Kamera u autu

diegos

Well-known member
Hahaha :D

Ma jasno, taj utikač treba odmah izbacit. Najbolje negdje fiksno spojiti, ni meni se ne sviđa da to bude uvijek u utičnicu spojeno. A imam i onakav adapter kao što je Milosh linkao, ako treba 5V ;)
 

Cutac

Prèkaroš
Evo moja kamera u VTS-u.
Muzika je Mortal Kombat, a aj probajte pogoditi što proizvodi zvukove od 01:55 narednih 20-ak sekundi. :D
[ame]https://www.youtube.com/watch?v=584QMlobsdg&t=1s[/ame]

Kakvi šupci, blokirali mi video radi pjesme.
A na dva koncerta im bio...
 

cesar19

New member
Pozdrav svima,



uzeo sam si dashcam Xiaomi 70 minutes i kamera je stvarno jako dobra za cijenu (300kn sa 32gb karticom). E sad, ne bi francuz bio francuz pa da sve radi ok.

Kamera bi se sama trebala gasiti/paliti kod paljenje/gašenja auta ali kod mene radi uvijek sve dok je ručno ne ugasim. To se događa vrlo vjerojatno zbog toga jer "utičnica" od upaljača stalno ima napon. Zanima me može li se tu nešto iskombinirati da se sa gašanjem auta izgubi i napon na utičnicama?
 

cesar19

New member
Je, pričekao sam ali ništa. Poprilično je glupo da su stavili da na njima uvijek ima napona, jedino ako netko nije prčkao po tome pa tako namjestio.

Znači najbolje da to odem do nekog električara? Najbitnije mi je da to nije sad neka skupa glupost
 

Milosh

Test
Èudi me da je upaljač stalno pod naponom, obično ne bude.

Moj ti je prijedlog da uzmeš na netu (možda ima i negdje u Hr) 12V na 5V pretvarač i da ga povežeš na + na kontakt od krovne lampe, te ga smjestiš/saktiješ gore kod lampe.

Možeš to sam uraditi ili dati nekom električaru da ti uradi, to je vrlo jednostavno i brzo.

Tako ćeš uvijek imati dobro napajanje, ništa se neće vidjeti a upaljač će ti biti slobodan.
 

diegos

Well-known member
Našao sam novu žrtvu:

https://www.amazon.com/Blueskysea-Recorder-Rotatable-G-Sensor-Recording/dp/B0773FXVKL

60€, to bi se moglo kupit...
 

Cutac

Prèkaroš
Cijena je kao moj Roav C1, samo napominjem.

Sad sam skužio da sam ostao bez parking monitora jer pokrivam šajbu kada parkiram...
 
Na vrh