Nabava dijelova za automobile

toma

Active member
Preporuka za Tomu, ja dobio dijelove za malo love, i još mi je vratio jednu kunu
naravno da sam ti vratio kunu :p pa račun je zavšavo na 9 nije na nuli :p čist račun duga ljubav :D:D

Moje preporuke za tomu, sve stiglo po dogovoru i naravno puno jeftinije ��
Samo što se ne isplati slati poštom, treba smisliti drugačiji način jer je preskupo onome tko nije iz zga ili okolice :)

Ja sam sad sebi naručio dijelova vrijednosti 5000 kuna za 2800 dok me autokrešo za iste te traži skoro 6000:eek::eek::eek::eek:,tokić 4600 , doduše sebi ih mogu izvadit da ih ne platim dok ih ne montiram pa samim time si uzmem više za svaki slučaj da po šasiji ne paše :D
 

RI14

New member
@toma
Nemam tu sad kod sebe dokumente, ali imam onih zadnjih 8 brojeva, kad god mi je mehaničar provjeravao za dijelove, tražio mi je samo to (imam u SMSu pa zato :D).
Jel i za ovo dovoljno?
73791463
Ako nije, pogledam večeras kad dođem doma, pa javim.
 

toma

Active member
Bok,
prednja maska za Xsaru Ph.2 mi treba. Imaš mogućnost tako nešto nabaviti novo?

160 kn xD

koliko bi došao komplet kvačila za c5 2004.g. redizajn 2.0 hdi 100 kw.....

pozdrav

evo ovako mi kaže

puna cijena:

luk set zamašnjak plus kvačilo 5310 kn
cijena ovako ==> 3200-3300



samo kvačilo luk puna cijena 1970 kn
cijena ovak==> 1300-1400 kn


ovo je napamet rekao jer ne želi bez sašije da ne bi dao krivo
 

Scorpyo

Active member
Ajde da i ja vidim možeš li mi pomoći uštediti nešto novaca...

Koliko bi me koštala 2 poklopca za središnju rupu na Boston felgama? U Subotu stavljao zimske gume i sredio ih.
 

toma

Active member
A čuj, dobro sam se uopće sjetio.
A to je zapravo ono što mi (kao i na 90% Xsara) fali!
dolazi ti samo maska bez znakova :p to se mora naknadno kupovat..provjerit ce mi jer ne zna cijene napamet (bubno je ovako 100 kn).

Toma može li se ovo nabaviti za Berlinga III
https://goo.gl/images/CCRUAN
poslao sam mu sliku te sami naziv

Da li se moze nabaviti c5 x7 limuzina lajsna na braniku ispod poklopca prtljaznika sa slike
poslao sam mu sliku i naziv
Ajde da i ja vidim možeš li mi pomoći uštediti nešto novaca...

Koliko bi me koštala 2 poklopca za središnju rupu na Boston felgama? U Subotu stavljao zimske gume i sredio ih.
provjerit će..kad je orginal u pitanju on to mora naručivati iz citrorena i za koliko dobi za toliko može dati.. npr dobi za 200 kn on da za 200 kn nemre ništa ispod
 

markan1000

Well-known member
Koliko bi me koštala 2 poklopca za središnju rupu na Boston felgama? U Subotu stavljao zimske gume i sredio ih.
na ebyu se to uzima, ali može se uzeti samo komplet od 4 komada. mislim da sam za 60-ak kuna uspio naći, ili tako nešto. mislim to je cijena za sva 4
 

RI14

New member
@toma
Onda molim te neka pogleda samo chevrone, maska mi ne treba.

Naravno da su popucale žabice, ali fiksiram ja to, nije mi problem.

Hvala puno na trudu!
 
Na vrh