Najave akcija i pogodnosti u salonima i servisima

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Punjač mislim na ovaj za akumulatore. A ovač USB punjač je jedno 5x skuplji od 2A punjača na eBayju. Na koje se Iphone normalno puni.
 

Nali

New member
Hvala na info.
Grupne kupovine inace izbjegavam jer oni od tog iznosa dobiju samo 50% i to tek kad im ti portali puste lovu pa mi to bas nije fer.
Obicno ovlasteni imaju akcije pred ljeto pa za neku normalnu cijenu se to moze obaviti
 

mirda69

Super Moderator
Uredništvo foruma
Trenutno ti je na akciji -10% ali samo na pregled klime :whistling:

Odeš u servis koji se bavi auto-klimama i riješiš to za cca 200 kn ( i sam sam bio prije neki dan :p)
 

Cutac

Prèkaroš
Nije servis, nije salon, pardonček, ali u BauWeltu(bivši OBI u Sisku) ima za 45 kuna(na akciji) stalak za kotače sa ceradom. Za gume do 295mm širine.
Uzeo sam i ok je.
 

Nali

New member
Vidim na sluzbenim stranicama od citroena da traje akcija od 20% na dodatnu opremu, krovne nosace, nosace za bicikl itd.. mene interesira jel citroeni drze thule nosace za bicikle i jel na njih ide popust, ili imaju neku svoju marku?
 

ZlatkoC4

Well-known member
mene interesira jel citroeni drze thule nosace za bicikle i jel na njih ide popust,
drže nosače za bicikle sad koja marka ne znam i akcija kad je na dodatnu opremu onda je i na nosače tel u ruke i pitaj ih ?
 

Cutac

Prèkaroš
Imaju svoje nosače, ali mislim da ih Mont Blanc proizvodi.
Kako bilo, ne kupuj ih.
Način montaže je idiotski i traje 10 minuta po nosaču, montiraju se tako da neki pipak gurneš u rupu u nosaču krova(onom luku, ne znam kako se zove), ali taj pipak je gumirani metal, a guma se pohaba i onda guliš lak. Dalje, jako su masivni, četvrtasti da četvrtastiji ne mogu biti i u kombinaciji sa Thule nosačima za bicikle(591, Thuleov top model) fućkaju kao blesavi.

Sve u svemu, Citroen poprečni nosači su u mom slučaju stopostotno bačeni novci.
 

Spallato

Active member
Ako si u Zagrebu ili okolici pogledaj firmu Slit ako te zanima Thule. Vlasnik je stvarno odličan. Èak imaš mogućnost dat pod račun neki stari Thule (ako ga imaš) ako kod njih uzimaš novi. Barem je tako bilo kad sam ja uzimao ali vrijedi pogledati.
 

Nali

New member
Hvala na odgovorima. Raspitala se u citroenu, cijene su sick. Meni treba kuka i nosac thule za kuku, velo compact 925. Da to radim u ovlastenom, s tih 20 % popusta trebala bi valjda dic kredit. Raspitala se i po deželi, cijena u ovlastenom je drasticno manja. Ali vjerojatno ugradnja kuke ide kod furlana, a thule cu negdje nac.
 

vborovic

C5 modifikator
@ Dalibor - dodatak ovome što si ti okačio za akciju 26.09. - 15.10., a ne bi bilo loše znati:

Prodajna akcija traje od 26.9. do 15.10.2016. i odnosi se na vozila marke CITORËN s datumom proizvodnje 2013. i starija. Popust se odnosi na CITROËN, EUROREPAR i obnovljene rezervne, na cijenu za krajnjeg kupca prema važećem cjeniku s uključenim PDV-om. Iz ponude su isključeni karoserijski dijelovi, dodatna oprema, kemijski proizvodi, gume, akumulatori te motorna i ostala ulja. Ponuda nije pribrojiva ostalim promotivnim ponudama.
 
Na vrh