• Obavezno pročitati - Pravila oglasnika 


    - Oglas se otvara kao zasebna tema.

    - Naslov teme zbog preglednosti i jasnoće mora biti deskriptivan, npr. u obliku P: Citroen C4, 1.6 HDi, 2005. ili K: kompresor klime za Xantiju 1.9 ili P: elektromotor podizača stakala za Saxo. Naslov ne smije izgledati P: dijelove ili samo Prodajem.
    Oglasi bez pravilnog naslova uklonit će se bez upozorenja.

    - Oglas mora obavezno sadržavati informacije o automobilu (godinu, kilometražu, vrstu motora te ostale bitne značajke) i obavezno fotografiju oglašavanog vozila. Oglasi bez fotografije obrisat će se bez upozorenja.

    - Stavljanje linkova (poveznica) na druge stranice (npr. internetske oglasnike) u sadržaj oglasa nije dopušteno. Oglasi koji sadrže linkove na druge stranice uklonit će se bez upozorenja. Od ove odredbe izuzima se jedino revijalna tema naziva "Citroeni u oglasima".

    - Prodavač, odnosno Kupac mora naglasiti kakav način komunikacije želi, bilo da je riječ o e-mailu, telefonu ili putem PP-a (Privatnih Poruka). Vodite računa o izboru komunikacije. Npr. ako mislite da nećete moći pristupiti forumu, odnosno internetu tjedan ili više dana nemojte navesti PP, odnosno e-mail kao željeno sredstvo komunikacije.

    - Nakon ispunjenja ponude ili potražnje dužni ste o tome izvijestiti u sklopu teme ostale članove kako se oglas više ne bi povlačio, a uredništvo foruma moglo zatvoriti oglas.

    - Oglašavanje u kategoriji foruma Citroën oglasnik rezervirano je isključivo za članove foruma, odnosno fizičke osobe. - Zabranjeno je direktno reklamiranje tvrtki ili bilo koji drugi oblik marketinga bez prethodne dozvole vodstva foruma.

    - Oglašavanje ponude i potražnje Citroën® vozila, rezervnih i drugih dijelova, objavljujte isključivo unutar kategorije Citroën oglasnik u pripadajuće forume, a ovisno o tome radi li se o ponudi ili potražnji vozila, odnosno rezervnih dijelova.

    - Sadržaj svih oglasa isključiva je odgovornost osobe od koje je takav sadržaj potekao. Vlasnici i uredništvo foruma ne daju nikakva jamstva glede točnosti, potpunosti ili autentičnosti sadržaja oglasa niti snose bilo kakvu odgovornost zbog sadržaja oglasa.

Lageros Auto-Moto rezervni dijelovi

lageros-zg

New member
Pozdrav lageros-zg,da li može ponuda dijelova za citroen c5,2.0 hdi,2003.g,80 kw

-zamašnjak(set kvačila)
-kanalni remen,remenica,španer
-filter goriva,ulja,zračni,filter ventilacije
-ulje total quarz 9000
Pozdrav!

Prema podacima vozila, može se ponuditi sljedeće:

- Set kvačila 4p (lamela, potisna ploča, potisni ležaj, zamašnjak, set vijaka zamašnjaka):
LUK = 3.650,00 Kn/set 4p (s dvomasenim zamašnjakom)
VALEO = 3.080,00 Kn/set 4p (s jednomasenim zamašnjakom)

- Simering radilice, izlaz do kvačila:
ELRING = 90,00 Kn/1kom

- Simering diferencijala, lijevo:
SASIC = 48,00 Kn/1kom

- Simering diferencijala, desno:
HUTCHINSON = 50,00 Kn/1kom

- Remenica radilice:
HUTCHINSON = 385,00 Kn/1kom
CORTECO = 430,00 Kn/1kom

- Natezač kanalnog remena 1:
* s nosačem/mehanizmom
SNR = 288,00 Kn/1kom

* samo solo rolica bez nosača/mehanizma
CAFFARO = 110,00 Kn/1kom

- Natezač kanalnog remena 2:
RUVILLE = 371,00 Kn/1kom

- Kanalni remen:
* ako je na vozilu kompresor klime SANDEN
GATES = 117,00 Kn/1kom

* ako je na vozilu kompresor klime DENSO
GATES = 103,00 Kn/1kom

- Filter ulja:
OE PSA = 55,00 Kn/1kom
PURFLUX = 47,00 Kn/1kom

- Filter zraka:
PURFLUX = 57,00 Kn/1kom

- Filter goriva:
PURFLUX = 107,00 Kn/1kom

- Filter kabine, s aktivnim ugljenom:
PURFLUX = 136,00 Kn/1kom

- Ulje motorno, sintetičko:
TOTAL QUARTZ 9000 5W40 / 5Litara = 210,00 Kn/5Litara
TOTAL QUARTZ 9000 5W40 / 1Litra = 48,00 Kn/1Litra


Cijene su sa već uračunatim popustom i PDV-om.
Roba se naručuje direktno iz uvoza i plaća s e avansno u cijelosti iznosa prije slanja narudžbe prema van.
Sljedeća narudžba se šalje 04.04.2013. i roba u Hr dolazi kroz 7 radnih dana.
Platiti se može gotovinski u trgovini osobno ili putem interneta odnosno općom uplatnicom.

Ako se roba šalje na adresu poštom ili nekom kurirskom službom, poštarina je 60,00 Kn (za ovakav cijeli paket)

Ukoliko Vam odgovaraju uvijeti ponude, javite mi što bi od ponuđenoga naručili, kao i svoje osobne podatke, kontakt telefon i email adresu te ću poslati službenu ponudu sa svim podacima firme i brojem žiro računa.

U slučaju bilo kakvih dodatnih pitanja, stojim na raspolaganju.

LP

Anđelko
 

Milky

New member
Da malo pohvalimo kolegu Anđelka iz Lagerosa! Nisam ranije stigao! Diskovi i pločice su odlični(kočnice odrađuju jako dobro svoj posao), a promijenjen je i set zupčastog i vodena pumpa! Živio Anđelko! :grin::grin::grin:
 

lageros-zg

New member
Re: Servisni intervali za 1.6HDI

Evo ovako kod mene stoje opcije dijelova vezano za ovaj model auta C4 1.6HDi 66kW (prva generacija) s time da neki od filtera idu i na još neke druge modele

- Filter ulja:
PSA OE = 85,00 Kn/1kom
FORD OE = 85,00 Kn/1kom
PURFLUX = 70,00 Kn/1kom
MECAFILTER = 61,00 Kn/1kom

- Filter zraka:
PURFLUX = 95,00 Kn/1kom
MECAFILTER = 94,00 Kn/1kom

- Filter goriva, kompletan/kućište:
PSA OE = 300,00 Kn/1kom
FORD OE = 300,00 Kn/1kom
PURFLUX = 255,00 Kn/1kom
HENGST = 235,00 Kn/1kom

- Filter kabine:
* peludni
PSA OE = 111,00 Kn/1kom
PURFLUX = 86,00 Kn/1kom
MECAFILTER = 101,00 Kn/1kom
CORTECO = 78,00 Kn/1kom

* s aktivnim ugljenom
PSA OE = 167,00 Kn/1kom
PURFLUX = 125,00 Kn/1kom
MECAFILTER = 120,00 Kn/1kom
CORTECO = 96,00 Kn/1kom

- Brtva čepa kartera:
FA1 = 4,00 Kn/1kom

- Motorna ulja:
TOTAL QUARTZ 9000 5W40/5Lit = 210~220,00 Kn/5Litara (ovisno o pakiranju kakvo kupim: karton ili pojedinačno)
TOTAL INEO ECS 5W30/5Litara = 280,00 Kn/5Litara

Servis ne radimo, ali se nadamo to jednog dana imati :)

Cijene su sa PDV-om i već snižene.
 

evang

New member
Pozdrav,evo da se nadovežem na kolegu iznad.
Trebao bih promjeniti kočnice na C2 1,4 2004.g. pa ako bi mogla ponuda za pločice i diskove (ako će ih biti potrebno mjenjati).
Hvala
 

bjelivuk

Well-known member
Uredništvo foruma
Bojim se da autor teme više ne odgovara u nju (od 22.5.2013. nema odgovora na upit), pa će uskoro ići lock zbog neaktivnosti.
 

lageros-zg

New member
Ops!

Sad vidim da mi ne dolaze obavijesti emailom da imam ovdje poruku.
Moja isprika, ne stignem pratiti na sve strane, ali čini se da ću morati dolaziti i provjeravati.

Diegos i Evang, molim vas broj šasije obavezno i poslat ću vam u što kraćem roku odgovor natrag.
Ispričavam se na brzom ne javljanju
 

evang

New member
Ops!

Sad vidim da mi ne dolaze obavijesti emailom da imam ovdje poruku.
Moja isprika, ne stignem pratiti na sve strane, ali čini se da ću morati dolaziti i provjeravati.

Diegos i Evang, molim vas broj šasije obavezno i poslat ću vam u što kraćem roku odgovor natrag.
Ispričavam se na brzom ne javljanju
VF7JMKFVB97036927
 

lageros-zg

New member
VF7JMKFVB97036927
Za ovo vozilo mogu ponuditi sljedeće, a kočioni sistem je TRW-Lucas:

- Kočioni diskovi, 266mm, puni:
TRW = 225,00 Kn x 2 = 450,00 Kn/2komada

- Kočione disk pločice:
TRW = 290,00 Kn/set

Cijene su već snižene i sa uračunatim PDV-om.
Roba se naručuje direktno iz uvoza i plaća se avansno u cijelosti iznosa računa.
Platiti se može gotovinski u trgovini ili putem interneta odnosno općo uplatnicom.
Ako se roba treba slati poštom, poštarina za ovakav paket je 40,00 Kn.

Narudžbe prema van se šalju u prosjeku 2 puta tjedno, s time da sad dolaskom ljeta će to vjerojatno biti nešto rjeđe, ali za sada sljedeća narudžba ide oko 16.06.

Za sada toliko i u slučaju bilo kakvih dodatnih pitanja stojim na raspolganju.
 

Krky

Lakerski profesionalac
te pare sam ja dal za Remso, kaj je tek sad na 15tkm prestal cvilet, a diskovi su već ko da je netko sa tanjuračama prek njih prešel, a pločice ko nove :D
mi se vidi da bum na 40tkm mijenjal diskove umjesto pločica:D:D
nikad više Remso:disgusted::disgusted:
 

Milky

New member
Pozdrav ljudi!
Gosp. Anđelko, ajd mi molim Vas vidite cijene za disk pločice i diskove posebno jedno i drugo za Opel Astru Essentia karavan 2007.god, 1.6 16v, 85 kw, br. šasije: W0L0AHL3572150816! Prijatelj mi ne vjeruje da ste s cijenama najbolji, pa da ga razuvjerim! :) Posebno ga zanima TRW!
Hvala!
 

lageros-zg

New member
Pozdrav ljudi!
Gosp. Anđelko, ajd mi molim Vas vidite cijene za disk pločice i diskove posebno jedno i drugo za Opel Astru Essentia karavan 2007.god, 1.6 16v, 85 kw, br. šasije: W0L0AHL3572150816! Prijatelj mi ne vjeruje da ste s cijenama najbolji, pa da ga razuvjerim! :) Posebno ga zanima TRW!
Hvala!
Pozdrav!

Evo ponuda prema broju šasije i rezervnim dijelovima navedenog modela vozila:

- Prednji kočioni diskovi, 280mm vent.:
TRW = 355,00 Kn x 2 = 710,00 Kn/2kom (nema za odmah, iz uvoza)
ATE POWER = 490,00 Kn x 2 = 980,00 Kn/2kom (ima za odmah)

- Prednje kočione disk pločice:
TRW = 340,00 Kn/set (nema za odmah, iz uvoza)
ATE = 325,00 Kn/set (ima za odmah)
OPEL OE = 360,00 Kn/set (nema za odmah, iz uvoza)

- Stražnji kočioni diskovi, 264mm puni:
TRW = 235,00 Kn x 2 = 470,00 Kn/2kom (nema za odmah, iz uvoza)
ATE POWER = 306,00 Kn x 2 = 612,00 Kn/2kom (nema trenutno ni iz uvoza)

- Stražnje kočione disk pločice:
TRW = 243,00 Kn/set (nema za odmah, iz uvoza)
ATE = 292,00 Kn/set (nema za odmah, iz uvoza)
OPEL OE = 308,00 Kn/set (nema za odmah, iz uvoza)

Cijene su neto i sa uračunatim PDV-om.
Procedura oko uvoza je već poznata, samo što ću ja kroz 10ak dana biti već na G.O. (od 01.07-21.07)

Za ada toliko pa se čujemo za dalje.

LP

Anđelko
 

lageros-zg

New member
Poštovana ekipa!

Evo konačno je došlo vrijeme odmora i za mene, pa ovim putem obavještavam da me neće biti na raspolaganju
od 01.07-22.07.2013. i neću biti kompjuteriziran, tako da sve upite ću moći vidjeti tek kad se vratim.

Da bi ova obavijest bila svježa svim onima koji se zateknu ovdje, molim sve vas da ova poruka ostane posljednja kako bi svi znali zašto neću odgovarati na upite koji se pošalju ovdje.

Zahvaljujem svima i vidimo se nakon 22.07.

Lijep vam pozdrav!

Anđelko
 
Na vrh