Europska unija

Jesi li za skori ulazak Republike Hrvatske u Europsku uniju?


  • Total voters
    31
Status
Nije otvoreno za daljnje odgovore.

Lakii

Well-known member

Zmix

New member
Dragi Hrvati, iskreno vam čestitam na izboru. :)
Mislim da ste glasali za pravu stvar i doneli pametnu odluku. :)
Želim vam puno sreće, napretka i prosperiteta u EU. :)
 

Tanaja

"Max. utegnut za vozit"
Bas tako, prodao se i on za sitne pare.
Èitan i na drugim forumima i portalima takve komentare, pa mogu samo zbirno pitati KAKO VAS NIJE SRAM i koji smo mi to narod kad smo u stanju tako ružno govoriti o našem HEROJU i GENERALU???
 

Lakii

Well-known member
Dragi Hrvati, iskreno vam čestitam na izboru. :)
Mislim da ste glasali za pravu stvar i doneli pametnu odluku. :)
Želim vam puno sreće, napretka i prosperiteta u EU. :)
Javimo vam ako valja, da se pozurite...
 

Ciki vts

New member
Èitan i na drugim forumima i portalima takve komentare, pa mogu samo zbirno pitati KAKO VAS NIJE SRAM i koji smo mi to narod kad smo u stanju tako ružno govoriti o našem HEROJU i GENERALU???
I meni je bio heroj, ali tako se jeftino prodati je prenisko, prejadno i tipicno hrtaCKi zbog par tisuca kuna.. General je jos uvijek ja mislim, osim ako mu nisu oduzeli cin.

Zbog cega bi me bilo sram, zbog istine? Tesko. Lol
 

Marko

Well-known member
Bar je mađarija najgora po postotku izlaska građana na referendum, a ne mi...

Od četvrtka sam bil na putu - vratio se u subotu navečer, non-stop za volanom - i nije mi se bilo teško ustati jučer i ići glasat. Hodam ja ulicom do svog biračkog mjesta, teškog koraka, umoran i osvrnem se oko sebe - nikog živog na cesti, nikog nema a da bi išao na glasanje - zapravo nikoga uopće nigdje (ko da je -20 C). Mislim si eto to je naš narod - boli ga briga ko će im sutra doći da gospodari, zaboli njih - imaju oni pametnijeg posla nego ić glasat. Koju posluku smo ti porali... Koju poruku smo time poslali EU eliti ?

Ovu: "Dođite, dođite i napenalite nas u guzicu - svejedno nam je, eto vidite nama je pravo kako god vi kažete - da gospodaru !" Bogata elita naprosto obožava anemične poslušnike !!!

To nije festival demokracije nego je zbog naroda koji se tak ponaša - jad i bijeda !!! Još kad sam navečer na dnevniku čul da je odaziv u Èk, Vž najveći zato jer eto mi smo bogata regija koja se kupa u novcu zbog blizine EU i koji to radimo kako bi bili još bogatiji - skoro sam popizdio !!! FUJ!!! :disgusted:
 

Dalibor

Dado Tornado
bio ZA EU, ali kad čuo da su za nju složni HDZ, SDP, Bandić/Kerum, Katolička crkva, bilo mi samo jedno jasno:
moram glasati protiv!
 

zdeslav1967

šofer
Donator foruma
Još kad sam navečer na dnevniku čul da je odaziv u Èk, Vž
Eeee, Markec. :) Ima jedna stvar. Bil sam po svim delovima naše Hr. I nigdje, al nigdje se nisam sporazmel s ljudima tak kak se sporazmem kam god da dojdem dal v Međimurju, dal u Vž, dal v Zagorju. To jedan naš poseban zagorski mentalitet na kojeg sam tak jako ponosan da ti nemrem opisati. Zato mi je drago kaj smo većinski za EU kaj god da ova srala govorila. Ja ti ne poznam nikog ko je protiv EU. Tak si mislim da ovi kaj su protiv, tu z našeg kraja, da to zaprav i nisu ljudi kaj su rodom odavde :) More biti da su SLOVENCI. :D
 

Marko

Well-known member
Eeee, Markec
Zdeslav, ma novinari su onak cinički to izjavili u kameru - u stilu one priče da smo mi tam gore mala švicarska. Uostalom da smo mala švicarska sigurno Međimurska i Varaždinska županija (i ostale županije koje dobijaju mrvice) nebi imale u posljednjih nekoliko godina zadnja mjesta kad se gleda prosječna neto plaća u HR (http://www.poslovnipuls.com/2012/01/10/prosjecna-placa-razlike/ ) .

No dobro, ak je većini praf - u stilu one kak bu bu.... Nek bu... :)

A ovo za slovence i ostale narode i narodnosti :), političari su ti koji su nas sve "sposvadili" (zasvađali) kako bi stekli jeftine političke poene. Od onoga političara koji "vlada" u malom selu pa do premijera. Pa već ste veliki i to sve znate ne moram to svaki put govoriti...
 

ghorvat

Well-known member
Donator foruma
2013. Hrvatska postaje članica EU.

2014. Zabilježen veći broj novozaposlenih u administraciji EU s prezimenima
iz Dalmatinske Zagore i Zapadne Hercegovine. Todorić otvara prvi Konzum u
Bruxellesu.

2015. Troškovi javne nabave za administraciju EU rastu iznenada za 300%.

2016. Sve građevinske poslove u Bruxellesu dobivaju tvrtke s imenima Matić i
sinovi, Mucić građenje, Jozićbeton i sl. General Krstičević i MSAN dobiva na
javnim natječajima sve informatičke poslove u upravi EU.

2017. Željko i Nevenka Kerum postaju prvi zastupnici Europskog parlamenta.
Kalmeta postaje član uprave u njemačkom Autobahnu.

2018. Predsjedavajući EU komisije postaje Željko Kerum.
Cijena održavanja Autobahna skače 1000%!

2019. Počinje gradnja najvećeg kipa Isusa na svijetu, na glavnom trgu u
Bruxellesu.

2020. Stanovnici Njemačke, Francuske, Nizozemske, Belgije počinju emigrirati
u Južnu Ameriku i Australiju.

2021. Njemačka, Francuska, Nizozemska, Belgija i ostale zapadnoeuropske
zemlje napuštaju EU, dok u istoj ostaju samo nove članice: Slovenija,
Hrvatska, Srbija, BiH, Makedonija, Kosovo i Crna Gora!

2022. Zapadnoeuropske zemlje uvode VIZE za članice EU!
 
Status
Nije otvoreno za daljnje odgovore.
Na vrh