Nadogradnja navigacije

pokra89

Well-known member
Za ažuriranje karata bitna ti je samo verzija multimedije, znaci gledaš karte za rt6 i to je to. FW i karte nisu povezani u tom smislu da nova verzija mapa zahtijeva i novu verziju FW, tako da FW slobodno ostavi, to je svakako preporuka, pogotovo ako ti sve fino radi. Novom verzijom FWa, pogotovo ako je u pitanju nestručno rukovanje, može nastati puno više štete nego koristi.
 

pokra89

Well-known member
ne mora znaciti, rt4 i rt5 su za zadnje mape trazili update firmwarea
nisam znao. u tom slučaju bar onda zna da mora ažurirati i FW i super.
ja sam do sada ažurirao mape na, a brat bratu 15 različitih uređaja, nigdje nije bila bitna verzija FWa. Tamo gdje sam čačkao oko FWa čačkao sam na svoju ruku.
 

gambler072

C5 enthusiast
Ako se dobro sjecam, na zvanicnoj stranici pise koju verziju fw-a mape zahtijevaju, kod mene je bio taj slucaj da sam morao dizati novi fw. A negdje sam citao da bi cak osvlasteni trebao besplatno uraditi update fw-a, a za mape se pobrines sam :)
 

zdraja

Active member
Evo uspjelo, no samo jednu mapu jer sam kasno krenuo, a prema postovima to zna potrajati i potrajati i potrajati (i stvarno je tako)

Ubacio sam za probu samo mapu Italije, i mogu rec da je potrajalo. Nakon nadogradnje
pokazuje da je Italija nadogradjena, resetirao sam RT6 cisto da vidim hoce li sve raditi,
trenutno radi sve (stare HR mape, telefon, radio i ostali stosevi)

Ostatak cu preko vikenda jer treba za ovo vremena

(preko licence nije, mora sam korsiti java generator.

Hvala svima
 

zdraja

Active member
Nadogradnja mapa 2018 RT6 Sw .2.75 uspjesno prosla (Italija, Southern, Eastern Europe i north, west europe ovo mi je sasvim dovoljno)

Pozdrav
 

gora

New member
Bok,do sad nisam uopće isprobavao navigaciju u citroenu i pred neki dan reko ajde da vidimo kako to radi kad ono prc neće...dobio sam jedno 6 razih CDa što original što kopije ali koji god ubacim jednostavno nista se ne desava,ima li netko ideju u čemu bi mogao biti problem. Radio je RT3. Cutroen C4 Grand Picasso prva linija.
Kad u radio ubacim obični audio CD onda radi normalno,ima i cd changer i tamo sam probao ubaciti navigacijske CDe ali nema rezultata
 

zdraja

Active member
Pretpostavljam da se na njima nalazi instalacija, trebalo bi da su ti vec instalirane mape, ako nisu, a nisi vican instalaciji odes do servisa oni ti to naprave za nekih 150 kunica.

Imas i P.P. link da malo procitas

Pozdrav

valjd sam dobro odgovorio:confused:
 

gora

New member
@zdraja hvala ti puno,pogotovo za p.p. svaka ti čast a ionako moram u servis za par dana na izmjenu ulja i filtera pa ako ne uspijem sam onda cu platiti da mi pokrenu navigaciju,pozdrav
 

zdraja

Active member
:)

Morao sam na P.P. ostaviti link, pravila foruma,
uglavnom ovaj forum je bogat savjetima i uputama.
 
Posljednje uređivanje:

Profiler07

Well-known member
Moze mala pomoc???ubacim usb sa mapama 2019g i ne znam kako da predjem sa glavnog menija na izbornik gdje idem broj sasije i azuriranje mape??c5 2014g

Rijesio sam
 

Profiler07

Well-known member
Jednostavno nisam ni gledao na radiju one strelice za mijenjanje stanica...btw update navigacije izvrsio na mape 2018/2019 sa radarima i sve funckionise perfektno jedina mana je sto udate traje oko 3h sa upaljenim motorom
 

dekiiii

Active member
To zbog onog "štedljivog načina rada"? J:cenzura::cenzura:em ih creativne. A ne možeš ga zeznuti ni punjačem :gaah: isprobao. Da li se može to nekako lexiom isključiti :confused: Ima itko kakvih saznanja?
 

dekiiii

Active member
Ali to je problem kod update i sl. stvari.;) A aku se ne može isprazniti ako je priključen na punjač. Samo to "smart" auto ne zna :mad:. A tako je smart. :thinking: Èak mi se čini da većina ima senzor na "-" klemi, ali ne znam čemu mu, kad radi napamet. :doh:
 

Profiler07

Well-known member
Ma najgore je sto moras ili cekati u autu ili dolaziti svakih 15min da provjeris jel zavrsio jer ne mozes ukljuciti da uradi sve odjednom nego za svaku regiju ga moras zamoliti😁😁😁
 

zdraja

Active member
jasam ubacio samo one koje su mo potrebne, zadnju kartu sam ubacio kad sam se vrcao s posla.

Mislim, bolje je izbjegavat sve odjednom.
 
Na vrh