Povećavanje snage motora

Vedran

New member
Kod druga trkaca u Ljubljani, kcerkica vozi krasnu Pandu Kit- car :)
Cak me u jednom trenu ulovilo ludilo da bi menjal inercooler, wast gate, creva i injektore, ali mi se ne daje tolko love (ic je preskup, oko 900€ Forge). Za sad samo softver pa bumo vidli dalje...s obzirom da je turbo u igri, jako bi si pomogel sa pravim auspuhom, al i to mi je malo banana jer bi bas da je tih.
 

Vedran

New member
Cak mislim da ne, brojke mi nist ne znace jer cemo radit polucustom mapu. Ne treba mi snaga gore nego moment, njega nikad dosta pa cu se malo vozikat okolo:)
 

Vedran

New member
....A Dundo Maroje... :)
Ma ja govorim o prakticnom i upotrebnom aspektu- ne treba mi snaga, sa 155 konja si svejedno iskopam oko, nego kad vec mogu zelim da od 2 do 3,5 t okr ide jos jace. U stvari mi ni to ne treba, ali je smesno :)
 

deda

New member
A se malo uozbiljite, a ne da se samo igrate ko mala deca i trošite novce na gluposti koje vam uopće ne trebaju,niste više klinci.
 

Vedran

New member
That's the point deda, igranje!
Kaj uopce znaci biti "ozbiljan"? Ne bavim se kriminalom, uredno placam porez, ne radim sranja po birtijama, ne tucem zenu, ne glasam za hdz.... Kaj bi jos trebal? :)
 

hombre

New member
A šta s nama koji nismo jos priveli ženu kući? mi mozemo stavljat blow off ventile na nase turbake? :))
Deda ti si svog cabrioleta napravio, lako je sad govorit uozbiljite se :D
 

fullcool

New member
A šta s nama koji nismo jos priveli ženu kući? mi mozemo stavljat blow off ventile na nase turbake? :))
Deda ti si svog cabrioleta napravio, lako je sad govorit uozbiljite se :D
Ti bi na na CX turbodizela stavljao blow off? Èemu bi ti to služilo da mi je znati?
 

hombre

New member
ma jok, naveo bezveze primjer. ne tresi se ;)
Ima valjda i turbo benzinaca na forumu :/
Ma da svasta ljudi rade [ame]http://www.youtube.com/watch?v=Z_fG_b65WiU[/ame] :D
 

akiramar

Active member
Re: Chipanje? 1.6 HDI 92 FAP

Bijah jučer kod Tibora, chipao C4 i dobio:
+30 Ks
+60 nm

Vožnja do doma i prvi utisci: auto je puno elasticniji, ubrzavanje u odnosu na prije je nevjerojatno...
Za potrošnju je još prerano, javim kad prođem malo više Km.


I, da, computer ima anti-tuning kontrolu (koja se doduše da zaobići ako se malo koristi lemilica i ako se imaju potrebne sheme i SW)
 
Na vrh