Neobavezni razgovori 💬

sir.Oliver

Well-known member
https://m.facebook.com/groups/1420144371350415/
Probaj ovdje potražiti

Objavljuju preslike iz starih brojeva iz Sam svoj majstora, možda neko ima ovo sta ti treba
veliko HVALA svima koji su pomogli .... našla se dobra duša i poslala mi preslikano .... još jednom veliko HVALA .... pomogli ste mi mnogo ....
a da budem fer , otkrit ću i zašto mi je bilo toliko hitno ..... u mojoj bivšoj š - 120gls sam ovaj takter iskoristio kao takter za brisače. sadašnji vlasnik je nešto popravljao i sve spržio ( ali stvarno spržio toliko da se nije moglo identificirati o kojoj komponenti se radi ).... a kako sam samo ja znao odakle je uzeta šema .... bio sam prinudjen naći traženu šemu i ponovo napraviti takter ....
veliko HVALA svima koji su pomogli .... našla se dobra duša i poslala mi preslikano .... još jednom veliko HVALA .... pomogli ste mi mnogo ....
a da budem fer , otkrit ću i zašto mi je bilo toliko hitno ..... u mojoj bivšoj š - 120gls sam ovaj takter iskoristio kao takter za brisače. sadašnji vlasnik je nešto popravljao i sve spržio ( ali stvarno spržio toliko da se nije moglo identificirati o kojoj komponenti se radi ).... a kako sam samo ja znao odakle je uzeta šema .... bio sam prinudjen naći traženu šemu i ponovo napraviti takter ....
tako da sada samo lemilicu u ruke ... i ponovo izraditi uredjaj , ovaj put na univerzalnoj pločici . neda mi se kupovati kemikalije i jetkati pločicu
 
Posljednje uređivanje:

sir.Oliver

Well-known member
što je tu čudno ? i ja sam novosadjanin ( rodjeni ) a ipak sam bio navijač splitskog Hajduka , Jugoplastike , Mornara ....... uglavnom prohrvatski raspoložen , kako su mi u navalu besa vikali u srednjoj školi ..... pa zašto onda BG ne može biti navijač Hrvatske ? ( a što ako je vlasnica Vučković Severina ?)
 

Cutac

Prèkaroš
Jel tko od vas reklamirao neki Google uređaj koji je kupljen na njemačkom google storeu? Ili zna nekoga sa takvim iskustvom?

Pukla mi je leća u kameri na Pixelu pa ne znam što očekivati.
 

Tanaja

"Max. utegnut za vozit"
Pukla mi je leća u kameri na Pixelu pa ne znam što očekivati.
Pixel 6 ili 7? Preko prijatelja, znam da ih nitko (službeno) ne popravlja u HR tako da ćeš morati slati u Njemačku. Njemu se ekran razbio. Klasika. Reklamacija kao takva otpada. Popravak je platio oko 240€ sa slanjem itd. Pamtim jer znam da me interesira taj telefon, ali me odbilo nepostojanje podrške. Znači imaš uređaj koji se prodaje u jednoj zemlji EU, a u drugoj zemlji EU ti odbijaju podršku. Još je bila stavka da ne može direktno poslati, nego je slao preko PO box posrednika u Njemačkoj moralo. Morao bi ga pitat kako se zvao.
 

Cutac

Prèkaroš
6.
Moj nije oštećen, preko dana je bio na stolu i navečer upalim kameru, sve puno pukotina. Golim okom se ništa ne vidi. Guglanje je otkrilo da je čest problem i da su ljudima popravljali u garanciji.
Imam frenda u DE tako da slanje nije problem.
Aj pliz pitaj ako ima kakav savjet ili nešto. Može se na engleskom komunicirati?

Što je najbolje, toliko sam zadovoljan mobitelom da bih bio u stanju novi kupiti ako treba.
 

Prilozi

Cutac

Prèkaroš
1671983876056.png

**** im pas mater, ko po ledu da se vozi, plus što je ta otopina još bolji elektrolit nego klasična sol i još će lakše sve hrđati.
Već danima nisam krenuo sa semafora bez proklizavanja.
 

Milosh

Test
Čitam ovo gore, i mislim wow, nešto baš dobro za Sisak!

Onda pred kraj pomislim: "Čekaj, nemoguće da će Cutac imati dobro mišljenje o ovome." :ROFLMAO:
 

Cutac

Prèkaroš
Ali ozbiljno, ceste su baš klizave. Jučer izlazim iz ulice i dobrano proklizujem, a vani 10-12 stupnjeva. Na zavoju kod Ivančice (za siščane) je sahranjeno jedno 5-6 felgi i popratnih dijelova ovjesa u zadnjih 10 dana.
 
Na vrh