• Obavezno pročitati - Pravila oglasnika 


    - Oglas se otvara kao zasebna tema.

    - Naslov teme zbog preglednosti i jasnoće mora biti deskriptivan, npr. u obliku P: Citroen C4, 1.6 HDi, 2005. ili K: kompresor klime za Xantiju 1.9 ili P: elektromotor podizača stakala za Saxo. Naslov ne smije izgledati P: dijelove ili samo Prodajem.
    Oglasi bez pravilnog naslova uklonit će se bez upozorenja.

    - Oglas mora obavezno sadržavati informacije o automobilu (godinu, kilometražu, vrstu motora te ostale bitne značajke) i obavezno fotografiju oglašavanog vozila. Oglasi bez fotografije obrisat će se bez upozorenja.

    - Stavljanje linkova (poveznica) na druge stranice (npr. internetske oglasnike) u sadržaj oglasa nije dopušteno. Oglasi koji sadrže linkove na druge stranice uklonit će se bez upozorenja. Od ove odredbe izuzima se jedino revijalna tema naziva "Citroeni u oglasima".

    - Prodavač, odnosno Kupac mora naglasiti kakav način komunikacije želi, bilo da je riječ o e-mailu, telefonu ili putem PP-a (Privatnih Poruka). Vodite računa o izboru komunikacije. Npr. ako mislite da nećete moći pristupiti forumu, odnosno internetu tjedan ili više dana nemojte navesti PP, odnosno e-mail kao željeno sredstvo komunikacije.

    - Nakon ispunjenja ponude ili potražnje dužni ste o tome izvijestiti u sklopu teme ostale članove kako se oglas više ne bi povlačio, a uredništvo foruma moglo zatvoriti oglas.

    - Oglašavanje u kategoriji foruma Citroën oglasnik rezervirano je isključivo za članove foruma, odnosno fizičke osobe. - Zabranjeno je direktno reklamiranje tvrtki ili bilo koji drugi oblik marketinga bez prethodne dozvole vodstva foruma.

    - Oglašavanje ponude i potražnje Citroën® vozila, rezervnih i drugih dijelova, objavljujte isključivo unutar kategorije Citroën oglasnik u pripadajuće forume, a ovisno o tome radi li se o ponudi ili potražnji vozila, odnosno rezervnih dijelova.

    - Sadržaj svih oglasa isključiva je odgovornost osobe od koje je takav sadržaj potekao. Vlasnici i uredništvo foruma ne daju nikakva jamstva glede točnosti, potpunosti ili autentičnosti sadržaja oglasa niti snose bilo kakvu odgovornost zbog sadržaja oglasa.

Lageros Auto-Moto rezervni dijelovi

lageros-zg

New member
Pozdrav Bekspejs!

Svakako molim broj šasije vozila, jer mi je potreban adi oroginalnog kataloga koji koristim,
ali moramo razjasniti još točnu definiciju traženih dijelova.
Naime, stabilizatori se zovu one viseće spone iliti spone stabilizatora (a stabilizator je inače jedna zakrivljena šipka koja ide s jedna na drugu stranu vozila i služi stabilizaciji vozila kako i samo ime kaže), dok krajnici su nastavak odnosno kraj letve volana, a spojeni su na sponu letve volana. Do sada nisam čuo da ih netko zove stabilizatorima pa bih samo hrio biti siguran u ono što nudim.

Eto, nakon potrebnih informacija, javljam se s ponudom i cijenama.

LP

Anđelko
 

lageros-zg

New member
Poštovani forumaši! :)


Evo konačno uspio uloviti malo vremena i napraviti jedan mali rezime, a koji već neko vrijeme pokušavam objaviti, što ovdje, što po drugim portalima, kao i na svojoj web stranici iz potpisa dolje.

Naime, mnogi od vas znate za neke proizvođače, ali uz sve to prolaze još neki koji se nalaze u istoj grupaciji i silaze s iste proizvodne trake (kao i original koji se poslije pečatira) te uz sve to postoje i razlike u cijenama. S druge pak strane postoje i brandovi koji su u suradnji s proizvođačima automobila, ali nisu toliko eksponirani kao neki. Pa shodno tome imao sam ideju napraviti kao nešto što bi se zvalo: "Upoznajte naše prodajne brandove!"

Pa evo nešto vezano baš za Francuze gdje gotovo svi vi ovdje već jeste upoznati s brandom PURFLUX, ali samo neki znaju da je on samo jedan dio od velike SOGEFI grupe u kojoj se još nalazi COOPERSFIAAM, TECNOCAR, FRAM i SOGEFIpro za teretna vozila.

Isto tako i MECAFILTER radi prve ugradnje za francuska vozila, ali i za još neka druga na području EU, kao i za neke druge poznate brandove.

Stoga krenimo .....



Država: Francuska

MECAFILTER originalni prodajni brand je zaštitni znak tvrtke Solaufil. Dizajniran je za opskrbljivanje ekstra klase komponenata filtera na aftermarket tržište.
Solaufil tvrtka ima značajne konkurentne prednosti te se razlikuje od ostalih proizvođača filtera s izvornom tehnologijom i visokom kvalitetom robe/proizvoda.

MECAFILTER je jedan od nekolicine proizvođača filtera koji opskrbljuju filtere gotovo svim europskim proizvođačima vozila odnosno OEM.
Solaufil tvrtka opskrbljuje više od 75% proizvedene robe vodećim svjetskim proizvođačima vozila/OEM: BMW, Chrysler, PSA grupacija (Peugeot-Citroen), VAG koncern (Audi, VW, Seat, Škoda), Renault, Nissan, Mitsubishi, Toyota, Lexus, Ford, Volvo, Land Rover, GM-Opel, Fiat, Alfa Romeo, Lancia, Saab i ostali.

Tvrtka je partner vodećih automobilskih korporacija u Europi, Aziji i SAD-u, a posebno je potrebno istaknuti da se filteri proizvode na postrojenjima tvrtke koja se koriste za sklapanje Renault vozila. Stoga MECAFILTER tvrtka sugerira da za Renault vozila kupujete njihove filtere, jer su original za mnoge modele i zbog toga su idealni i odgovarajući za servis i preventivu.

Tvornica i R&D centar u Solufil tvrtke su certificirani u skladu s normama:
ISO 9001 i EAQF, PSA/Renault, QS 9000, ISO TS 16 949, ISO 14 001, Ford Q1 2002, ISO 16 949 i ISO 14 001.

U ponudi tvrtke Lageros d.o.o. možete pronaći i zatražiti MECAFILTER proizvode.






Država: Francuska , Italija

SOGEFI Grupa, vodeći europski OEM (Original Equipment Manufacturer) i aftermarket proizvođač filtera u svojoj grupi posjeduje: CoopersFiaam, Fram®, Purflux i SogefiPro.
SOGEFI marke predstavljaju najbolje u klasi u svakoj kategoriji proizvoda te nude najveću pokrivenost i ponudu voznog parka u Europi. Raspon je od 99% za filtere ulja i goriva te do 96% za filtere zraka motora i kabinskog prostora.

SOGEFI je osigurao optimalnu pokrivenost te raspon proizvoda i za sljedeća vozila: Audi A1, BMW 2 i 4 seriju, Citroen C4 Aircross, Fiat 500L, Ford Ecosport i Focus III, Hyundai Santa Fe III, Kia Rio III, Mercedes Benz C i CLA, Opel Adam/Mokka/Zafira III, Peugeot 308 II, Porsche Macan, Renault Captur i Clio IV, Seat Leon III, VW Polo VI, Volvo V60 i V70 II.

Isto tako vrijedi napomenuti da SOGEFI Grupa opskrbljuje OEM komponente filtriranja za 8 od 10 najprodavanijih automobila u Europi u nazad 1-2 godine. To je vrlo značajno za afermarket tržište jer taj OE „pedigre“ nudi izvrstan dokaz o kvaliteti Sogefi Grupe na aftermarket tržišti filtera.

Mi, tvrtka Lageros d.o.o. od SOGEFI Grupe nudimo CoopersFiaam i Purflux.



[ame="https://www.youtube.com/watch?v=l_lZNcw3QZU"]https://www.youtube.com/watch?v=l_lZNcw3QZU[/ame]


[ame="https://www.youtube.com/watch?v=8-HCxI4SOr8"]https://www.youtube.com/watch?v=8-HCxI4SOr8[/ame]



Eto, za sada toliko i nadam se da ću u što skorije vrijeme imati opet nešto novoga.

Lijep pozdrav svima! :palac-gore:

Anđelko Nizek


LAGEROS d.o.o.

A.K. Miošića 52
10410 Velika Gorica
Hrvatska - Croatia
T: +385 1 622 1 223
F: +385 1 626 0 010
E: [email protected]
w. http://lageros-auto-moto.webs.com
 

lageros-zg

New member
Evo da se opet malo "refreshamo" s novostima vezano za ulja i maziva ELF i TOTAL proizvođača.

Od jučer smo u mogućnosti u većem i širem prodajnom asortimanu ponuditi ulja i maziva od navedenih proizvođača te sada konačno možemo ponuditi i kočionu tekućinu ELF FRELUB 650 - DOT4+ i za sada će njegova cijena biti 55,00 Kn/1Litra. (cijena s PDV-om i za gotovinsko plaćanje ili za plaćanje putem interneta ili općom uplatnicom)

Isto tako sad već da se riješim stare zalihe, nove cijena za:
TOTAL QUARTZ 9000 5W40 1L pakiranje = 43,00 Kn/1Litra.
TOTAL QUARTZ 9000 5W40 5Litara pakiranje = 185,00 Kn/5Litara
TOTAL QUARTZ 7000 10W40 1Litra pakiranje = 35,00 Kn/1Litra
TOTAL QUARTZ 7000 DIESEL 10W40 5Litara pakiranje = 158,00 Kn/5Litara
TOTAL QUARTZ INEO ECS 5W30 5L pakiranje = 268,00 Kn/5Litara

TOTAL TRANSMISSION BV 75W80 1L = 52,00 Kn/1Litra

Cijene su s PDV-om za gotovinsko plaćanje.


Eto, za sada toliko pa se nadam da će ovo biti interesantno svima.

Za eventualne narudžbe s ostalim dijelovima malog servisa obavezno molim broj šasije vozila za točnu detekciju svakog rezervnog dijela.


LP


Anđelko Nizek


LAGEROS d.o.o.

A.K. Miošića 52
10410 Velika Gorica
Hrvatska - Croatia
T: +385 1 622 1 223
F: +385 1 626 0 010
E: [email protected]
w. http://lageros-auto-moto.webs.com
 

lageros-zg

New member
GruopBuy Philips H4 i H7 žarulja Vision +30%

Ekipa pozdrav!

Imam mogućnost neke akcije za Philips žarulje H4 i H7 modele +30% svjetlosti.

Inaće Philips sam po sebi ima uvijek skuplje proizvode i to opravdavaju tako što su najčešće original ugradnja, ali i od 1918. godine na tržištu.
Pa sad, ako bi bilo zainteresiranih, možda im nešto i napravim prometa, a cijene bi bile sljedeće i odnose se na GroupBuy, a kako bih vam dao razloga za kupovinu cijene su sljedeće:
(ciljana količina za GroupBuy bi bilo oko 20-ak komada žarulja minimalne količine i za H7 i za H4 modele)

1. Philips žarulja H7 12V 55W PX26d Vision +30% (12972PRC1) = 34,00 Kn/1kom





2. Philips žarulja H4 12V 60/55W P43t-38 Vision +30% (12342PRC1) = 20,00 Kn/1kom





Akcija je ograničena i ovisi o vremenu i količini robe na stanju skladišta dobavljača.
Vremenski u narednih 10 radnih dana (iako mene nema od srijede do utorka), no narudžbe će se bilježiti ovdje ili na porukama ili na službenoj email adresi firme te obavezno ostaviti svoje podatke uz kontakt telefon i email i kako bi podizali robu, osobno ili bi se slalo na adresu (poštarina s običnom poštom je 25,00 Kn, a kurirskom službom od vrata do vrata je 35,00 Kn)

Navedene cijene su s već uračunatim PDV-om i vrijede isključivo za GroupBuy kupovinu pa koliko vas se nađe u ovoj rundi dok vrijedi ova akcija.

Za bilo kakva dodatna pitanja stojim na raspolaganju do ove srijede i onda opet od sljedećeg tjedna u utorak na dalje. (bit ću van RH pa neću biti u mogućnosti se javiti bilo gdje)

Lijep pozdrav!


Anđelko Nizek


LAGEROS d.o.o.

A.K. Miošića 52
10410 Velika Gorica
Hrvatska - Croatia
T: +385 1 622 1 223
F: +385 1 626 0 010
E: [email protected]
w. http://lageros-auto-moto.webs.com
 

ZlatkoC4

Well-known member
Hvala, Anđelko na realnoj cijeni ulja. TOTAL QUARTZ INEO ECS 5W30 5L pakiranje = 268,00 Kn/5Litara. Danas sam ga kupio.
Kad budeš u gorici idemo na piće. A i ja sam ćesto u gorici.:grin:
 

lageros-zg

New member
@ ZlatkoC4
Nema na čemu, nadam se u skoroj budućnosti još nešto boljim cijenama, samo prvo se moram dokazati kao kupac koji kupuje više i češće pa će tako i cijene padati, jer ću i ja imati niže ulaze, a da su od provjerenog dobavljača i original naravno.
Žao mi je što me nije bilo, ali eto, svatovi ne pitaju :grin: a i dobro mi došao produženi vikend ;)

Sad sam u gorici do 25.06., a onda me nema do 20.07. - GODIŠNJIIII :D
Ali onda me stvarno neće biti, niti posla, jer to nitko ne radi umjesto mene u firmi, jer samo ja radim auto program, ali biti će još ovdje obavijesti o tome.

Pa kad naletiš, vidimo se i onda odemo nešto popiti :palac-gore:

@ bijelivuk - kad mi cijena INEO-a padne na 245,00 Kn/5L (kako predviđam), nadam se da ćeš isto tako zdušno reklamirati, a onda i kupiti koju kantu :cool:
;)
 

ZlatkoC4

Well-known member
Pa kad naletiš, vidimo se i onda odemo nešto popiti
Svakako da čemo se viditi brzo sam ja opet u Gorici.
a za razliku od 20 kn nebi kupio ulje kod drugoga radije od nekoga tko promovira forum i trudi se nabaviti forumašima svašta od djelova itd. ja bih to nazvao vjernos na obostrano zadovoljstvo. :grin:
Vuće ovo je super ponuda od našeg Anđelka u Lagerosu jer u ovlaštenom ti je 1L 110kn:eek: a ovdje ispadne 53kn:grin:
 

lageros-zg

New member
@ ZlatkoC4
E vidiš, možda i ja čak doletim do Slavonije, jer imam rodbinu u Osijeku, a Vinkovci su odmah tamo blizu tako da, ako bude vremena, svakako se zaletim onda i u Vinkovce :)
Jedino, moram vidjeti kad punica planira do sestre gore :thinking: :D

Uglavnom, vidimo se :)
 

ZlatkoC4

Well-known member
E vidiš, možda i ja čak doletim do Slavonije, jer imam rodbinu u Osijeku, a Vinkovci su odmah tamo blizu tako da, ako bude vremena, svakako se zaletim onda i u Vinkovce
slobodno dogovoreno.:grin: moj mob ti je 0919448192
 

lageros-zg

New member
Poštovana ekipa!

Od sutra 25.06. (četvrtak) pa do 19.07. (nedjelja) sam na godišnjem odmoru i neću biti prisutan na forumima, niti na emailu, niti na telefonu.
U firmi me nitko neće mijenjati pa za bilo kakve upite i prodaju dijelova nastavljamo od 20.07.

Molim vas sve na razumijevanje i da nakon ove poruke ne pišete ništa na topicu kako bi svatko odmah imao uvid u ovu obavijest kako se ne bi uzaludno čekalo na odgovor.

Hvala i lijep pozdrav!

Anđelko

:euforija:

P.S.
eventualno me možete kontaktirati SMS-om na 091/545-6312 pa se naknadno javim
 

lageros-zg

New member
Ekipa bok!

Stigao je i 20.07. pa s njime i ja nakon godišnjeg natrag u radnu obvezu :hm: ;)
Kako me dočekalo par stotina emailova, nikako da stignem napisati obavijest o mom povratku, ali evo, valjda ću stići sve to obaviti ovaj tjedan :D


Stoga tko god ima kakvih potreba, upita i narudžbi za auto dijelove slobodno se možete javiti ovdje ili na email [email protected] .
Nove narudžbe se šalju na tjednoj ili dvotjednoj bazi ovisno od dobavljača i robe te rokovi isporuke ovise o tome, a od nekih možemo imati robu 2 puta u tjednu (utorkom i petkom), a od drugih pak svakih 14-19 dana.

Eto, za sada toliko, a sad idemo raditi
:cool:

LP

Anđelko Nizek

Lageros d.o.o.
 

Krky

Lakerski profesionalac
Eeeeej Anđelko dobro nam došao :cool::D
Koliko bi me izašli zadnji amortizeri za moj stroj?
200 iljada mu na grbači a još su tvornički, onda mi bu neko rekel da to nije kvaliteta :D
lijevi mi je masni a i počel je lupati.. čudim se kak nije desni prije, ipak on ide više po neravninama..
znaš da sam sirotinja, daj neke jeftinije :D:D
 

lageros-zg

New member
Hvala ekipa :palac-gore:


A Krky, jedino što trenutno mogu ponuditi (s isporukom na moje skladište oko 05/06.08.) je SACHS 315165 po cijeni od 260,00 Kn x 2 = 520,00 Kn/2komada.
Gledao sam neke Kineze DACO koji bi koštali 330,00 Kn oba komada.
Rok isporuke može biti isti.
Ako bi kojim slučajem to nešto od ponuđenoga igralo, treba mi javiti do drugog tjedna u utorak ili čak i ranije da ih mogu čim prije rezervirati da se ne bi pred nosom prodalo.

Eto, za sada toliko pa se čujemo za dalje.

Pozzz

Anđelko
 
Na vrh