Preporuka i iskustva za servis: ZAGREB, SISAK, ZAGORJE

Cutac

Prèkaroš
Ajd opet da pitam za preporuku servisa.
Treba mi netko tko se razumije u struju. Bio sam u CIB-u, dijagnosticirali da treba zamjena BSI-a radi onih plafonjera što ne rade. Htio bih još jedno stručno mišljenje, koga bi preporučili?
 

Cutac

Prèkaroš
A niš nisu rekli. Ja sam rekao da ne radi plafonjera, bio auto par sati, pregledali instalacije(onaj Igor za kojeg Toma kaže da je dosta dobar), kažu one nisu i da bi trebalo novi BSI. I to je to, ništa drugo.
Zamjena BSI-a je 4400 dijelovi i još parsto ruke.
Previše love da se probava, a uzevši u obzir da su Brruni htjeli naplatiti 1000€ za nešto umjesto 100 za akumulator, ne vjerujem im previše.
Mogu ići tom Igoru(no nema mi smisla jer njegovo mišljenje već imam), Pavelovom mehaničaru/električaru i sada tražim dalje. Treba mi netko sa "pravom" Citro dijagnostikom jer zamjenske navodno ne mogu sve raditi.

A vrlo bih rado da netko vrati BSI na tvorničke postavke(kakav je bio 2006.), da vidim onda.
 

markan1000

Well-known member
Benc elektronik, Donja Zdenčina. Osobno bio tamo (riješili brzo stvar), a i iz više izvora čuo da se radi o totalnim frikovima za elektroniku. Jedino je problem što se čeka ko da se naručuješ za magnetsku rezonancu. Ali ništa te ne košta da zovneš i provjeriš kakva je situacija...
 

toma

Active member
Benc elektronik, Donja Zdenčina. Osobno bio tamo (riješili brzo stvar), a i iz više izvora čuo da se radi o totalnim frikovima za elektroniku. Jedino je problem što se čeka ko da se naručuješ za magnetsku rezonancu. Ali ništa te ne košta da zovneš i provjeriš kakva je situacija...
jep provjereno
 

Pavel

Lepi™
Ja sam vozio baš neki dan svog na dijagnostiku kod mog mehaničara. Nabavio je novu dijagnostiku (ne razumijem se) ali je doista ludilo. :D

Uglavnom mjerili tlak u turbini, sve uredno, senzori rade. Zaključili da se elektronika malo zblesirala na trenutak. Jedan od grijača je pri kraju životnog vijeka ali to ću zamijeniti, najvjerojatnije čitav komplet.

Ja sam zadovoljan, nemam do sada prigovora. Kakav god problem bio, brzo ga je otkrio, promijenio i napravio i sve je uredno dalje šljakalo. Možeš ga čisto nazvati i pitati pa vidjeti što će ti on reći.
 

Cutac

Prèkaroš
Zvao ga, u sri se cujem sa njim, u cet-pet idem. Kaze da moze sve na dijagnostici, pa cu vidjeti sto kaze kad sve pregleda.
 

Cutac

Prèkaroš
To ja uvijek govorim, za super majstora ni 100 km nije puno.
Ja imam 80 km do mehanicara, ali dobar je u poslu, dobro druzenje i sve zna napraviti, pa mi tih 80km nije ništa, taman da se provozam.
 
Na vrh