• Obavezno pročitati - Pravila oglasnika 


    - Oglas se otvara kao zasebna tema.

    - Naslov teme zbog preglednosti i jasnoće mora biti deskriptivan, npr. u obliku P: Citroen C4, 1.6 HDi, 2005. ili K: kompresor klime za Xantiju 1.9 ili P: elektromotor podizača stakala za Saxo. Naslov ne smije izgledati P: dijelove ili samo Prodajem.
    Oglasi bez pravilnog naslova uklonit će se bez upozorenja.

    - Oglas mora obavezno sadržavati informacije o automobilu (godinu, kilometražu, vrstu motora te ostale bitne značajke) i obavezno fotografiju oglašavanog vozila. Oglasi bez fotografije obrisat će se bez upozorenja.

    - Stavljanje linkova (poveznica) na druge stranice (npr. internetske oglasnike) u sadržaj oglasa nije dopušteno. Oglasi koji sadrže linkove na druge stranice uklonit će se bez upozorenja. Od ove odredbe izuzima se jedino revijalna tema naziva "Citroeni u oglasima".

    - Prodavač, odnosno Kupac mora naglasiti kakav način komunikacije želi, bilo da je riječ o e-mailu, telefonu ili putem PP-a (Privatnih Poruka). Vodite računa o izboru komunikacije. Npr. ako mislite da nećete moći pristupiti forumu, odnosno internetu tjedan ili više dana nemojte navesti PP, odnosno e-mail kao željeno sredstvo komunikacije.

    - Nakon ispunjenja ponude ili potražnje dužni ste o tome izvijestiti u sklopu teme ostale članove kako se oglas više ne bi povlačio, a uredništvo foruma moglo zatvoriti oglas.

    - Oglašavanje u kategoriji foruma Citroën oglasnik rezervirano je isključivo za članove foruma, odnosno fizičke osobe. - Zabranjeno je direktno reklamiranje tvrtki ili bilo koji drugi oblik marketinga bez prethodne dozvole vodstva foruma.

    - Oglašavanje ponude i potražnje Citroën® vozila, rezervnih i drugih dijelova, objavljujte isključivo unutar kategorije Citroën oglasnik u pripadajuće forume, a ovisno o tome radi li se o ponudi ili potražnji vozila, odnosno rezervnih dijelova.

    - Sadržaj svih oglasa isključiva je odgovornost osobe od koje je takav sadržaj potekao. Vlasnici i uredništvo foruma ne daju nikakva jamstva glede točnosti, potpunosti ili autentičnosti sadržaja oglasa niti snose bilo kakvu odgovornost zbog sadržaja oglasa.

Njuškalo naplaćuje oglase u kategoriji Automobili

Randy5

Active member
nitko od nas nije prije naplate kontrolirao da li je u rubrici XM za koju piše 4 oglasa bilo 4 oglasa.
Kako kad, bio je:
-bijeli iz Istre za dijelove na dva oglasa za 500 odn.1000€,
-plavi 2.0 turbo s plinom iz Vodica za 4500€ kojeg je tip u zadnja dva tjedna spustio na 2200€ zbog smanjenja snage,
-još jedan iz Istre, također 2.0, mislim turbo, plave boje za 2200€,
-dizelaš za 2500€ iz Varaždina odn. Trnovca. U posljednje vrijeme nije bila objavljena slika, ali koliko znam bio je plave boje. Mislim da sam ga vidio jednom na cesti, zadnji kraj mu je poskakivao po cesti, a bio je registriran do kraja prosinca,
- jedan za dijelove iz okolice Požege, ako se ne varam, mislim oko 400€

S vremena na vrijeme je broj oglasa varirao od 4 - 6. Valjda je oglas istekao pa ga nisu odmah obnovili.
 

BoboActiva

New member
Nisi razumio što sam napisao.

Trenutni brojači oglasa na njuškalu nisu točni i pokazuju oko 20% manje oglasa u prosjeku, ja sam rekao da ne znam da li je isto tako bilo i prije nego se desila naplata.
 

Randy5

Active member
Prije nego su počeli naplaćivati (ako je kao što kažete, nisam pokušavao predati oglas) bilo je točno toliko oglasa koliko je bilo navedeno. Samo sam želio potkrijepiti svoje tvrdnje za konkretne Citroene starijih godišta jer sam ih pratio. Visa, XM, GS, CX, BX...
 

Sale

cfh
Uredništvo foruma
Pitanje za sve: kada bi se pokrenuo novi auto oglasnik, što bi vam, osim besplatnosti i velike posjećenosti, bilo najvažnije na takvom servisu, odnosno što vam kod trenutnih nedostaje?
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Kvalitetna tražilica. Prvo i osnovno.
Pa redovno moderiranje oglasa.

Drugo mogu potrpit.
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Opala, njuškalo je izgubio prvih 50% :D I to uz brojanje nepostojećih oglasa i slične kemije. Lijepo lijepo.
A onaj Oyoyoyo heheheh prenose njuškalove oglase + imaju opciju za stavljanje besplatnog. Pametno.
 

markan1000

Well-known member
meni se to ništa ne sviđa. dosad sam znao, ako te zanimaju auti, pravac njuškalo.
sad kad se više ne zna tko je glavni, trebat će više oglasnika pregledavati, što znači veći gubitak vremena. inače ću uvijek misliti da sam nešto propustio...
 

Clutch

New member
Iskreno sam za naplatu oglasa (nista u zivotu nije besplatno), ali da cijene budu prilagodene lokalnom trzistu, a ne austrijskom, i iskreno drago mi je da im promet pada, jer je to jedini nacin (na slobodnom trzistu) da se netko zapita sto nije u redu, sto ce dalje dovesti u situaciju "glavonje" da napnu mozgice i mozda korigiraju cijene...
 
Posljednje uređivanje:

krikesa

Member
Evo mojih uvjeta:
- Odvajanje krambola od ispravnih (to su ajd sad uveli i na njuškalu)
- Mogućnost pretrage privatnih prodavača i firmi
- Mogućnost pretrage u nekim udaljenostima od interesne točke. Ovo za županijama mi je bez veze pogotovo nekome na granici županija.
- Moderiranje u smislu isticanja cijena, da te cijene ne vrijede za auto koji je u inozemstvu a prikazana je kao konačna tu.
- Besplatno oglašavanje za privatnog korisnika 1-2 vozila, ostatak naplaćivati, može se ograničiti i vremenski rok, tako da ne možeš u mjesec dana staviti 10 auta, svakih par dana drugi.

Komentiranje je dvosjekli mač, tu se još ne bih složio jer se uvijek nađe svakakvih :cenzura::cenzura::cenzura::cenzura::cenzura:a. Trebalo bi nekako to urediti ali pitanje je kako.

To mi ovako prvo pada na pamet, ako netko radi istraživanje za izradu konkurencije.
 

krikesa

Member
Je, bilo je, ali često su se znali auti provući kroz taj filter. Stavim kvačicu u pretrazi ali svejedno mi je izlazila gomila sa cijenom u DE. Èak sam ih i prijavljivao.
 

markan1000

Well-known member
sad je i meni još jedna stvar pala na pamet, a to je omogućiti mogućnost izbora više županija gdje se nalaze auti odjednom. Npr. da se istovremeno mogu pretraživati Zagreb, Zagrebačka i Karlovačka županija, a ne da to moraju biti tri različite pretrage.
I da nije moguće objaviti oglas bez prijeđene kilometraže i godišta automobila
 

vborovic

C5 modifikator
Èisto znatiželje radi, poslao sam njuškalo službi za korisnike email komentar na trenutnu situaciju sa drastičnim padom broja auto oglasa ... ne očekujem da će mi se netko povratno javiti, niti da će oni sad nešto promijeniti ... niti se bolje osjećam radi toga, ali koristim slobodu govora da kažem što me tišti, i to sam napravio ... :cool:
 

bjelivuk

Well-known member
Uredništvo foruma
I da nije moguće objaviti oglas bez prijeđene kilometraže i godišta automobila
To pod obavezno. Oglase bez kilometraže zatvaram momentalno. Èisti gubitak vremena, a i prostora u oglasu. Više puta sam zvao samo da pitam kolika je kilometraža i zašto nije navedena, a tip odgovara kako ga vjerojatno ne bi nazvao da odma znam kilometražu i da on voli osobni kontakt i popričati s ljudima i uvjeriti ih kako "kilometraža na tom autu malo znači ako je pravilno održavan" i kenj, kenj, srać, srać... :D Ako vas golica mašta, radilo se o Merdži C klase sa 335 tisuća na satu.Da, tristotrideset i pet. :) Svaka čast svakome, ali s tom kilometražom ga ne bih ni posudio, a kamoli kupio. :D

sad je i meni još jedna stvar pala na pamet, a to je omogućiti mogućnost izbora više županija gdje se nalaze auti odjednom. Npr. da se istovremeno mogu pretraživati Zagreb, Zagrebačka i Karlovačka županija, a ne da to moraju biti tri različite pretrage.
Meni je bolja ideja pretraga po udaljenosti u km, nego po županijama. Nekome iz Zagrebačke, KC županija može biti udaljena pet km, a nekome na 50 i više. Pa, ako imaš više auta za pogledati, a kad kupuješ uglavnom imaš, onda je ovaj kriterij puno bolji. Barem se meni čini.

P.S. Ako Sale radi na oglasniku, neka radi, ali neka nam prije da moderan forum. XenForo, npr. :whistling: #samokažem
 
Na vrh