Nabava dijelova za automobile

NightSTALKER93

Active member
Donator foruma
@toma - pozdrav, zanima me ponuda za:
Citroen C4, 2.0 HDi, 110 kW, 2014. (VF7NCRHE8EY574868)

Od dijelova mi trebaju:
-ulje
-filter ulja
-prednji diskovi
-prednje disk pločice
-zadnje disk pločice
Zanimaju me TRW (koji je trenutno na autu) i Textar koji mi se pokazao super na C3.

Dodatno jel treba uzeti i kočionu tekućinu?
 

toma

Active member
@toma - pozdrav, zanima me ponuda za:
Citroen C4, 2.0 HDi, 110 kW, 2014. (VF7NCRHE8EY574868)

Od dijelova mi trebaju:
-ulje
-filter ulja
-prednji diskovi
-prednje disk pločice
-zadnje disk pločice
Zanimaju me TRW (koji je trenutno na autu) i Textar koji mi se pokazao super na C3.

Dodatno jel treba uzeti i kočionu tekućinu?
ovaj ga tjedan nema na poslu, baš sam ga radi sebe zvao..ako ti je žurba pošalji na mail upit (imaš na stranici 4 popis mailova) ili čekaj da se vrati :D

2439 bez ulja za kocnice. Textar je stavio a ako bi druge onda je 300 kn skuplje. To ti je puna cijena. Svratio je do posla 19:55 i prije zatvaranja mi je poslao.
 

NightSTALKER93

Active member
Donator foruma
Bok
ovaj ga tjedan nema na poslu, baš sam ga radi sebe zvao..ako ti je žurba pošalji na mail upit (imaš na stranici 4 popis mailova) ili čekaj da se vrati

2439 bez ulja za kocnice. Textar je stavio a ako bi druge onda je 300 kn skuplje. To ti je puna cijena. Svratio je do posla 19:55 i prije zatvaranja mi je poslao.
Bok Toma,

Uglavnom unaprijed planiram servis, tako da je rijetko kad žurba, osim kad neš pr'ne :D
Sad je već sve lagano pri kraju, tako da - akcija! :cool:

Ugl, može ponuda za Citroen C4, 2.0 HDi, 110 kW, 2014. (VF7NCRHE8EY574868):
-ulje INEO ECS 5W30
-filter ulja
-ulje za kočnice
-prednji diskovi
-prednje disk pločice
-zadnje disk pločice
-zadnji diskovi

Što se tiče lokacije, najviše mi odgovara Samobor (Svetonedeljska ul. 19, 10430, Samobor), jel to izvedivo? Ako ne, negdje na zapadnom dijelu Zagreba.

Hvala unaprijed!
 

Brruno

Well-known member
Pozdrav. Treba li ti bas imena brenda koji zelim ili mogu samo navest sta zelim recimo nesto kvalitetno za veliki servis i slicno? Bisam bas neki znalac u vezi brendova dijelova kao sto je remenje pa pitam
 

toma

Active member
Bok Toma,

Uglavnom unaprijed planiram servis, tako da je rijetko kad žurba, osim kad neš pr'ne
Sad je već sve lagano pri kraju, tako da - akcija!

Ugl, može ponuda za Citroen C4, 2.0 HDi, 110 kW, 2014. (VF7NCRHE8EY574868):
-ulje INEO ECS 5W30
-filter ulja
-ulje za kočnice
-prednji diskovi
-prednje disk pločice
-zadnje disk pločice
-zadnji diskovi

Što se tiče lokacije, najviše mi odgovara Samobor (Svetonedeljska ul. 19, 10430, Samobor), jel to izvedivo? Ako ne, negdje na zapadnom dijelu Zagreba.

Hvala unaprijed!
Pozdrav, slabo sam na forumu pa ti nisam mogao prije odgovoriti (da nije došla privatna poruka vjerovatno se nebi ni pojavio još neko vrijeme :D)...daj molim te šibni ponudu na mail ciak velika gorica i kad ti daju ponudu javi mi broj ponude.

Pozdrav. Treba li ti bas imena brenda koji zelim ili mogu samo navest sta zelim recimo nesto kvalitetno za veliki servis i slicno? Bisam bas neki znalac u vezi brendova dijelova kao sto je remenje pa pitam
isto kao i za night vrijedi i za tebe :D pa tako i za ostale..

šibni mail ciak velika gorica i tamo kada dobijes broj ponude mi javis ponudu ako ti odgovora i onda rijesim sve...

nemam vremena zvat ovog svoga kada je veci broj dijelova (1 do dva dijela jos i stignem) pa onda sve molim da sto god trebaju neka pitaju u ciak gorici ponudu (bilo osobnno ili putem maila) i onda mi se javi sve :)
 

Sandrino

New member
Poštovani,
imate li,ili možete nabaviti za Citroen C5, 1.6hdi 2011god.112ks,br.šasije-VF7RD9HLOAL565364 lijevu vozačevu lajsnu vjetrobranskog stakla(bilo bi odlično da je bijela) i crijeva serva -visokotlačno crijevo i niskotlačno povratno crijevo od letve do hladnjaka.
lp
 
Na vrh