Moj VTS :)

Cutac

Prèkaroš
Sad sam se sjetio da sam u subotu išao u ZG autom i vidio da nisam obrisao Glaco sa retrovizora. I još sam to zapekao odmagljivanjem.
Ako se sjetim, to ću nekad obrisati, ali ako ne bude išlo, kako skinuti tri tjedna star premaz protiv vode sa stakla?
 

Profiler07

Well-known member
Sad sam se sjetio da sam u subotu išao u ZG autom i vidio da nisam obrisao Glaco sa retrovizora. I još sam to zapekao odmagljivanjem.
Ako se sjetim, to ću nekad obrisati, ali ako ne bude išlo, kako skinuti tri tjedna star premaz protiv vode sa stakla?
Probaj ili acetonom ili alkoholom na nekom drugom staklu
 

Cutac

Prèkaroš
****ji ga, ja zaboravio na to. C4 kak je bio na servisu, tak sam ovoga vozao jer je sunčano i skroz zaboravio.
U ponedjeljak ide na zamjenu zupčastog.
A skužio sam neko mašćenje ispod usisne grane, vjerojatno radi brtve glave.
On je prije imao na istom mjestu, otkad sam ga kupio, onako naslagu ulja i prašine, što sam djelomično oprao i tako je stajalo godinama.
I sad izgleda kao da se krenulo močiti.

Budem to večeras oprao četkicom za zube, pa ću pratiti.
A mobitel je jednostavno retardiran i ovo su najbolje slike moguće.

Ovdje se neš definitivno slijeva, ali lako moguće iz onog prokletog senzora bregaste za kojeg ne mogu nabaviti posebno brtvu, pa fluska.
1637770544685.png

A ovdje je ovo nešto tamno. Tu su bile naslage i prije, ali izgledaju kao da su se krenule vlažiti opet.
1637770576745.png
1637770614960.png
1637770634462.png
1637770645624.png
 

Cutac

Prèkaroš
Otkrio sam otkud ulje, izgleda se slijeva sa senzora radilice. To je ona brtva koju apsolutno nigdje ne mogu naći, a novi senzor košta 1000 kuna.
Unutarnji fi je 12mm, vanjski ~14.7mm, visina je ~1.7mm.
Jel itko može molim vas tako nešto negdje iskopati?

Ovako izgleda
1638213357078.png
 
Na vrh