• Obavezno pročitati - Pravila oglasnika 


    - Oglas se otvara kao zasebna tema.

    - Naslov teme zbog preglednosti i jasnoće mora biti deskriptivan, npr. u obliku P: Citroen C4, 1.6 HDi, 2005. ili K: kompresor klime za Xantiju 1.9 ili P: elektromotor podizača stakala za Saxo. Naslov ne smije izgledati P: dijelove ili samo Prodajem.
    Oglasi bez pravilnog naslova uklonit će se bez upozorenja.

    - Oglas mora obavezno sadržavati informacije o automobilu (godinu, kilometražu, vrstu motora te ostale bitne značajke) i obavezno fotografiju oglašavanog vozila. Oglasi bez fotografije obrisat će se bez upozorenja.

    - Stavljanje linkova (poveznica) na druge stranice (npr. internetske oglasnike) u sadržaj oglasa nije dopušteno. Oglasi koji sadrže linkove na druge stranice uklonit će se bez upozorenja. Od ove odredbe izuzima se jedino revijalna tema naziva "Citroeni u oglasima".

    - Prodavač, odnosno Kupac mora naglasiti kakav način komunikacije želi, bilo da je riječ o e-mailu, telefonu ili putem PP-a (Privatnih Poruka). Vodite računa o izboru komunikacije. Npr. ako mislite da nećete moći pristupiti forumu, odnosno internetu tjedan ili više dana nemojte navesti PP, odnosno e-mail kao željeno sredstvo komunikacije.

    - Nakon ispunjenja ponude ili potražnje dužni ste o tome izvijestiti u sklopu teme ostale članove kako se oglas više ne bi povlačio, a uredništvo foruma moglo zatvoriti oglas.

    - Oglašavanje u kategoriji foruma Citroën oglasnik rezervirano je isključivo za članove foruma, odnosno fizičke osobe. - Zabranjeno je direktno reklamiranje tvrtki ili bilo koji drugi oblik marketinga bez prethodne dozvole vodstva foruma.

    - Oglašavanje ponude i potražnje Citroën® vozila, rezervnih i drugih dijelova, objavljujte isključivo unutar kategorije Citroën oglasnik u pripadajuće forume, a ovisno o tome radi li se o ponudi ili potražnji vozila, odnosno rezervnih dijelova.

    - Sadržaj svih oglasa isključiva je odgovornost osobe od koje je takav sadržaj potekao. Vlasnici i uredništvo foruma ne daju nikakva jamstva glede točnosti, potpunosti ili autentičnosti sadržaja oglasa niti snose bilo kakvu odgovornost zbog sadržaja oglasa.

Lageros Auto-Moto rezervni dijelovi

lageros-zg

New member
@ megi

Nema problema i ako je moguće da mi se javite na službeni email i prilikom toga ostavite i kontakt telefon radi brže komunikacije, jer na forumu mi ponekad pošalje obavijest da imam ovdje poruku, nekad ne, pa shodno tome da ne gubimo na brzini komunikacije.

Lijep pozdrav!

Anđelko
 

lageros-zg

New member
Pozdrav ekipa!

Evo došlo je vrijeme za odmor na duže vrijeme te ću biti odsutan od 27.06.-21.07.
Kako me u firmi nitko ne mijenja na ovom području auto programa i foruma, nitko neće pratiti zbivanja ovdje
niti će odrađivati bilo kakve upite, a neću niti želim da me zivkaju svako malo na odmoru tako da za sve upite
i narudžbe možete ponovno zatražiti od 21.07. kada se vratim.

Vidimo se kad se vratim....

Anđelko

LAGEROS d.o.o.


A.K. Miošića 52
10410 Velika Gorica
Hrvatska - Croatia
T: +385 1 622 1 223
F: +385 1 626 0 010
E: [email protected]
w. http://lageros-auto-moto.webs.com
 

Krky

Lakerski profesionalac
Eee Anđelko, el si se nakupo ili bil samo u Slavoniji na kulenu? :D
bi mi mogel pogledati za cijenu onog nosača motora pokraj expanzione gore di je zupčasti?
 

lageros-zg

New member
Oi prika!
Ma kad sam ja na odmoru, onda bježim samo na more, da se klinci kupaju i uživaju (dok je Jadran još besplatan za kupanje :D :D :D :D :D )
Ali da sam išao sjevernije na odmor, sigurno bi ti se javio.

Po pitanju onoga nosača, vidim da je stogao u cjenik i onaj francuski o kojem sam pričao (SASIC), a i kojega bih preporučio, no nije dostupan, rasprodan je, ali sad imam i oznaku i cijenu (360,00 Kn bi te koštao), pa ga mogu i naručiti, samo se sad u vrijeme ljeta i godišnjih malo duže čeka, ali ako dam nalog idući tjedan, onda bi, nadam se, do kraja 8 mjeseca i mogao stići, ako nije neka velika hitnost.
 

Krky

Lakerski profesionalac
Koja mu bi bila cijena?
i dal imaš od onih jeftinijih brendova i koja bi njima bila cijena?
daj odmah pogledaj i za egr ventil i za senzor protoka goriva, znam da su mnogo skupi..
ja se još danas namačem, pa navečer gibam prema unutrašnjosti :D
 

lageros-zg

New member
Naknadno sam napisao 360,00 Kn, pa ti se možda nije updatalo, a jeftiniji imam samo jednu vrstu koja se vodi pod originalnim brojem, ali nije original već ne znam što, po cijeni od 290,00 Kn.
Imaju ga gore na stanju i ako je frka, mogu ga sad ubaciti u narudžbu što mi ide drugi tjedan, a onda tjedan iza bi roba već bila kod mene.

Ovo drugo ti javim malo kasnije, sad imam stranku na maloprodaji
 

C3C

New member
Poštovani,

Molim Vas ponudu za dijelove prednjeg trapa za Citroen C3 2003g. 1.4 benz. Trebali bi mi kugle, stabilizatori, krajnici i spone.

Unaprijed zahvaljujem
 

lageros-zg

New member
Poštovani C3C!

Prije same ponude, spomenuo bih da mi je kod upita poprilično bitan broj šasije jer koristim Citroenov katalog te prema njemu vadim originalne šifre rezervnih dijelova za dotično vozilo, a nerijetko puta se neki dijelovi vode do i od broja šasije odnosno broja motora ili pak nekih drugih navoda gdje su dijelovi u dvije moguće opcije.

Prema danim podacima vozila i traženim dijelovima, možemo ponuditi sljedeće:

- Kugle vilice:
TRW = 108,00 Kn x 2 = 216,00 Kn/2komada
RTS = 78,00 Kn x 2 = 156,00 Kn/2komada

- Spone stabilizatora:
LEMFORDER = 108,00 Kn x 2 = 216,00 Kn/2komada
TRW = 99,00 Kn x 2 = 198,00 Kn/2komada
SASIC = 85,00 Kn x 2 = 170,00 Kn/2komada
RTS = 83,00 Kn x 2 = 166,00 Kn/2komada

- Krajnici (lijevi i desni su različiti, ali cjenovno isti pa neću navoditi L ili D):
RTS = 82,00 Kn x 2 = 164,00 Kn/2komada

- Spone letve volana:
TRW = 140,00 Kn x 2 = 280,00 Kn/2komada
RTS = 80,00 KN x 2 = 160,00 Kn/2komada


Cijene su već snižene i s uračunatim PDV-om.
Roba se naručuje direktno iz uvoza i plaća se predračunski u cijelosti iznosa prije slanja narudžbe prema van.
Trošak otpreme za ovakav paket je 40,00 Kn.
Platiti se može gotovinski u trgovini ili putem interneta odnosno općom uplatnicom.
Sljedeća narudžba se šalje na kraju ovoga tjedna, a roba u Hr dolazi kroz 3-5 radnih dana.


Za sada toliko i u slučaju bilo kakvih dodatnih pitanja stojim na raspolaganju.

Lijep pozdrav!

Anđelko Nizek



LAGEROS d.o.o.

A.K. Miošića 52
10410 Velika Gorica
Hrvatska - Croatia
T: +385 1 622 1 223
F: +385 1 626 0 010
E: [email protected]
w. http://lageros-auto-moto.webs.com

Koja mu bi bila cijena?
i dal imaš od onih jeftinijih brendova i koja bi njima bila cijena?
daj odmah pogledaj i za egr ventil i za senzor protoka goriva, znam da su mnogo skupi..
ja se još danas namačem, pa navečer gibam prema unutrašnjosti :D
Evo mene da ti javim za ostale tražene dijelove...

- EGR:
Valeo = 480,00 Kn/1kom

- Senzor brojača ubrizgavanja:
PSA Original = 600,00 Kn/1kom
No name zamjenski = 400,00 Kn/1kom


ZA sada toga ima gore na zalihama, a ako treba naručivati, narudžba mi kreće sad u četvrtak.

Pa se čujemo za dalje.

Pozdrav!
 

dedek

Mladi èlan
Poštovani,

Molio bih vas cijenu i dali ima na skladištu motoreduktor klima uređaja (Valeo)
Radi se o Citroen Saxu 1,5D sa klimom 2003. godina
broj šasije: VF7S1VJXB57932502
Unaprijed zahvaljujem.

Poštovani,

Molim Vas ponudu za motoreduktor klima uređaja (Valeo)
za Citroen Saxo 1,5d 2003.
broj šasije: VF7S1VJXB57932502
Hvala.
 

lageros-zg

New member
Poštovani!

Prema danim podacima vozila i traženom elementu taj motoreduktor bi trebao izgledati ovako




Cijena od VALEA bi bila 830,00 Kn/1kom za gotovinsko plaćanje ili plaćanje internetom odnosno općom uplatnicom.
Za sada vidim na stanju da ima 1 komad, ali ne vidim na kojem skladištu, pa ću to moći provjeriti tek sutra kad dođem u firmu.
Isto tako moram napomenuti da nemam nikakvu povoljniju opciju za ovaj dio.

Za sada toliko i u slučaju dodatnih pitanja stojim na raspolaganju.

Lijep pozdrav!

Anđelko

Evo još jednom ovdje ponavljlam prikaz rezervnog dijela za gore upit, jer se slika nije vidjela, pa za svaki slučaj.
Ako se i ova ne vidi, javite

 
Posljednje uređivanje:

dedek

Mladi èlan
Gospodine Anđelko hvala vam na brzom i iscrpnom odgovoru.
Imam još pitanje dali možda postoji mogućnost nabavke smo zupčanika za tu vrstu motoreduktora (ona dva bijela malo veća).

Unaprijed zahvaljujem.

POZDRAV.
 

Krky

Lakerski profesionalac
Hvala ti Anđelko, nosač ugradio i super zadovoljan..
nego mi je na šoferovim vratima otišel onaj graničnik, škripal je par mj i ima neki dan, vrata mi odoše u prazno, ko na fići..
bi mi htel za cijenu pogledati?
 

lageros-zg

New member
Krky!
Samo nek radi kako treba i to je to :)

A po pitanju graničnika, to bi trebalo biti ovo






Mogu ponuditi kao original po cijeni od 225,00 Kn/1kom (+ eventualna poštarina, kao i ovo od prošli put).

Cijena je već snižena i s uračunatim PDV-om,
a nova narudžba mi ide 28.08.2014. i roba stiže kroz 3-5 radnih dana, kao i zadnji puta.

Eto, vidi što i kako i da li možeš čekati, jer gore ima još samo 4 komada na stanju.

Pozzz

Anđelko

Lageros d.o.o.
 

Konrad

New member
samo da pohvalim Lagerosa jer ima po meni dobre cijene i covjek se javi i kad je doma i pomogne oko dijelova

mislim da vise necu ic u tokic nego kod njega uzimat sve:cool:
 

megi

New member
Re: Izmjena pločica na prednjim diskovima

Hvala na objašnjenju.. koja je cijena tih ATE prednjih pločica i diskova? 1.6 HDI 66 kW 05g.
 
Na vrh