Preporuka i iskustva za servis: ZAGREB, SISAK, ZAGORJE

amorphis

Member
Diskovi su zamjenski (oni ih nabavili), sve skupa s pločicama ispalo 2 soma kn, + posao 280 kn

Dodatna napomena: to su kočnice komplet s ležajevima
 

Cutac

Prèkaroš
ve skupa s pločicama ispalo 2 soma kn
Kru te nedo, meni je od Anđelka ponuda od pred godinu i pol 1170 kuna za TRW set diskova i pločica.
Pitao sam te u nadi da je pojeftinilo, kakve si ti kočnice nabavio za toliku lovu?

U razliku između moje i tvoje ponude stane još cijeli prednji set!:shock:
 

Milosh

Test
Kru te nedo, meni je od Anđelka ponuda od pred godinu i pol 1170 kuna za TRW set diskova i pločica.
Pitao sam te u nadi da je pojeftinilo, kakve si ti kočnice nabavio za toliku lovu?

U razliku između moje i tvoje ponude stane još cijeli prednji set!:shock:
U ovom grmu leži zec:

Dodatna napomena: to su kočnice komplet s ležajevima
 

Milosh

Test
Onda je nešto drugo. Ne mogu se sjetiti koliko sam ja plaćao ležaj sa Focusa, ali skoro je kolegica platila ležaj za Golfa VI (aftermarket) 250 KM. :shock:
 

Mico3

New member
Preporuka za servis

Pozdrav svima još jednom, evo da ponovim i ovdje, tražim nekog tko se razumije u Xantie, imam Xantiu 2.0HDI iz '99 i zafrkava me letva i servo pumpa, a volio bi i provjeriti sve. Zagreb i okolica. Jura mi se ne javlja dva tjedna već i sad sam blago očajan. Hvala
 

rystipa

New member
I ja imam molbu da li ima koji majstor za Xantiu 2.0 HDi (2000), isto do jure nikako kako je odselio... Bog ga poživio, odličan je majstor... Imam problem s desnim ventilatorom, nigdje nemogu naći niti zamjenski niti rabljeni (novi u P.A. u zagrebu košta 2800 kn:shock:, i negdje iz posude za LHM mi curi ulje... Te dvije stvari su mi i više nego hitne za popravak ako tko zna... Hvala unaprijed na bilo kakvom suvislom odgovoru...
 

pokra89

Well-known member
Na ovo su nam se i sveli svi servisi: "traži Romana, Antu, Matu, Tomu, Jozu". Znači ako i nađeš odgovarajući servis, trebaš tražiti određenog majstora, koji nešto zna, ili zna više od ostalih. Ako imaš sreće pa te on dočeka, ili imaš vezu pa ideš direktno njemu, super. Ako pak bude netko drugi... Neka ti je dragi Bog na pomoći... Tužno i žalosno, ali je trenutno tako.
 

Sale

cfh
Uredništvo foruma
Na ovo su nam se i sveli svi servisi: "traži Romana, Antu, Matu, Tomu, Jozu".
Vjerujem da je Auto Robot generalno korektan servis. Meni je uvijek Romano radio na autu, pa za ostale ljude tamo ne znam. Tek kad sam vidio njegovu razinu pedantnosti, shvatio sam koliko su mnogi nahvaljeni servisi zapravo - fuš.

O nabrojenima ranije u postu #272 ne znam ništa.
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Nazoveš i dogovoriš, ako već nisi fleksibilan na poslu. Sa većinom normalnih servisa se da organizirati preuzimanje van radnog vremena
 
Posljednje uređivanje:
Na vrh