Općenita iskustva sa C5 II

Doomsday

U prolazu...
Pa to napraviš sam, upališ klimu, puhanje postaviš samo i full na šajbu, i otvoriš ulaz zraka izvana...

Tako imaš sve što i na programu za odmagljivanje, samo sad možeš sam kontrolirat brzinu ventilatora...

Valjda...

:D
 

gambler072

C5 enthusiast
Sve to stoji Doom, ali sam prije to imao jednim pritiskom na dugme, i onda odlucim koliko zelim da mi smeta zvuk puhanja zraka :) ovdje moras da ispritisces dobar niz dugmica da bi dobio to :) uporedo vozim jos 2 auta i nijedan ne gasi defrost ako smanjis brzinu ventilatora, a nije ni prethodni p406, zato sam pitao.
 

gambler072

C5 enthusiast
Drug ima 1.8, vozio sam ga par puta i ne svidja mi se. Puno trosi, ne ide dobro, dosta je bucan, nema 6 brzina pa preko 130 na autoputu nije uopste lijep osjecaj. Koliko znam nije imao nekih problema i kvarova, ali moje misljenje je da je za francuze puno bolji izbor hdi motor
 

Profiler07

Well-known member
Svi thp su cisto sranje i to ce vam potvrditi svako ko ga je bolje upoznao, npr.meni je ovlasteni servis dao preporuku da bjezim od benzinca i ja sam poslusao :)
 

bjelivuk

Well-known member
Uredništvo foruma
nisam nigdje naišao na mišljenje za benzince, a previše ima toga, pa ako je netko voljan ponovo napisati nešto o 1,8 i 2,0 benzincu, bio bi mu zahvalan. Na oglasnicima gotovo da ih ni nema, pa ih nisam ni tražio, ali neki dan vidio ovog. Znači ne zanima me ako je nekome to slabo ili ne, samo me zanima kakvi su im ti motori, dal imaju kakvih mana i to?
Ako radiš malo kilometara; želiš auto te klase, a ne pališ se na performanse motora, mislim da nećeš imati specijalnih problema. Mislim da su stizali samo na redovne velike i male servise. Nekih većih nepouzdanosti se ne sjećam. Možda zato jer ih je u HR jako malo. I to je faktor.
Ako ga možeš dobiti za 5.000+€ s prijenosom, ja bih ga uzeo. :angel:
 

luka1404

Member
dizeli me ne zanimaju uopće, imam mazdu 626 u kojoj je bio 1,8 benzincac s 90 konja, pa sam poslije stavio 2,0 sa 115konja, radim oko 20 tisuća godišnje, treba mi za grad, autoput 2x tjedno po 70ak km, i otvorena cesta. Prvi izbor mi bio accord, ali to ne mogu ništ nać kak spada, pa ni mazdu 6, baš me taj citrač bode u oči :D
 
Na vrh