Najave akcija i pogodnosti u salonima i servisima

toma

Active member
Prošlo doba od 40% sada je isto 30% maksimum što mogu riješiti (al opet bolje išta nego ništa :D) 365 dana u godini..samo ti imas 40% :D:D
 

Špica

auto moto
Malo je off ali Citroën Kovinska me zove na servis za kampanju GEX. Zna netko nešto o tome. Zamjena katalizatori, nekih brtvi obujmica i tak to... 1.6 bluehdi 75ks
Inače nisam baš zadovoljan sa njihovim pristupom i radom, tj. izbjegavam dolaske pa me i ovo brine.
 

Franz

Well-known member
CITROËN je pripremio posebnu ponudu za SUV Citroën C3 Aircross do 30. travnja 2019. U ponudi je s bogatom serijskom opremom, posebnim ponudama uz Citroën Financiranje i uštedu do 10.000 kn.



Kupci fizičke i pravne osobe imaju mogućnost kupiti Citroën C3 Aircross po modelu 1/3 – 1/3 – 1/3 uz 0 % kamate putem financijskog leasinga na 24 mjeseca uz Citroën financiranje. Istovremeno, kupci na poklon dobivaju policu obveznog i kasko osiguranja za prvu godinu trajanja financiranja.

Dodatno, kupci fizičke osobe imaju mogućnost kupiti C3 Aircross putem kredita uz 3 % fiksne kamate na maksimalan rok od 84 mjeseci uz Citroën financiranje uz koje kupci fizičke osobe i male tvrtke na poklon dobivaju policu automobilske odgovornosti, 5 godina jamstva i KASKO poklon bon u vrijednosti od 500 kn.

Sve fizičke osobe pri kupnji SUV Citroën C3 Aircross na poklon dobivaju članstvo u klubu vjernosti CITROËN ZAUVIJEK koji nudi niz pogodnosti koje omogućuje povoljnije održavanje u mreži ovlaštenih servisa.
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Mall.hr ima sitne popuste na zimske gume, ako bi se netko pripremio za drugu sezonu.

Npr. Conti TS860, ja ga platio 479kn prije zime, sada je 419kn.
 

bjelivuk

Well-known member
Uredništvo foruma
CITROËN C3 je najprodavaniji model francuskog proizvođača, a do kraja travnja dolazi s posebnim uvjetima.

Model je u ponudi s cijenom od 89.900 kn za izvedbu C3 Live PureTech 82 S&S BVM.

Kupci, koji su fizičke i pravne osobe, imaju mogućnost kupovine po modelu 1/3 – 1/3 – 1/3 uz 0% kamate putem financijskog leasinga na 24 mjeseca uz Citroën financiranje. Istovremeno na poklon dobivaju policu obveznog i KASKO osiguranja za prvu godinu financiranja. Kupci, koji su fizičke osobe, imaju mogućnost kupiti C3 putem kredita uz fiksnu kamatu od 3% na maksimalan rok od 84 mjeseca uz Citroën Financiranje uz koje kupci fizičke osobe na poklon dobivaju policu automobilske odgovornosti, 5 godina produženog jamstva i KASKO poklon bon u vrijednosti od 500 kn.

Sve fizičke osobe pri kupnji na poklon dobivaju jednogodišnje članstvo u klubu vjernosti Citroën Zauvijek koji nudi niz pogodnosti za povoljnije održavanje u mreži ovlaštenih servisa.
 

bjelivuk

Well-known member
Uredništvo foruma
Citroën servisna akcija za amortizere



CITROËN je pripremio zimsku servisnu akciju za članove kluba vjernosti Citroën Zauvijek do 28. ožujka 2020. Uz standardne popuste koje ostvaruju članovi kluba na dijelove za održavanje, članovi sada ostvaruju poseban popust od 30 % na prednje i stražnje amortizere kao i dijelove ovjesa.

Kako bi vlasnici vozila uživali u svakoj vožnji, besprijekorni amortizeri su posebno bitni. Njihovo prirodno trošenje kroz vrijeme ima štetne posljedice za udobnost, a izričito i za sigurnost jer osiguravaju držanje kotača u kontakt sa tlom bez obzira na uvjete na cesti. Tijekom 20.000 prijeđenih kilometara barem milijun puta upijaju udarce, stabiliziraju svaki kotač i omogućuju normalni rad opruge.

Osim o kilometrima, njihovo trošenje ovisi o težinu vozila i stanju ceste. Iako postoji znakovi upozorenja (teško upravljanje u krivinama, gubitak prianjanja prilikom ubrzanja, udarci kod prijelaza na neravninama) pojavljuju se uglavnom prekasno, kad je put zaustavljanja već produžen do 35%, osjetljivost na aquaplanning povećana do 15% i Vaše gume se troše do 25% brže. Neispravan ovjes je u Hrvatskoj treći razlog pada na tehničkom pregledu.

Zato je bitno nakon prvih 80.000 km povjeriti ovlaštenom servisu Citroën kontrolu amortizera, a zatim svakih 20.000 kilometara. Amortizeri marke Citroën pružaju bezuvjetnu udobnost i sigurnost u vožnji te zadovoljavaju stroge specifikacije. Citroën.

Kupci se mogu učlaniti u program vjernosti Citroën Zauvijek u servisima Citroën za 149 kn, iskoristiti odmah popust akcije i ostvariti razne pogodnosti tijekom cijele godine:

- Povoljno redovito održavanje vozila s popustima do 30 %

- Uslugu pomoći na cesti u trajanju od jedne godine

- Poseban popust od 30% na najskuplji dio prve ugradnje
 

Cutac

Prèkaroš
Peugeot :D

Ove kontrole amortizera nisu nešto pretjerano korisne. VTS je na tehničkom testiran i originalni amortizeri(12 godina i cca. 100k km) su ispali izvrsni, a kad sam stavio nove, auto se transformirao totalno.
A s druge strane, frendov Clio iz 2009. je dobio 4 nova na 160k i razlika se nije baš nešto osjetila.

Po meni, ako se ima viška love, svakih 10 godina ili 120k km novi amortizeri(osim ako se živi na autocesti), a ako se nema viška, kad nešto prolupa ili procuri.
 

Dalibor

Dado Tornado
nešto za ćutaća i ostale koji koriste 5W40

ovih dana akcija u kauflandu, 5 litri po 125 kn, čak zadovoljava pežo citro normu 2296

vjerojatno je proizvođač neki švabo, rekao bi ROWE

 

Cutac

Prèkaroš
Vidim da držite gume...
Jel imate ove nove Bridgestone Potenza Sport u 225/45/17 dimenziji, nosivost 91, indeks brzine W ili Y?
 

Cutac

Prèkaroš
Ja zaboravio na ovo :D

Nisu te gume, navodno je došao neki ful novi model za ovu godinu.
Ali hvala :)

Ja sam sebi za aute naručio sa impexautodijelovi svašta i sve je stiglo uredno i u roku dan-dva. I jeftino je, jeftinije nego sa "prijateljskim" popustima u trgovinama.

Znači meni je račun znao biti manji nego što su neki od dijelova, ali impex je i dalje jeftiniji.
 

gudelj

Member
Ja zaboravio na ovo :D

Nisu te gume, navodno je došao neki ful novi model za ovu godinu.
Ali hvala :)

Ja sam sebi za aute naručio sa impexautodijelovi svašta i sve je stiglo uredno i u roku dan-dva. I jeftino je, jeftinije nego sa "prijateljskim" popustima u trgovinama.

Znači meni je račun znao biti manji nego što su neki od dijelova, ali impex je i dalje jeftiniji.
Drugi put se onda javi kad ćeš nešto trebati pa ćemo složit pravi prijateljski popust 😄
A gume evo druge nisam mogao naći, možda kroz mjesec dva kad krene sezona pa stignu na lager, ako je novi model.
 
Na vrh