Moj VTS :)

Ap0qalypto

Homo sapiens
Donator foruma
Meni je žičani bolji, jer imam display na njemu. Pa vidim koliko dugo traje expo ili podesim kolimo dugo hocu da traje. Jer na samom DSLR mi je limit cini mi se 30 sekundi. Slikam isključivo u RAW, narocito jer je senzor starije generacije i grain je vidljiv od Iso 400 naviše.
Cutac Cutac uleteo sam ti u temu sa fotografskim temama:D
 

Ap0qalypto

Homo sapiens
Donator foruma
Imam vrlo sličan ovom, ekran sa pozadinskim osvetljenjem. Mozes blokirati dugme da ne moras drzati, on otkucava na ekranu. Ili programiras na tom daljinskom vreme.-1702624222-1178786459.jpg
 

Cutac

Prèkaroš
Soft99 Fusso Dark. Danas ću ga slikati ako budem išao s njim u ZG, a ako ne, sljedeći tjedan jer je od sutra kiša :D
Dobar je vosak, lako se stavlja, traje dugo i mogu se gomilati slojevi. Za sad je na 4 sloja :D
Daje lijep sjaj, no ne kao Kiwami ili King of Gloss.

Neki ****čki, kako i izgleda! 😎
❤
Uhvatio mi se i po prstima, nije mi mobitel cijelu večer htio prepoznati otisak :D


Vas dvojica sa medom se zajebavate, ali kad je ful čist se bube skupljaju na njega :ROFLMAO:
Valjda im je crven kao cvijet.
 

Ruske

Active member
Boja je odličan . Reci mi, kako to uspeš da napraviš "četiri " sloja voskom ?
ma trabunja, da je vosak od pape napravljen, ne bi mogli slojevi da traju toliko dugo, izgubilo se barem pola od tih slojeva s vremenom
 

Profiler07

Well-known member
Kazu za ovaj vosak da traje 12mjeseci + sto voda ne moze ostati cim ides 60km/h kapljice lete preko.Ja sam tek 2x nanio i rezultati su odlicni,cak i ne preporucuju da se nanosi masinski nego rucno
 

Ruske

Active member
ako padne kisa i ako ti na karoseriji se ne skupljaju kapljice 1 po 1, onda nema sloja. cisto sumLJam da nije dirao god dana, da bi bio jos 1. sloj. meni BSD traje 3-4mj, s time da nakon 2mj pocne tek gubiti efekt. nakon 3-4mj kaplje vise nema, nego voda normalno radi svoj sloj
 

Cutac

Prèkaroš
Reci mi, kako to uspeš da napraviš "četiri " sloja voskom ?
Soft99 kaže da je Fusso Dark "layerable", znači da se mogu raditi slojevi. Prvi put kad navoskam u sezoni, stoji u garaži par dana, izvezem ga, operem i stavim opet vosak. Onda na sljedećem pranju (detaljnom) opet i eto, sad četvrti put. Uzmi u obzir da je auto uglavnom u garaži, ne vozi se po kiši i pere se pH neutralnim šamponom.

ma trabunja
Ajde šta se sad ljutiš što sam ti rekao da ti je slika ružna :sneaky:

Kazu za ovaj vosak da traje 12mjeseci +
Dugo traje, na c4 i po 8 mjeseci, a on je na svim elementima. Hidrofobnost pada jer se na vosak hvata smeće koje nije hidrofobno. Recimo voziš po kiši, na vratima kad ga pereš kapljice više ne "bježe", ali kad ga opereš šamponom, na ispiranju ponovno bježe.
 

Mirage

Well-known member
Samo da napišem šta god stavili niste stavili vosak već neku umjetnu zamjenu na bazi parafina. Pčelinji vosak je rijedak i skup materijal i jedan od 5 najkrivitvoreniji materijala (sirovina).

tko je je bolje navoskao i uredio auto not my cup of tea, tako da vas dalje u toj raspravi ostavljam.
 
Na vrh