Preporuka i iskustva za servis: ZAGREB, SISAK, ZAGORJE

Cutac

Prèkaroš
Koji bi ovlašteni servis preporučili za update softvera?
Htio bih napraviti update na VTS-u, ali u CiBu mi ne žele to primiti kao radni nalog, moram navesti problem, a ne da mi se izmišljati.

Također, kada stavim xenone, želio bih BSI vratiti na tvorničke postavke. Dakle da BSI bude onakav kakav je bio u ljeto 2006. kada je auto izvežen iz salona.
Jel to moguće i tko bi to radio ako mi moj električar kaže da on ne može?
 

mamut

C5
Donator foruma
ili jednostavno reci da imaš engine fault error svakih par dana kad upališ auto, pa ga ugasiš i upališ i error nestane

oni to neće moć detektirat, a reprogram BSI-a će to kakti riješit i eto
 

Cutac

Prèkaroš
Jedino se onda bojim da ne bi krenuli drugim putem.
Htio bih nekoga tko me razumije, u cibu su malo previše "by the book" :D Njima sam jednom rekao da želim update, oni su rekli da to ne mogu samo tako raditi.

E mamut, mislio sam tako nešto, ali da ne bi onda krenuli tražiti problem, pa naplatili rad dodatni :D
Ti si išao reprogramirati, gdje?
 

toma

Active member
Koji bi ovlašteni servis preporučili za update softvera?
Htio bih napraviti update na VTS-u, ali u CiBu mi ne žele to primiti kao radni nalog, moram navesti problem, a ne da mi se izmišljati.

Također, kada stavim xenone, želio bih BSI vratiti na tvorničke postavke. Dakle da BSI bude onakav kakav je bio u ljeto 2006. kada je auto izvežen iz salona.
Jel to moguće i tko bi to radio ako mi moj električar kaže da on ne može?
Pitaj Igora da ti to odradi.
 

toma

Active member
koji su mu inicijali
lagat ću te al mislim da se zove *****. svi ti majstori iz razlicitih citrorena su povezani i rade skupa u fušu ili su otvorili svoje radnje pa kada zapnu zovu jedni druge, al za:cenzura::cenzura::cenzura: im je što sam preveć u tome :D
npr tu ima jedan što servisira u tratisnkoj auto on misli da o njemu sve lepo misle a njihovo mišljenje je da je čoek go*no i bome se slažem s njima :D:D
 

bjelivuk

Well-known member
Uredništvo foruma
Maknuo sam ime, da ne bih morao i postove. Dajte se, dečki, uozbiljite. Taman da i netko zaslužuje takve epitete, CFH forum nije mjesto za uvrede.
 

bjelivuk

Well-known member
Uredništvo foruma
U pravu si vuče, bolje neka ljudima zahebu aute clap clap
Tako bi bilo tko za bilo koga mogao napisati svašta.
Ako je netko zayebao/prevario onda se napiše redom istina: tko, kad, gdje, što, kome.

:angel:
 
Na vrh