Neobavezni razgovori 💬

Cutac

PrĂškaroĆĄ
Malo vuče na Vucu, da.

Mene uĆŸasno na neĆĄto podsjeća, neĆĄto dalmatinsko moĆŸda. I refren i dio prije. Gledam moĆŸda Gazde imaju neĆĄto takvo, nema. Malo zna povući na Meni se duĆĄo od tebe ne rastaje od Ć tulića.
Ubi me, ne znam na ơta me podsjeća.
 

ivan222

Well-known member
UredniĆĄtvo foruma
Donator foruma
Jesmo sigurni da je čeh kriv?
Malo su čudno pozicionirani, ali ako nisu plesali jedan oko drugog... Citrać je na ubrzajnoj.
A to ĆĄto ekipa smatra da ima prednost na ubrzajnoj traci (pogotovo na ovoj konkretnoj sa slike), je problem sam za sebe.

Jedino ako je Gnoj iz ovog ili onog razloga skrenul desno ubrzajnu traku i pogodil ovog.

Inače drugi koji je stradao u par dana... al ovaj je ipak manje tragičan
 

Cutac

PrĂškaroĆĄ
Lijepo ti to zboriĆĄ.
Sarkazam?

Jesmo sigurni da je čeh kriv?
Malo su čudno pozicionirani, ali ako nisu plesali jedan oko drugog... Citrać je na ubrzajnoj.
A to ĆĄto ekipa smatra da ima prednost na ubrzajnoj traci (pogotovo na ovoj konkretnoj sa slike), je problem sam za sebe.

Jedino ako je Gnoj iz ovog ili onog razloga skrenul desno ubrzajnu traku i pogodil ovog.

Inače drugi koji je stradao u par dana... al ovaj je ipak manje tragičan
Prvi je onaj u kanalu?

Koliko sam skuĆŸio, čeh ga je lupio. A i pretpostavljam da netko tko toliko utegne oldtimera pazi kako vozi :D
 

Cutac

PrĂškaroĆĄ
Kad su ljudi toliko glupi da se napravi totalni preokret i da se ne proziva one koji preticajnu traku koriste kao normalnu.
1684422529098.png
 

charllie

Active member
Zdravo zivo moji forumasi,nisam se dugo javljao,pa evo da vas cujem kako disete.
Ja sam zivlji i zdraviji,svakodnevno u borbi protiv zlotvora svojim narodima,ne sljivim ih pola posto,anemicne,amnezicne kao ni ovaj antisistem u kojem zivimo.
Mnogi od vas ne shvacaju zakone Uzroka i Posljedice,posljedice upravo odradjujemo i to svatko po svojoj zasluzi.
Dali ste shvatili da je ovo bila plandemija kako smo vam mi teoreticari zavjera govorili.
Specijalna ruska akcija u UK takodjer,eu i nato nestaju ,nase bratske zemlje se opet ujedinjuju pa cemo valjda ovaj put biti pametniji.
Inace ja i dalje gonim citrace,na dvoristo moj i od sinova,Picasso,C4 i C5,nazalost oba XM-a sam prodo kao i C5 karavana.
Jeebiga situacija je ozbiljna,treba pomoci pogubljenim ljudima i prirodi,zadnjih par godina posadio sam oko 3000stabala na svojim posjedima,i vec dvije godine njegujem pcele.
Hidraulika mi je jos uvijek u krvi ali mi "klip" nesto steka.:unsure:
 

Cutac

PrĂškaroĆĄ
Ơta bi se moglo uzeti za nekih 15-20 tisuća eura, koji auto?
Htio bih c4 staviti u mirovinu, a ne znam ĆĄta da uzmem.

Kriteriji su da ima automatsku klimu, tempomat, gume standardnih dimenzija, 120-150 konja, zadnje parking senzore, sva 4 prozora na struju, Bluetooth i poĆŸeljno Android auto.
Također bi skoro pa uvjet bilo da ima aktivne farove, ali ako nema, radije halogeni, nego LED.

Par godina star, da nije puno preĆĄao.

Jel postoji iĆĄta osim Megane 1.2? Isto tako ne bih dizela nikako.

E da, C segment ili viĆĄe.
 
Na vrh