Iskustvo s C-Elyseeom

Kanader

Active member
Baš me zanima ima li tko na forumu novi, redizajnirani model? Da li se popravila zvučna izolacija i ima li osim estetskih i drugih promjena.
 

sir.Oliver

Well-known member
kako da ne . ja osobno ga imam . moram pogledati kod šogorice , kako je sa bukom njena pred FL i porediti sa mojom . za sada mi se ne čini mnogo bučan . istina , imam samo 1.6 benzin/atmosferac
 

Zoksi05

Novi èlan
Moj elysee je 1.6 Blue HDI 100 ks, što se tiče buke ja sam zadovoljan, stavili su duple brtve na vratima, zvuk od retrovizora nisam primjetio, jedino si planiram izolirati gepek.
 

Anèica

New member
Pozdrav
da li netko ima problema s Citroenom C-Elysee 2016.g., 1.6 hdi 68kw. Problem je kod AdBlue tekućine. Auti jako puno rade u gradskoj vožnji i neprestano pale lampice uree, servisa i greške motora. Od 6 mjeseca prošle godine imamo problema s tim. U posljednja 2 mjeseca se greške pojavljuju svakodnevno. Auti su neprestano na servisu koji ništa ne napravi. Prisilno skine greške koje se nakon nekoliko sati vrate. Navodno su mijenjali koješta na autima no rješenja ni dalje nema. Firma nam propada zbog toga, veliki su gubici, a više ne znamo što da radimo. Molim pomoć ako itko ima ikakve informacije.
 

diegos

Well-known member
Zanemarit ćemo pitanje zašto su takvi auti uopće kupljeni za po gradu. Ima tu nekoliko vlasnika takvih pa će reći svoja iskustva, općenito novi dizeli ne vole gradsku vožnju, makar nisam primjetio da se netko previše žalio... Ali ako se to događa na nekoliko auta, onda nije slučajnost :)
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Otkantaj garanciju, očito nepotrebnu, pa odstranite ekologiju sa auta, neka prodiše.

Ili... prodati i kupiti prikladan automobil.
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Tko je vozio, servis?
Autocesta nije lijek već prevencija, sad je kasno za to.
E sad, šta dalje. Ako auto služi za obavljanje djelatnosti i u garanciji je, imate pravo na zamjenski dok se oni igraju s njime. Ali to treba i dokazati (što i nije problem ako je sve po PSu)
Druga opcija neovlašteni servis i izbacivanje ekologije.
Treća kupit drugi auto.
 
Posljednje uređivanje:

Zoksi05

Novi èlan
sir Oliver Nemaju original zaštitu ispod motora već samo neki lim koji ne pokriva niti pola, našao sam u Ježdovcu PVC plastiku ispod motora po mjeri i tipu vozila. "Novi auto dijelovi Ježdovec". Nije skupa pa ću to uzeti.

to sir Oliver. Upavo takvu sa slike. košta 300 kn. Sutra baš idem po nju. Usput našao sam kod Withcar-a aluminijsku podlogu za lijevu nogu od vozača, nije skupa 200kn, a nigdje nema ničega sličnog.
 

MarijaS

New member
Mi smo kupili novog C Elyseea prije 7 dana.Dizel 1.6 HDI sa 100 konja. Napravljeno 1000 km. Po nama je autic izvrstan. Optimalna vožnja do 130 km/h. Potrošnja nam je 4.8 ( grad + autocesta).
Iznenadili smo se ponašanjem na snijegu. ESP odlično odrađuje posao.

Interijer nam je oke,samo nam je trebalo da se priviknemo na buku izvana.

Kod kupnje auta, dobili smo 4 zimske gume i crome look na poklon.

Planiramo ugraditi naslon za ruku, izloirati gepek i napraviti zaštitu podvozja.

Dojmovi za sad : 9/10.
 

spaceman

New member
Èuj, što se tiče buke u odnosu na npr. Ford Mondeo to je neusporedivo lošije ali u odnosu na Citroen Saxo neusporedivo bolje.

Meni isto naslon za ruku stalno dignut stoji. Nije to isti naslon kao u autima visoke klase.
Da kupujem novoga definitivno bi uzeo bez naslona za ruku.
 
Na vrh