Moj VTS :)

Ruske

Active member
tuzno...
kad se krene buniti ili kad ne bude mogao, onda ga se popravlja. cios ili prodaja - to ne ocekujem od tebe, posto stalno uzdizes prosjecan auto, znaci da ga volis, a tu spominjes cios. pa hvala bogu pa dijelovi za generalku ne kostaju puno, pa se da slozit...
 

Cutac

Prèkaroš
tuzno...
kad se krene buniti ili kad ne bude mogao, onda ga se popravlja. cios ili prodaja - to ne ocekujem od tebe, posto stalno uzdizes prosjecan auto, znaci da ga volis, a tu spominjes cios. pa hvala bogu pa dijelovi za generalku ne kostaju puno, pa se da slozit...
Ne kažem da ću ga na CIOS kad se pojavi neki problem, nego kad da svoje. Bilo da da karoserija, motor, dobavljač dijelova, šta god :)

Jesi pitao Taurus Autotapetarija?
Jesam, oni su me ili odjebali ili nisu odgovorili, ne sjećam se.

Paus papir(napravis sablon),komad spuzve(ubacis unutra),kozu izrezes po sablonu,ivice koze obrusis,zalijepis to sve,medicinska igla(usijes) i problem rijesen
Možda to napravim, vidit ću na proljeće :D Nisam ni vidio auto evo sutra 7 dana, nije mi hića riješiti sjedalo.
Hvala na prijedlogu!
 

Cutac

Prèkaroš
Danas nakon 9 dana upaljen, taka taka taka taka, iscurilo ulje iz podizača ventila...

Morao bih ga jednom u 5 dana bar da zavrti da ulje procirkulira.
 

ivek

Member
Pukla zadnja desna opruga putem do servisa za auspuh...
Preporučam zamijeniti sve 4 i staviti Eibach Pro kit. Malo će ga spustiti da bolje izgleda, manje će se naginjati u zavojima i ponirati pri kočenju, a neće postati ništa neudobniji. Barem je takvo moje iskustvo s njima.
 

Colnago

Active member
Donator foruma
Preporučam zamijeniti sve 4 i staviti Eibach Pro kit. Malo će ga spustiti da bolje izgleda, manje će se naginjati u zavojima i ponirati pri kočenju, a neće postati ništa neudobniji. Barem je takvo moje iskustvo s njima.
Tada treba mjenjati amortizere u npr B8 :cautious:
 

Ruske

Active member
ja kad sam isao na kupejki staviti eibache, vidjeli smo da su mi obje zadnje opruge bile pukle, bas na dnu. vozio sam se skroz normalno. pitaj boga koliko km/mj/god je bilo tako i kod prijasnjeg vlasnika...
ne budi cigan i stavi eibache crne, taman ce cucnut, moj vts se odlicno vozio na oprugama, bez drugih amortizera, sve 5 bilo
 
Na vrh