Najave akcija i pogodnosti u salonima i servisima

vborovic

C5 modifikator
Ne znam, nisam ih nikad imao prilike vidjeti u živo ... ako ih kupiš, trebao bi dobiti i originalne upute za postavljanje, korak po korak u slikama, ne možeš fulat
 

ZlatkoC4

Well-known member
Koliko je meni poznato ništa se ne skida već samo zakaći. Ako ih uzimaš na prodaji u ovlaštenom će ti onaj na prodaji i zakaćiti ako ga zamoliš.:grin: Ili bar pokazati, ali pravo je jednostavno.
 

vborovic

C5 modifikator
U veljači Citroën C-Elysée Medveščak BlueHDi 100 u ponudi je s posebnom uštedom i cijenom već od 91.900 kn. Uz to, svakog kupca očekuju 4 godine produženog jamstva EssentialDrive, bez obzira na način financiranja.

Također, očekuje Vas posebna ponuda na ograničenu količinu bogato opremljenih benzinskih modela Citroën C3 Medveščak. Tako je Citroën C3 Medveščak PureTech 82 dostupan već od 82.900 kn.


Preuzeto iz Citroen Newslettera, veljača 2016.
 

mamut

C5
Donator foruma


[SAJAM RABLJENIH VOZILA] Velika rasprodaja Citroënovih rabljenih automobila održava se ovaj tjedan, od srijede 23.3. do subote 26.3. u salonima Citroëna Savska u Savskoj 41 i Kovinskoj 2 u Zagrebu. Navratite i uvjerite se u iznimno povoljne cijene naših vozila.
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Nije salon niti servis... ali, u Metrou su Total ulja na akciji. Uzeo 6l Q7000 za 150kn, tj 25kn/litra. Èini mi se OK cijena.
 

Krky

Lakerski profesionalac
Ako bude tko znao da je di kakva akcija sa servis klima za male pare, kojih 100kn do 200kn, neka nam javi..
Meni sve normalno radi, al bi htel provjerit plin, to jest reciklirat, provrtet ga i ulje da mi ubaci novo..
Zadnje sam to napravil ima dvije godine.. :D
 

Syyy

New member
Danas sam zvao kovinsku za ovu rasprodaju rabljenih...odnosi se na cactuse koje je medvescak vozio pa su ih vratili....
 

mamut

C5
Donator foruma
dobio na mail pa da podjelim



Citroën superzvijezde u superponudi!

Poštovani,

Povodom Zagreb Auto Showa, CITROËN je za vas pripremio jedinstvenu ponudu koja traje do 10. travnja.

Posebna pogodnost očekuje Vas na modelima Citroën C4, C4 Cactus i C4 Picasso gdje Vam uz Citroën Financiranje darujemo 4 godina jamstva.

Pozivamo Vas da nas od 5. travnja posjetite na Zagrebačkom Velesajmu u paviljonu br.5 i otkrijete našu ponudu Citroën vozila.

 
Na vrh