Najave akcija i pogodnosti u salonima i servisima

Dalibor

Dado Tornado
ako je nekom promaklo, u ovlaštenim servisima.





i da li zna netko što se događa sa auto krešom, pozatvaralo sve poslovnice u zagrebu osim skladišta-trgovine u biokovskoj?
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Gase maloprodaju kako je meni rečeno... zato su i vrtili cijelo ljeto sve na 30% popusta
 

Dalibor

Dado Tornado
zadnje sam kupovao brisače u bivšem krešinom dučanu i nisam ni skužio da ga je ciak preuzeo dok pred kraj prodavač nekom nije dobacio da je tu prije bio auto krešo :) kažem mu primate li HAK karticu, a on će da ne jer oni imaju svoje popuste, ja na to OK, i kasnije skužim na računu da je stavio 30% popusta :D
radi se o dučanu u velikoj gorici. naravno da ću opet tamo :D
 

Brruno

Well-known member
Zanimljivo kako je u Lagerosu npr Castrol Edge Professional 0w30 skuplji 9kn bez popusta

Poslano sa mog SM-G950F koristeći Tapatalk
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Nije ovlašteni, ali... AutoKrešo ima 50% popusta na autodijelove, vrlo zanimljive cijene do kraja dana :D
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Stigao Krešin paket... svi artikli na broju, njih preko 30 :D

Sve u svemu sam zadovoljan. Ali cijene nisu baš wow ako nemaju tu ''50%'' akciju.
 

Brruno

Well-known member
Ma sve je nabijeno sa cijenama osim nekih trgovaca. U tokicu lds 128kn. Inace mu je cijena cca 60 kn. Cak i Krešo ga ima ispod 99kn kad nije akcija. Ne trazim nikad najjeftinije,i ok je razlika izmedju online shopa i fizicke trgovine ali ovo je glupost.
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Znači HDI 100 se može dobiti za 91.000tkn... mislim da nema boljeg motora za tu lovu
 
Na vrh