Najave akcija i pogodnosti u salonima i servisima

Jose

predsjednik države
Ako ti nije daleko provozati se do Mostara:





Mada, i ove akcije su gluposti.
Kad sam se raspitivao za veliki servis, jeftinije mi je bilo u nekim ovlaštenim servisima koji nisu imali akciju u odnosu na ove sa akcijom.
 

Cutac

Prèkaroš
Ja sam u Lagerosu uzeo TRW i mislim da su viša klasa od tvorničkih.
Ako ništa, lakirani su pa neće hrđati, a tvornički su pohrđali u roku dva mjeseca.
 

liberty

Well-known member
Hvala na prijedlogu za Mostar
i iako tamo imam jednog dragog poznanika
nisam baš u mogućnosti baciti đir do tamo....malo mi daleko iz Pule
:D
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Ne budi ljen i pošalji upit gosp. Anđelku za ATE komplet, mogao bi te ugodno iznenadit ;)
 

DS9

Active member
Ja sam u Lagerosu uzeo TRW i mislim da su viša klasa od tvorničkih.
Ako ništa, lakirani su pa neće hrđati, a tvornički su pohrđali u roku dva mjeseca.
Mala napomena.

Osnovna funkcija specijalnog premaza je da disk primarno ne korodira/rđa dok je u prodaji, što proizvođači i navode, uz bolji estetski izgled (nakon montiranja).

Klasični diskovi su namazani uobičajenim uljem/mazivom koje treba očistiti pre montiranja, dok se sa posebno premazanim diskovima nakon montiranja mora vožnjom i ukopavanjem/kočenjem sastrugati premaz. (npr. Ate navodi da se treba pet puta naglo ukočiti pri brzini od 50 km/h).

http://www.ate-brakes.com/media/2307/service_info_en.pdf

Naravno, premaz se skida samo sa kočne površine dok ostale ostaju zaštićene, i naravno da izloženi metal površinski korodira i kod takvih diskova, kada auto odstoji koji dan.

Ovo čisto da neko ne bi shvatio da diskovi sa premazom uopšte ne korodiraju.

Kome u servisu montiraju premazane (coated) diskove, a ne izvrše uklanjanje premaza kočenjem - taj će se začuditi zašto mu stružu kočnice prvih nekoliko kočenja.

***

Ovo u vezi akcije, najverovatnije se nude Textar delovi (što je odlično). Da li neko ima drugačiju informaciju?
 

Cutac

Prèkaroš
ATE, TRW, Ferodo, što god uzeo, nećeš fulati.

Koji modeli su u pitanju?

Mala napomena.
Dobar info :palac-gore:, ali nisam mislio na hrđu kočione površine, već na hrđu tijela diska, "hub-a". Lakiran je u crno pa bi trebao takav i ostati.
 

gule

Active member
Nemojte se židati. Imate servis i u Vitezu. Tko god dođe i kaže, da je sa foruma ima dodatne popuste+akcije. Imam i bogatu lepezu Eurorepar dijelova, a mogu ponuditi i kvalitetne zamjenske, tako da izgovora nema...a i Fis je 2 km od mene, dok mi radimo veliki servis, vi kupujete gaće i upaljače...
 

Brruno

Well-known member
Neka imaju i 1000% u maloprodaji,to je svugdje normalno,bitno da je cijena pristupacna. Mislis da u DE inaju marzu 15%? Ne nego im je nabavna odlicna pa uz visoku marzu moze inat dobre cijene
 
Na vrh