Moj VTS :)

Profiler07

Well-known member
Samo da napišem šta god stavili niste stavili vosak već neku umjetnu zamjenu na bazi parafina. Pčelinji vosak je rijedak i skup materijal i jedan od 5 najkrivitvoreniji materijala (sirovina).

tko je je bolje navoskao i uredio auto not my cup of tea, tako da vas dalje u toj raspravi ostavljam.
Moze li se svijecom voskati?pitam za jarana 🤣🤣🤣🤣
 

Cutac

Prèkaroš
Nema u onoj garaži ničeg živog, pa ni pčela :ROFLMAO:
Garaža je davno farbana u tamno sivu boju i doslovno ko da si u grobu.
 

Cutac

Prèkaroš
Poslao mail i čekam.
Ja bih htio promijeniti samo taj dio jer je ostatak kao nov. Htio bih i alkantaru promijeniti jer nije kao nova. I htio bih nekoga tko može reparirati spužvu jer se preklapa kod ulaska pa ima pukotinu. Ima formu nornalnu, ali nije to to.
 

Cutac

Prèkaroš
Nitko neće raditi sjedalo jer je ljepljeno na spužvu. Tako da tražim suvozačko iz Britanije. VTS je rijedak, ova sjedala još rjeđa, a zdrava na prodaju ne postoje.
Samo ću koncem prošiti da baš ne bude rupa i jebiga.
 

Colnago

Active member
Donator foruma
Nitko neće raditi sjedalo jer je ljepljeno na spužvu. Tako da tražim suvozačko iz Britanije. VTS je rijedak, ova sjedala još rjeđa, a zdrava na prodaju ne postoje.
Samo ću koncem prošiti da baš ne bude rupa i jebiga.
Ako ne mora biti Citroen možda pronači 208 GTI (sicevi su skoro pa isti ali na naslonu ne pise VTS nego GTI) koji je totalka a da se nisu otvorili bočni npr Peugeot 208 gti (njuskalo.hr)
 

Cutac

Prèkaroš
Hvala na prijedlozima, ali rado bih njegova original sjedala imao.

Budem prošio rupu, napravio "temelj" pa zalijepio komad kože i vidio kako će ispasti.
 

Cutac

Prèkaroš
Vidio sam to, ali piše da je on hold. I nema grijanje siceva.

Možda ima tapetar koji može srediti moju sjedalicu, zvat ću ga u ponedjeljak. Moram otkriti kako se sjedalica vadi da mogu poslati.
 

Cutac

Prèkaroš
Ćao
1666025973220.png
Danas sam uspio i depollution fault aktivirati!

Ista priča kao i prošli put, do crvenog i pimplanje gasa da puca, opet na nizbrdici. Valjda ga sjebe nešto, imao je grešku za položaj cilindra, tj. kao da nije u fazi. Obrisao i sve pet.
Prestat ću to raditi :D

Sic ću raditi, ali moram ga izvaditi, raskomadati i poslati, tako da to neću skoro, jednostavno nemam vremena i kad imam, radije ga vozim, nego rastavljam.
 
Na vrh