Najave akcija i pogodnosti u salonima i servisima

liberty

Well-known member
da li netko zna da li ova servisna akcija u citroenu u ožujku obuhvaćća i nešto iz redovitog servisa (ne mislim na paket održavanja već klasični servis)

thnx na odgovoru!
 

1587 VTS

New member
pazite vi sa EURO 5 motorima da vam ne uvale ulje za starije tipove...
Mozes ti stari pazit i napominjat koliko hoces, kad ti ga prime u servis - ako nisi prisutan i ne gledas svojim ocima da ti usipaju ulje koje si donio u kantici - mogu ti uliti iz bacve i reciklirano suncokretovo unutra, a da nemas pojma! I onda kad sutra nesto rikne, ljudi pljuju po autima, a ne po servisima koji su tragicno losi :twisted: Horor! Svega sam se nagledao i za svasta sam cuo iz pouzdanih izvora, tako da, moja kolica, osim kod prijatelja mehanicara, bez mog nadzora i prisustva ne idu ni u koji servis :cool:
 

zujo

New member
Dajte pregledati svoj auto - potpuno besplatno

Preventivno-sigurnosna akcija Dani tehničke ispravnosti vozila 2012. trajat će od 19. do 24. studenoga, od ponedjeljka do subote, u svim stanicama za tehničke preglede u Republici Hrvatskoj.Besplatni preventivni tehnički pregledi omogućit će vlasnicima vozila uvid u stanje tehničke ispravnosti vozila, kao jednog od ključnih čimbenika sigurnosti cestovnog prometa.

Prvih 10.000 vozača koji će sudjelovati u akciji bit će nagrađeno poklon-paketom od tri litre tekućine za pranje vjetrobranskog stakla koja je prilagođena zimskim uvjetima.

Tijekom akcije kontrolirat će se opće stanje vozila, sustav za kočenje, donji postroj, ispušni plinovi, svjetlosna oprema te eventualno detalji prema upitima vlasnika vozila.

http://netmobil.net.hr/vijesti/uskoro-pocinju-dani-tehnicke-ispravnosti-vozila
 

Gremlin

New member
Ma kakve akcije,kakvi popusti :p kako može da bude popust recimo 20 000kn?
To bi držalo vodu da traje 1 mj. ali ako to traje 4-5 god. onda je to redovna cijena.Od kad dolazim na servis uvijek se prošetam malo po salonu dok auto ne bude gotov i godinama se čudim glupostima :confused: kao što su bombastične najave popusta od 20 i više tisuća kuna.Jedini efekat toga je omalovažavanje vrijednosti samog automobila,mislim da ljudi ionako znaju da je to redovna cijena a popust je tu šminke radi,ugledne marke automobila nikad ne daju popuste,možete samo dobiti eventualno neki dio dodatne opreme gratis jer samo tako se čuva kasnija vrijednost auta,to je ono što mi najviše smeta kod citroena:mad:Veći efekat bi bio da produže garanciju pa i šugava Škoda daje 4 godine:surprised: Ista stvar je i sa onom akcijom od 20% popusta na svaku drugu zimsku gumu :grin: pa kod prvog vulkanizera su jeftinije nego li u servisu,ko uopće kupuje gume u servisu :confused: osim kad je auto službeni pa te boli briga :whistling:
 

radojkta

Member
To je istina spominju neke akcije svakodnevno a ono ništa!Meni nudili zimske Michelinke 16" za 1200kn a ja odem u Slo a tamo manje od 800kn
 

zdeslav1967

šofer
Donator foruma
Slažem se od A-Ž kaj je Gremlin napisal. "akcije" u popustima ruše kredibilitet. Dok vidim da negde piše akcija ili popust odma imam sliku mesa, voća i povrća na izmaku kojeg treba čim prije utopiti. ;)
ove cjene kakve jesu, ali uz dulje jamstvo i kajjaznam ,neki komad dodatne opreme na "poklon" me više privlači neg dok me netko mulja s pridjevima o popustu i akciji.:twisted:
 

Dalibor

Dado Tornado
sad jedan dan sam se mimoilazio sa dvoje ljudi, i reče muškarac ženi "dada pa ide im, a čuj imaju maržu 150%" LOL
 
Na vrh