Europska unija

Jesi li za skori ulazak Republike Hrvatske u Europsku uniju?


  • Total voters
    31
Status
Nije otvoreno za daljnje odgovore.

Marko

Well-known member
Očito smo mi mutavi pa ne znamo sami sobom gospodarit pa sad čekamo da nam unija napravi reda,oče svakako samo............. ,ma nema smisla pričat.
Nismo, sam se damo kak narod zavarati pred izbore - čim počnu falšat odabrani na izborima šus po leđima i da vidiš! :weeabooface: Ovi dosad svi kaj su bili / kaj su na vlasti oće ušićarit koju kunu za sebe ne mareći dal daje strancima bankarski sektor ili kaj drugo - bitno da se para skupi. Pa vidite kak je i to iz dana u dan - krala se para gdje god se stiglo... Pa dok vidim da nam ministar resora ima firmu v bankrotu s poreznim dugom od 20000 €??? Na vulici mi ne bi ni zgradi ministarstva prismrdel kamoli da bude ministar...:mad: I tak svaki dan glupost na glupost!

Sreća pa nam se auti ne kvariju toliko pa moremo razglabati na ovoj temi... :D
 

Franz

Well-known member
Ova tema + ona s nekakvom "Istinom o svijetu" je veliki - (minus) za ovaj načelno odličan i perspektivan forum.
Pratim još sedam auto foruma i ni na jednom nema politike. Pokažite mi jedan i posut ću se pepelom. :whistling:
Ujedno je ovo i velika kritika vodstvu foruma što apsolutno ne zna prepoznati interes članova i gostiju foruma, pa bi im, ako dopuštate, lagano skrenuo pažnju na statistiku teme: http://www.citroenforum.hr/misc.php?do=whoposted&t=1537
Ili prevedeno, od cca soma i pol reg. članova (a broj gostiju da i ne spominjem) u ovoj temi jedva pet ljudi ima više od pet napisanih postova, a tema naprosto "dominira" forumom. Isto kao i "Istina o svijetu" koja nema veze ni sa čim nego se svodi na obično lupetanje.
Nemam zle namjere niti sam ovim želio ikog uvrijediti. Politika je delikatna tema i bezveze se dižu tenzije. Dok se dižu tenzije samo ekstremisti pišu, a normalni putuju.
 

Marko

Well-known member
Nemam zle namjere niti sam ovim želio ikog uvrijediti.
Ma Feri, nema frke malo piskaramo bez neke teške žući - ne vrijeđamo samo iznosimo događaje, pretpostavke kak bi bilo da bi bilo. :D

Mirda, daj si žutoga... Fala :p
 

mirda69

Super Moderator
Uredništvo foruma
Mirda, daj si žutoga... Fala :p
Dal bum ja tebi črlenoga :D

Kaj sam štel ono reči ? A,da..

Slažem se u potpunosti s ovim kaj je Franzi napisal :whistling:
Po meni isto,ovakvim temama ni mesto na specijaliziranom forumu o aftima..ak očete mlatit o politiki i inim sranjima,odite na forume s tom tematikom i udrite do mile volje :cool:
Uostalom,i u pravilima foruma piše:

Najstrože je zabranjeno

.." raspravljanje o politici te religiji kao i svaki drugi oblik neprimjerenog ponašanja."

Da se samo mene pita,ovo bi odma išlo pod lokot :angel:
A zakaj ? Zato jer se u takvim temama ubrzo počne vrijeđat,pljuvat,****arat i omalovažavat suprotstavljene strane u raspravi..

To je moj stav o ovakvim temama i mišljenja sam da im na ovom forumu nije mjesto, a vaše je pravo da se s tim složite il ne :angel:
 

Sale

cfh
Uredništvo foruma
Ujedno je ovo i velika kritika vodstvu foruma što apsolutno ne zna prepoznati interes članova i gostiju foruma
Kritika prihvaćena.

Nudimo izbor.
Ukoliko u idućih 96 sati (do 21.1. u 23:38) tvoja poruka dobije plus deset (
) bodova (od članova s najmanje 15 dana staža), zaključat ćemo obje teme.
Ukoliko dobije 20 bodova, obrisat ćemo obje teme.

Molim, glasujte.
___________________________________

Dopuna 21.1. u 23:38

Screenshot rezultata glasovanja:

 

Tanaja

"Max. utegnut za vozit"
Ova tema + ona s nekakvom "Istinom o svijetu" je veliki - (minus) za ovaj načelno odličan i perspektivan forum.
Pratim još sedam auto foruma i ni na jednom nema politike. Pokažite mi jedan i posut ću se pepelom. :whistling:
Ujedno je ovo i velika kritika vodstvu foruma što apsolutno ne zna prepoznati interes članova i gostiju foruma, pa bi im, ako dopuštate, lagano skrenuo pažnju na statistiku teme: http://www.citroenforum.hr/misc.php?do=whoposted&t=1537
Ili prevedeno, od cca soma i pol reg. članova (a broj gostiju da i ne spominjem) u ovoj temi jedva pet ljudi ima više od pet napisanih postova, a tema naprosto "dominira" forumom. Isto kao i "Istina o svijetu" koja nema veze ni sa čim nego se svodi na obično lupetanje.
Nemam zle namjere niti sam ovim želio ikog uvrijediti. Politika je delikatna tema i bezveze se dižu tenzije. Dok se dižu tenzije samo ekstremisti pišu, a normalni putuju.
Ja san ti stisnija na zeleni palac i zbog ove pisme šta imaš doli u potpisu. Nikad nisan čuja za SARS.
 

Franz

Well-known member
Kritika prihvaćena.

Nudimo izbor.
Ukoliko u idućih 96 sati (do 21.1. u 23:38) tvoja poruka dobije plus deset (http://www.citroenforum.hr/images/buttons/up.png) bodova (od članova s najmanje 15 dana staža), zaključat ćemo obje teme.
Ukoliko dobije 20 bodova, obrisat ćemo obje teme.

Molim, glasujte.
+ od mene.
Ugodno sam iznenađen i brzinom rekacije i načinom.

Ja san ti stisnija na zeleni palac i zbog ove pisme šta imaš doli u potpisu. Nikad nisan čuja za SARS.
Svaki dan se nešto novo nauči. ;)
 
Status
Nije otvoreno za daljnje odgovore.
Na vrh