• Obavezno pročitati - Pravila oglasnika 


    - Oglas se otvara kao zasebna tema.

    - Naslov teme zbog preglednosti i jasnoće mora biti deskriptivan, npr. u obliku P: Citroen C4, 1.6 HDi, 2005. ili K: kompresor klime za Xantiju 1.9 ili P: elektromotor podizača stakala za Saxo. Naslov ne smije izgledati P: dijelove ili samo Prodajem.
    Oglasi bez pravilnog naslova uklonit će se bez upozorenja.

    - Oglas mora obavezno sadržavati informacije o automobilu (godinu, kilometražu, vrstu motora te ostale bitne značajke) i obavezno fotografiju oglašavanog vozila. Oglasi bez fotografije obrisat će se bez upozorenja.

    - Stavljanje linkova (poveznica) na druge stranice (npr. internetske oglasnike) u sadržaj oglasa nije dopušteno. Oglasi koji sadrže linkove na druge stranice uklonit će se bez upozorenja. Od ove odredbe izuzima se jedino revijalna tema naziva "Citroeni u oglasima".

    - Prodavač, odnosno Kupac mora naglasiti kakav način komunikacije želi, bilo da je riječ o e-mailu, telefonu ili putem PP-a (Privatnih Poruka). Vodite računa o izboru komunikacije. Npr. ako mislite da nećete moći pristupiti forumu, odnosno internetu tjedan ili više dana nemojte navesti PP, odnosno e-mail kao željeno sredstvo komunikacije.

    - Nakon ispunjenja ponude ili potražnje dužni ste o tome izvijestiti u sklopu teme ostale članove kako se oglas više ne bi povlačio, a uredništvo foruma moglo zatvoriti oglas.

    - Oglašavanje u kategoriji foruma Citroën oglasnik rezervirano je isključivo za članove foruma, odnosno fizičke osobe. - Zabranjeno je direktno reklamiranje tvrtki ili bilo koji drugi oblik marketinga bez prethodne dozvole vodstva foruma.

    - Oglašavanje ponude i potražnje Citroën® vozila, rezervnih i drugih dijelova, objavljujte isključivo unutar kategorije Citroën oglasnik u pripadajuće forume, a ovisno o tome radi li se o ponudi ili potražnji vozila, odnosno rezervnih dijelova.

    - Sadržaj svih oglasa isključiva je odgovornost osobe od koje je takav sadržaj potekao. Vlasnici i uredništvo foruma ne daju nikakva jamstva glede točnosti, potpunosti ili autentičnosti sadržaja oglasa niti snose bilo kakvu odgovornost zbog sadržaja oglasa.

Lageros Auto-Moto rezervni dijelovi

lageros-zg

New member
Pozdrav Andjelko. Koliko dodje pumpa goriva za Citroen Saxo 1.1 i, 2000.g. 44kw?
Pozdrav Milky!

Vidim da još uvijek imam problem sa porukama da mi ne dolaze obavijesti na email, a ne stignem pratiti forum (trenutno) zbog dosta posla, pa onda ovako kasno vidim neki upit.

Uglavnom, ova pumpa goriva je zajedno sa mjeračem razine goriva u spremniku i košta kao suho zlato te bi cijena bila 1.230,00 Kn/1kom od VDO-a (a što bi trebao biti i original)
Nemam ništa jeftinije, a rok isporuke je 2 radna dana.

Plaćanje je kao i do sada što smo radili.

@ Babarej i Saša
Vi ste mi poslali upite i na email pa kako nisam ovdje vidio poruku (jer mi nije došla obavijest na email) jer ne stignem trenutno pratiti sve, vjerujem da ste dobili odgovore putem emaila, a ukoliko nije ništa došlo svakako mi javite da ponovim isto.

A samo još jedna info za sve koji prolaze ovom temomo, za svaki slučaj kako mi poruke ne dolaze informativno na email, molim vas da se slobodno javite na [email protected]

Hvala na razumijevanju!

Lijep pozdrav!

Anđelko
 

bjelivuk

Well-known member
Uredništvo foruma
Vidim da još uvijek imam problem sa porukama da mi ne dolaze obavijesti na email
Problemi se sami ne rješavaju. ;) Vidi gore "uređivanje teme", -> "započni praćenje teme".
Meni sve radi.

I pogledaj u "Moj profil i opcije" i odaberi način izvještavanja. Jednom tjedno, mjesečno, dnevno, trenutno...
 

lageros-zg

New member
Problemi se sami ne rješavaju. ;) Vidi gore "uređivanje teme", -> "započni praćenje teme".
Meni sve radi.

I pogledaj u "Moj profil i opcije" i odaberi način izvještavanja. Jednom tjedno, mjesečno, dnevno, trenutno...
I sve to je uključeno, sve ja to već znam ;)
Pokušavao sam nekoliko puta već, pa radi neko kratko vrijeme i opet prestane.
Meni i ovdje sad dolje piše "obavještavanje emailom", ali evo, tvoju poruku nisam dobio na email :(

Sve u postavkama je postavljeno za praćenje i dobivanje poruka, ali eto, ne dolaze, ai sad sam to opet mijenjao, ali kako rekoh... evo sad ova tvoja poruka nije uopće došla na email.. već sam išao ponovno ovdje da vidim ima li koji odgovor i eto.. ima
 

lageros-zg

New member
@ 106tak

Molio bih broj šasije jer postoje dvije opcije, a kako imam originalni PSA katalog, tako je najbolje i najjednostavnije doći do točnog rezervnog dijela bez da pitam pitanja nakoja vjerojatno ni Vi ne znate odgovor.

Inače, vidim da ste iz Velike Gorice, što znači da smo susjedi (barem što se tiče firme, jer je Lageros u Velikoj Gorici)

Eto, za sada toliko, pa se čujemo, a i vidimo ako budete u prolazu.

LP

Anđelko
 

lageros-zg

New member
@ Amater

Broj šasije pod obavezno trebam i onda po Citroenovom katalogu vidim koji je točno turbo punjač na vozilu i koji dijelovi bi išli na njega.
 

lageros-zg

New member
Re: Veliki servis

@ daracc991

U nastavku slijedi ponuda za tražene dijelove:

- Natezač zupčastog remena:
GATES = 157,00 Kn/1kom (ima za odmah)

- Klizač zupčastog remena:
INA = 141,00 Kn/1kom (ima za odmah)

- Zupčasti remen:
GATES = 143,00 Kn/1kom (uvoz)
HUTCHINSON = 165,00 Kn/1kom (uvoz)

- Pumpa vode:
DOLZ = 190,00 Kn/1kom
MAGNETI MARELLI = 175,00 Kn/1kom

- Natezač kanalnog remena:
DAYCO = 205,00 Kn/1kom (ima za odmah)

- Klizač kanalnog remena:
INA = 346,00 Kn/1kom (uvoz)

- Kanalni remen:
GATES = 84,00 Kn/1kom
HUTCHINSON = 100,00 Kn/1kom


Sve navedene cijene (koje inače nudim) su već snižene i sa uračunatim PDV-om.
Roba, po odabranim artiklima po želji, naručuje se direktno iz uvoza i plaća se predračunski unaprijed prije slanja narudžbe prema van.
Platiti se može gotovinski u trgovini ili putem interneta odnosno općom uplatnicom.
Ukoliko bi plaćali na druga 2 načina, potrebno je poslati sve osobne podatke (ime i prezime, adresu s kućnim brojem i mjestom, te kontakt telefon i email).
Nakon toga dobivate službeni predračun sa svim podacima firme za uplatu.

Sljedeća narudžba se šalje kroz cca 2 tjedna i do tada sve mora biti podmireno kako bi proslijedili novce dobavljaču te da naručeno ubaci u našu paletu.
Roba u Hr dolazi kroz 8 +/- radnih dana od dana narudžbe prema vanjskom dobavljaču. Na žalost, prekjučer je već jedna narudžba krenula prema Hr i u nju više ne stignemo ništa ubaciti.


Za sada toliko i u slučaju bilo kakvih dodatnih pitanja stojim na raspolaganju.

Lijep pozdrav!

Anđelko Nizek



LAGEROS d.o.o.

A.K. Miošića 52
10410 Velika Gorica
Hrvatska - Croatia
T: +385 1 622 1 223
F: +385 1 626 0 010
E: [email protected]
w. http://lageros-auto-moto.webs.com
 

lageros-zg

New member
Re: Pumpa vode cvili

Pozdrav!

Ako se ima još garancija, najbolje iskoristiti garancijiu, a po pitanju pumpi vode preporučam:
DOLZ (koji inače radi za SKF-a), HEPU, METELLI (isto radi za SKF) i original što najčešće imam za ponuditi, a tu još može ići MAGNETI MARELLI.

Cijena od 2.000,00 Kn je puno previše samo za pumpu vode, ali jako bitna stvar kod izmjene pumpe vode jest ta da je obavezna promijena i zupčastog remena ukoliko se mijenja pumpa vode.

Ovdje možete skinuti moj tekst pod "Distribucija remenja" koji sam složio od stručnih predavanja i literatura.
http://lageros-auto-moto.webs.com/apps/documents/

A naravno, ja bih molio i neki broj šasije vozila o kojem se radi, tako da vidim što ja mogu ponuditi od pumpi vode i koliko bi to kod mene koštalo.

U slučaju bilo kakvih dodatnih pitanja stojim na raspolganju.

LP

Anđelko

Lageros d.o.o.
 

Krky

Lakerski profesionalac
daj mi reci Anđelko koliko bi me izašel nosač motora, onaj lijevi gore kod samog zupčastog?
VF7FC8HXB27012024
 

lageros-zg

New member
Nisam stigao prije ti javiti!

Dakle, taj bi trebao biti desni gore, sa strane suvozača, odnosno zupčasti ti dođe s desne strane motora kad gledaš iz kabine mjesta vozača.

Prikaz slike i tog nosača iz Citroen kataloga



Trenutno nije baš neko stanje sa tim nosačima i osobno nisam zadovoljan ponuđenim asortimanom robe, jer jedino što mogu ponuditi je brand FEBI po cijeni od 345,00 Kn/1kom



No trenutno ni kod dobavljača nije dostupan, a sutra ću poslati jedan upit da vidim da li se može ponuditi od branda SASIC (koji inače spada pod brand prve ugradnje za Francuska vozila) i kolika bi bila njegova cijena te neki rok isporuke.

Eto, za sada toliko pa se čujemo za dalje.

Pozzz

Anđelko
 

lageros-zg

New member
@ megi

Zbog korištenja originalnog Citroen kataloga, potreban mi je broj šasije (dovoljno je zadnjih 8 znamenaka) te ću onda moći točno utvrditi koji je originalni broj traženog dijela za dotično vozilo te što je moguće ponuditi i po kojim cijenama.

LP

Anđelko

Lageros d.o.o.

Evo još malo novosti što se u nazad nekoliko dana pojvailo u našoj ponudi.



Da ne bude zabune, to uvijek i isključivo ide samo po narudžbi i čeka se nešto duže u odnosu na redovnu robu.

Dakle, radi se o EIBACH Pro-Kit oprugama koje možemo ponuditi, a ovo je jedan mali izvadak po nekim modelima i sa trenutno važećim cijenama:





Izvadak za modele Citroena C2 i C3
(s time da za svaki model posebno i dalje molim sve podatke vozila prilikom upita)

- Opruge Pro-Kit = 1.120,00 Kn/set
- Set amortizera B12 + opruge Pro-Kit = 6.200,00 Kn/set


Cijene su već snižene i sa uračunatim PDV-om.
Plaćanje: predračunsko prije narućivanja te se sve, po pitanju ovog programa, odrađuje drugačije u odnosu na redovni prodajni asortiman, s time da ukoliko dobavljač našeg dobavljača ima sve na stanju prema upitima, to onda može biti raspoloživo skoro za svaku našu narudžbu koju radimo, jer narudžbe radimo 2 puta mjesečno, a našem vanjskom dobavljaču treba 3-5 dana da Eibach bude na njihovom skladištu.

Za sve dodatne upite stojim na raspolganju putem inboxa ili na dolje navedeni email.

Lijep pozdrav!

Anđelko

LAGEROS d.o.o.

A.K. Miošića 52
10410 Velika Gorica
Hrvatska - Croatia
T: +385 1 622 1 223
F: +385 1 626 0 010
E: [email protected]
w. http://lageros-auto-moto.webs.com
 

lageros-zg

New member
da nemate možda reostat ventilatora hladnjaka tj. modul koji ga regulira? c4 1.6 hdi 05.g. 66kw
Hvala na broju šasije i to bi trebalo biti ovdje (crveno zaokruženo)




Mogu ponuditi samo kao original po cijeni od 300,00 Kn
(postoji opcija za brži rok isporuke ali je cijena onda 340,00 Kn)

Na stanju nemam, već se mora naručivati, a uvijeti ponude su sljedeći:



Sve navedene cijene (koje inače nudim) su već snižene i sa uračunatim PDV-om.
Roba, prema odabranim artiklima po želji, naručuje se direktno iz uvoza
i plaća se predračunski unaprijed prije slanja narudžbe prema van.
Platiti se može gotovinski u trgovini ili putem interneta odnosno općom uplatnicom.
Ukoliko bi plaćali na druga 2 načina, potrebno je poslati sve osobne podatke
(ime i prezime, adresu s kućnim brojem i mjestom, te kontakt telefon i email).
Nakon toga dobivate službeni predračun sa svim podacima firme za uplatu.

Sljedeća narudžba se šalje oko 19.06.2014. i do tada sve mora biti podmireno
kako bi proslijedili novce dobavljaču te da se naručeno ubaci u našu paletu.
Roba u Hr dolazi kroz 5 +/- radnih dana od dana narudžbe prema vanjskom dobavljaču.


Za sada toliko i u slučaju bilo kakvih dodatnih pitanja stojim na raspolaganju.

Lijep pozdrav!

Anđelko Nizek



LAGEROS d.o.o.

A.K. Miošića 52
10410 Velika Gorica
Hrvatska - Croatia
T: +385 1 622 1 223
F: +385 1 626 0 010
E: [email protected]
w. http://lageros-auto-moto.webs.com
 
Na vrh