Nabava dijelova za automobile

markan1000

Well-known member
čisto sumnjam da će mu samo lajsnu čupati i prodavati je bez volana... meni nitko nije htio izolaciju haube za c3 prodati, svi hoće cijelu haubu uvaljati
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Ja bi svejedno pitao... pa ako niko neće lako uzme volan. Samo i u to slučaju mislim da nema potrebe za olx.ba.
 

thunder11

Member
Kao što rekah, nema sreće sve sam zvao ..neke čak i dva puta (zabunom) ali ništa...neki oglasi su čak stari preko godinu dana od kada su imali auto pa je većina ako ne i sve već prodano od auta...unutrašnjost pa čak i limarija.

preostaje mi se jedino još raspitati kod slovenaca, makar i tamo mislim da neću naći sreću.
A onda ako baš nista neće ići, morat ću se zaletiti sa nekim ko zna talijanski i u udine na otpad i gledat sta ima :meh:

Ali kod nas slabo...barem za to što mi treba..
 

toma

Active member
Pozdrav :D uspio sam da sredim da za svi članovi foruma dobiju 40% na dijelove..ja od toga nemam nista a to zna cutach jer on ima 40% od pocetka (jer u suprotnome bi vec prodao citroene :rofl:) jer kako da dececu s dva citroena i kozjom bradicom kazem nema, to je kao da djetetu lizalicu uzmem :rofl: (znam da se neces ljutit :p)

Popust je u ciaku i ako sto trebate posaljite im upit na mail da vam daju ponudu za vas auto i na tu cijenu oduzmite 40%..moze i on slagat ponudu al ovo je brze(nemojte me sam pitat za tipa zarulju kolika je cijena jer nemam ja vremena njega ispitivati za sitnice :D)

I sve neka se stavlja u ovu temu ako ce tko uzimati (sto je kupio itd) jer zelim da sve bude fer i korektno..neka svi vide ;)

Sto se tice placanja, placat ce te u trgovini a pozvst ce te se na mene i trazit ce te osobu koju vam kazem :D..dobit cete racun i sve..postoji mogucnost ako je kriva roba narucena da se vrati ili zamijeni ukoliko nije ostecena
 

toma

Active member
Na sve ciak trgovine samo sto je frend u zagrebu :D moram vidjeti kako da rijesimo dostavu..tipa ako ti pase cijena ti platis on posalje u metkovic tebi dijelove

Sto se tice orginala prirom mislim na orginal farove, branike, stakla, hauba itd di on isto mora narucivat iz citroena a tad ima 10% sam dok na neke zna imati i 40 al ne znam na koje
 

diegos

Well-known member
Toma, svaka čast! :D Jel i disk pločice spadaju pod sitnice kao žarulja? :D I da li ponuda vrijedi samo za Citroene ili može i druga marka? :p
 

pokra89

Well-known member
Toma, je li ima neki poseban mail na koji šaljemo upit ili? A mogu i ovdje pa ti proslijedi dalje, svjejedno mi je.
 
Na vrh