Nabava dijelova za automobile

toma

Active member
Pozdrav svim forumašima :)

dosta dugo sam razmišljao kako da napišem ovaj post iz razloga što se tu reklamiraju tvrtke koje prodaju dijelove za automobile ( i ostale potreštine ). Meni nije nikako u interesu njima uzimati posao niti im biti "konkurent" jer ja ne radim to što oni rade već imam mogućnost nabavke dijelova po povoljnijim cijenama nego što se nudi.

Ja osobno NE UZIMAM nikakav postotak od prodaje niti tražim da mi se daje nekakav novac za "uslugu" (piva može proć ;P) već ako imam mogućnost i vama s foruma pomoć onda ću pomoći, naravno ako želite (mislim plaćajte vi više to je vaš odabir :) ).

Ukratko ću samo napisati ono što mogu pretpostaviti da bi vas "brinulo":

1. Osoba od koje uzimam radi s autodijelovima te je sve legalno (nema onih fora "palo s kamiona" itd)
2. Osoba od koje uzimam NEÆE NAPLATITI nabavu dijelova već samo koliko vas dijelovi koštaju (to je moj dio koji ja rješavam s njim - čevapi piva ;) ....)
3. Računa nema iz razloga što je jefitnije ali ukoliko dio ne paše, neodgovora novac se VRAÆA!!!!!!!!
4. Nemrem se sjetit da li ima još što pa pitajte :)


Ukoliko vas zanima samo mi pošaljite dijelove koje trebate po broju, nazivu ili još bolje zatražite ponudu od nekoga(tokić,krešo,ciak itd) ono što vama treba i time će te olakšati potragu njemu.

I još samo ukratko:
1. nisam KONKURENT
2. nije mi cilj ZARAÐIVATI na vama
3. ovo je isključivo radim jer mi je par ljudi pomoglo s ovog foruma pa zasluge idu njima ;)
4. ako mogu pomoći onda mi cilj da pomognem

Eto to je od mene pa tko želi tu sam ;)
 

toma

Active member
Za sve aute ide. Sebi sam sada narucio dijelova za 2630 kuna a ovi mi davali ponude od 4200 do 5000 kuna a frendu turbinu za passata za 4500 a ovi ga na moru traže po 6500
 

toma

Active member
130 kn...kaze da ima i za jeftinije cca 60ak ali da su mu se svi vratili i da ih vise ne zeli nuditi
 

toma

Active member
Daj onda pitaj za čelične felge, 16" za VTS.
Kad već dilaš, dilaj da valja
Pitat ću xD

Kaže frend da je sjedalo preskupo kao novo. Pitao sam par ovih koji imaju dijelove nemaju ništa za c4
 

tekken

Summum ius, summa iniuria
To treba citroen pitat :D
Valjda VTR ima to vec jer je na ljudima bio izbor hoce uzet opremu il ne.. nez.
Tak i alu papucice kad sam stavljao, rupe su vec bile dolje.. samo sam ih naserafio
 
Na vrh