Otkazi i gašenje tvornica

deda

New member
Kakve veze novi Fiat 500 ima sa nekadašnjim Fićom,čak ni naziv.
Glup i iskompleksiran narod ne može spasiti ni robovlasnički režim,a kamoli socijalizam,a još manje kapitalizam.
 

deda

New member
Jesam,sve mi se ćini kako bi svi silom htjeli da je novi Fiat 500 nasljednik Fićeka,a to nasljedstvo nema nikakve veze sa Fićom,nego sa starim Fiatom 500 i to su sasvim različiti auti,koji nemaju ništa zajedničko,osim što su rađeni u istoj tvornici.
 

Vedran

New member
Je, "nasljednik" fiata 500 je puno prije peglica, fico nema nikakve veze...ta pogresna nomenklatura mi je bas uzas od kad je izasel novi fiat 500:mad:
 

deda

New member
Medij je moćna stvar,puno je toga progurano sa potpuno izvrnutim činjenicama jer neke :cenzura::cenzura::cenzura::cenzura::cenzura:e koje pojma nemaju mlate gluposti i onda se na kraju takve gluposti i prihvate i možeš se uzaludno potrgat dokazujući pravu istinu,ne vrijedi truda.
 

La Marche

Iskreni optimist
Ne bih se složio s početkom kraja.
Upravo sam se vratio s višednevnog boravka iz Engleske i koliko sam tamo vidio Jaguar i Land Rover sad rade aute bolje i "engleskije" nego zadnjih godina dok su se patili pogonjeni engleskim kapitalom. Izgledaju kao da su tek sad procvali!
A koliko sam doznao iz razgovora, ni Englezi nemaju ništa protiv svih oblika stranih investicija u kapitalu i "ljudstvu".
 

Dalibor

Dado Tornado
GM već ima opel i vauxhal, tak da nisam ziher što bi radio sa psom.
ovo što kažeš za landrover i jaguar svakak stoji, meni recimo đuro utješanović bilo da psa kupi kinez i stavi svoj kapital, bez obzira što u kini jedu pse.

p.s. dobar film u kini jedu pse :palac-gore:
http://youtu.be/BuWsiS7kujs
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
GM ima već 7% vlasništva u PSA... sad kad obitelj Peugeot izlazi van, GM će ili preuzet kontrolu,ili potpuno izać. Izgleda da se puno toga vrti oko Kineza, i njihovih poteza.
Ja bi osobno rađe kineski kapital....al vrijeme će pokazat
 

Dalibor

Dado Tornado
jeste čuli što se priča, kineska kompanija Dongfeng kupuje Pežo.

dongfeng je kineska ekipa koja već 20 godina prodaje kinesku veziju ZX-a.

sa tom prodajom PSA postaje kineska kompanija....
 

Dalibor

Dado Tornado
na največem tržištu europe njemačkoj i britaniji slabo se prodaju, tako da ovise o italiji, francuskoj i španjolskoj...

a kada pogledaš odnos francuskih usporednih testova prema svojim francuskim autima i recimo njemačkih test vozača prema njihovim njemačkim autima čudo je što citroen i peugeot još uopće postoje...
 
Na vrh