Moj VTS :)

Cutac

Prèkaroš
kaži..jel tebe cura ostavila? mislim ne bi se čudio s obzirom koliko pažnje daješ njoj a koliko autu
Ne ostavljaju me jer imam mekane ruke od voska i gela za kožu :cool:


Ali imao sam prekid. Prekinuo sam s autima. Izgubio sam ključeve, među kojima su bila jedina dva od dvije garaže. I sad sam propisno najebao, ne mogu doći do auta.
 

Cutac

Prèkaroš
Potraži još malo, ako ne nađeš bušilicu u ruke. Važno je da nisi izgubio ključeve od auta.
Pronađeni ključevi na groblju. Valjda kak sam preskako ogradu noćas su mi ispali.
Od bušilice ne bi bilo vajde jer imam one sigurnosne cilindre kojima se ne daju izbušiti pinovi.

Mislim da bih morao ili curu ubacivati kroz prozor jer je mala ili pantove piliti.
Elem, Cutac, ozeni se brate, neces imati volje nizašta, a ne za auto
Ženim se samo ako joj firma procvjeta :D Treba imati dobar posao da financira obiteljski karavan Alfu V6 :)
 

Ax boy

Well-known member
Zadnja Alfa karavan v6 je bila 159 sa holdenovim motorom, koja i nije bila neka sreca i ta je stara barem 11g, a prije nje je 156 koja je stara najmanje 15g. Ako vam to bude ogledalo uspjeha firme onda nece da cveta cvece u vase preduzece 😆
Tačno komšija.
😎. Mnogo volim Alfe, jaooo. Prosto neverovatno.
 

Prilozi

Cutac

Prèkaroš
Ako vam to bude ogledalo uspjeha firme onda nece da cveta cvece u vase preduzece 😆
Haha, pa upravo suprotno. Ako možemo održavati 20 godina staru V6 Alfu, znači da je lova do krova :D

A sunce ti žarko, kakve si ti ograde od groblja po noći preskakao!?
Wtf, neki nastrani obred, il nisi stigao za dušni dan?
Hahaha, ma išao pješice od frenda, preko groblja mi treba pol sata, cestom sat vremena. A zaključavaju groblje pa sam se penjao preko ograde :LOL:
 

Cutac

Prèkaroš
Riješeno, VTS 02.12. ide na komplet zaštitu podvozja, čišćenje, sve. Znači ide biti kao nov + vosak i plastika na gredama gdje udaraju kamenčići.
Jedino mora biti suha cesta, tj. mora doći suh. A ako bude mokra cesta, jebiga, ili šlepa, ili rentam prikolicu pa ga kombijem odvezem :D
 

Cutac

Prèkaroš
Veli da mora biti suh barem par dana da ne bi slucajno zarobili vlagu pod zaštitom. U garaži ću uključiti ventilaciju i odvlaživač i neću ga tjedan dana voziti prije toga.

E, aj se pliz nemojte se prepirat o dizelima u mojoj temi.
 
Na vrh