Moj VTS :)

Cutac

Prèkaroš
Hvala Ruske, javim ti se ako ne riješim ništa.

Dinko, imaš prijedlog koga u Sisku?

Miloš, je, obični oring, ali je nestandardnih dimenzija. Inače se sa orinzima širina istih skalira sa promjerom, a ovdje ne, tj. normalni oring je "predebel". Ako paše na senzor, ne ide u rupu, a ako ide u rupu, rastegnut je i ne dihta.

Zadnja opcija mi je zalijepiti to brtvilom za karter, ali ne mogu to napraviti.
 

Cutac

Prèkaroš
Hvala!

Našao sam odgovarajući oring(više manje) u setu oringa, pa ćemo vidjeti kako će se ponašati. Ako bude curilo, probam kod mehaničara, a ako tamo nema ništa, budem stavio malo brtvila po rubu i ko ga jebe. Sve je masno, sve, to je na kraju razlog masti oko brtve glave, dolje po mjenjaču, kućištu termostata, svuda.
To je nedavno počelo očito jer je uvijek lagano slinuckalo, ali sad baš curi.

A dok sam sve prao sam sastrugao gumu(?) sa otkrivenog cijela brtve glave. To ne bi trebalo otvoriti put oksidaciji brtve ili nešto slično? Tj. jel se trebam zamarati ovime, da premažem nekim lakom?
1638275068788.png
 

Ap0qalypto

Homo sapiens
Donator foruma
Cutac, mi ti želimo dobro. Ovo je krug poverenja, moramo otvoreno pričati. Zelimo da se maneš tog auta, i da ga voziš i ne razmišljaš mnogo.
 

Cutac

Prèkaroš
Hobi nađi, imaćeš šta raditi i o čemu misliti
Pa to mi i je hobi. Osim posla, jedino što radim su D&D i auti :)

Ne namičite ga!
Cutac lakše je s autom! Manje sekira, manje troši, bolje služi, možeš ga ugasit kad hoćeš, stisnut kad hoćeš, ne curi podnjim svako 27dana...
Jedino što u jednom slučaju jebeš ti, a u drugom si ****n!


Jučer ga upalio da radi, 8 dana sjedi u garaži, danas je deveti. Lijepo je vrijeme, ali mi se ne da ići voziti se :(
 
Na vrh