Ljetne gume - iskustva i preporuke

Profiler07

Well-known member
Nisam to rekao,nego ti govorim da je conti preskup i da nije najbolji.A hankook ne moras uzimati polovan jer se proizvode i dalje
 

mengela

Well-known member
Donator foruma
Testove guma pratim, al mi nisu presudni kod odabira gume! Kad nešto probam, znam dal valja il ne! Ako ne budu valjale, napisat cu tu da ne valjaju! Na autima trenutno imam conti, michelin, uniroyal i savu! Sa svima sam zadovoljan, jedino mogu potvrdit da je matador smeće! O cjenama neću, za svoj novac nek kupuje tko šta hoće! Peace!
 

Profiler07

Well-known member
Testove guma pratim, al mi nisu presudni kod odabira gume! Kad nešto probam, znam dal valja il ne! Ako ne budu valjale, napisat cu tu da ne valjaju! Na autima trenutno imam conti, michelin, uniroyal i savu! Sa svima sam zadovoljan, jedino mogu potvrdit da je matador smeće! O cjenama neću, za svoj novac nek kupuje tko šta hoće! Peace!
Mislis matador hectora 3?pa jbte na karavanu sam ih dobio nove,bukvalno sa naljepnicama.To se klize u krivinama kao da si na skijama SMECE NEVIDJENO
 

mengela

Well-known member
Donator foruma
Je hectora je u pitanju! Čim sam je stavio na auto pokajao sam se, vjerujem da u nekoj drugoj dim, na nekom drugom autu može proć.. :rolleyes:
 

Ap0qalypto

Homo sapiens
Donator foruma
Kaj mislite, u smeće da ih hitim ili mogu izdurat do jeseni?
Od pet auta, svaki dupli set, već sam se pogubil u praćenju starosti guma. Najviše me brine ovo kaj su spucale.
Izdrzace ovu sezonu sigurno. I sara je dovoljne dubine. Ja bih to terao, i moje imaju sa strane kao tu blagu ispucalost.
 
Na vrh