Iskustvo s C-Elyseeom

Cutac

Prèkaroš
Polo i Golf 4 su imali naslon od kojeg nisi mogao do rucne, na VTS-u naslon djelomicno blokira rucnu(ali se moze kliznuti nazad), ali opet ga moram imati jer dok vozim ne povlacim rucnu :D
Dok nisam imao naslon u autu, nije mi falio, ali otkad ga imam, ne mogu zamisliti auto bez njega. Najobicniji, stap sa spuzvom za tusiranje, ali nekakav mora biti. :D
Ali je, neki auti imaju bolje naslone od ostalih. Seati generacije Golfa 5(2005 do 2012 recimo) imaju najgori naslon u svemiru. Iza negdje, i jos savinut. Audiji sa srednjom konzolom imaju dobre jer su veliki i ravni, Golf 5 je li la jer je nisko, a kad ga dignes, drzis na rubu ruku, c4 je isto li la, mozda je malo prekratak, oni koji idu iz sjedala su fora, ali preuski... :D

Napravi platformu i stavi bean bag na vrh i uzivaj :cool:
 

Milosh

Test
Meni nije problem ako naslon malo smeta za ručnu jer je ne povlačim svaki put. Uglavnom puno ga je bolje imati čak iako smeta za ručnu nego ne imati.
 

mengela

Well-known member
Donator foruma
Na c3 su nasloni pri sicevima i kriticni su nikako mi ne pase njihov polozaj... al naviko sam drzat ruku na zeniniom a svoj drzat stalno 'dignut' tako mogu normalno saltat a rucnoj ne smetaju! Samo je zenin sad sav mrljav i pohaban, a moj ko nov nakon 10g :)

Poslano sa mog SM-G355H koristeći Tapatalk
 

MarijaS

New member
Ekipa,

Na onoj ručici kod brisača, možete li podešavati brzinu brisača?
Ima da se moze vrtit, ali ja to ne mogu pomaknut s mjesta. 🤔
 

sir.Oliver

Well-known member
ako misliš na namještanje intervalnog brisanja , na to zaboravi. imaš samo jednu brzinu intervalnog brisanja , što znači da je unaprijed odredjena i da se ne može mijenjati . ( signum ima na ručici preklopnik sa šest položaja )
 

spaceman

New member
Nego. Veli meni kolega danas, jao jesi znao da ako dugo drzis na daljinskom kljucu tupku za otkljucavanje da ti se otvore prednji prozori. Ja reko njemu cisto sumnjam da je to na elysee al on me uvjerava da je to na svakom autu. Naravno nije mi vrag dao mira pa sam probao i naravno da nema na elysee. Lol
 

Milosh

Test
signum ima na ručici preklopnik sa šest položaja
Focus MK2 ima 8 položaja. :D

Nego. Veli meni kolega danas, jao jesi znao da ako dugo drzis na daljinskom kljucu tupku za otkljucavanje da ti se otvore prednji prozori. Ja reko njemu cisto sumnjam da je to na elysee al on me uvjerava da je to na svakom autu. Naravno nije mi vrag dao mira pa sam probao i naravno da nema na elysee. Lol
To kod svih auta zavisi od nivoa opreme i skoro po pravilu dolazi samo kada su sva stakla na struju (mada ni to nije garancija da će ta funkcija raditi).
 

sir.Oliver

Well-known member
imam elysée sa prozorima u struji ali nema automatike , mogu držati tipku do prekosutra , preko ključa prozore ne mogu ni pomeriti ....
 

Milosh

Test
imam elysée sa prozorima u struji ali nema automatike , mogu držati tipku do prekosutra , preko ključa prozore ne mogu ni pomeriti ....
Možeš li spustiti i podići prozore do kraja samo jednim klikom na tipku unutra ili se tipka mora držati do kraja spuštanja/podizanja?
 
Na vrh