Najave akcija i pogodnosti u salonima i servisima

radojkta

Member
Lupaju brisači ja sam dva puta reklamirao u servisu lik donese nove kad ono isto.Problem sam riješio da smo skidali i probavali sa drugih auta koji su bili u ne voznom stanju.Skinuo sa jednog koji je ima oko 22000km ništa se ne čuju i dalje dobro brišu na mom C4.Malo čudno ali istinito!!!:eek:
 

goranpo

Member
Nema veze sa vrstom brisača, kod mene oba puta originali pa isto. Na prošlom C4 nije ništa lupalo, a ovdje lupi kada dođe u krajnji gornji položaj. Gledao sam donju oznaku i brisači stoje točno na oznaci, inače je problem toga lupanja ako su brisači malo pobjegli izvan gabarita tih oznaka.
Do šajbe nije 99,9%. Postoji minimalna šansa da se u proizvodnji staklo okrene naopako, odnosno da dođe do zamjene tin i kositar strane stakla prilikom savijanja, u tom slučaju je moguće da brisač malo lošije briše, ali to "lošije" prosječnom korisniku ne bi smjelo smetati.
 

liberty

Well-known member
jel igdje postoji cjenik tih brisaca s popustom
i mene to interesira ako netko zna


zapravo budem otišao u peugeot koji mi je 2 km od stana za razliku od citroena koji mi je na preko 60 km
srećom su partner i berlingo blizanci pa će i metlice odgovarati
 
Posljednje uređivanje:

goranpo

Member
Jel istina da ta stakla upijaju buku odnosno vibracije.:confused:
Ne upija staklo buku ni vibracije. Svaki vjetrobran se sastoji od dva stakla i između njih je folija, ta folija je kod takvih auta akustična i puno manje propušta zvukove iz vana u putničku kabinu.
 

liberty

Well-known member
bio sam sad u peugeotu
i rekli su mi da metglice brisača za berlingo i partner nisu iste i da ne pašu na citroen???
ja rekao - auti su blizanci, sve je na njima praktički jednako, u motornom prostoru ima više dijelova s oznakom puga nego citroena
on kaže da ne pašu i zato ih nisam kupio

tko je ovdje lud???
jel moguće da ne pašu???
 

liberty

Well-known member
bio sam sad u peugeotu
i rekli su mi da metglice brisača za berlingo i partner nisu iste i da ne pašu na citroen???
ja rekao - auti su blizanci, sve je na njima praktički jednako, u motornom prostoru ima više dijelova s oznakom puga nego citroena
on kaže da ne pašu i zato ih nisam kupio

tko je ovdje lud???
jel moguće da ne pašu???
:whistling:

anyone?
 

ZlatkoC4

Well-known member
bio sam sad u peugeotu
i rekli su mi da metglice brisača za berlingo i partner nisu iste i da ne pašu na citroen???
ja rekao - auti su blizanci, sve je na njima praktički jednako, u motornom prostoru ima više dijelova s oznakom puga nego citroena
on kaže da ne pašu i zato ih nisam kupio

tko je ovdje lud???
jel moguće da ne pašu???
A zašto nisi tražio metlice u citroen servisu?
 

ZlatkoC4

Well-known member
Evo naš novi član c.r.doktor nije spomenio ali ću ja. U Bosch car servisu u Samoboru Purić imate akciju punjenja klime. Pa tko mora rješiti klimu evo prilike. A za dize i dizel sustave su doktori, moja preporuka.
Purić - Akcija klime

Akcijska ponuda servisa sustava klime na vašem vozilu!


Akcija traje do 31.7.2015

Ponuda uključuje:
•punjenje klime do 550 grama plina R134
•reciklažu
•vakumiranje
•dodavanje ulja sa UV bojom te plina
•dezinfekcija klima sistema

Akcijska cijena: 200,00 kuna! (pdv uključen u cijenu
 

vborovic

C5 modifikator
Ovo dodatna oprema treba uzeti sa velikom rezervom ... budem baš sutra ispitao kaj sve ulazi u to ... kad god sam ja bio zainteresiran za tu "dodatnu" opremu, ništ od onoga kaj sam htio nije ulazilo u popust ...:D

Dakle, što se tiče akcije koju je naveo Zlatko (koja traje od 08.06. - 14.08. 2015.):

uz plakat za ljetni pregled i zamjenu motornog ulja ide i tekst:

- dodatnih 25% popusta na filtar zraka, peludi i goriva te svjećice i amortizere

uz plakat za dodatnu opremu ide i tekst:

. na tepihe, sjenila za sunce, prijenosne hladnjake i kuke za vuču

uz plakat za paket usluga zamjena ulja ide i tekst:

- dodatnih 25% popusta na filtar zraka, peludi i goriva te svjećice i amortizere

Nadam se da je sad sve jasno ... :D
 
Na vrh