Europska unija

Jesi li za skori ulazak Republike Hrvatske u Europsku uniju?


  • Total voters
    31
Status
Nije otvoreno za daljnje odgovore.

jura

New member
ako je EU naša zadnja slamka spasa onda jao siga nama. Zar smo doista tolike ovce da nam uvijek treba netko drugi da upravlja krdom u mraku? Èemu dobrome se vi proeuropejci nadate ukaskom u EU? Oni što će se digoditi sa HR bit će samo još jedna Grčka ili Španjolska, bogataši će pokupovati sve što vrijedi u ovoj zemlji a mi ćemo bit prisiljeni vratiti se natrag preko Karpata, odakle smo i došli u ovu svetu zemlju. Nije nama EU potrebna, dovoljno smo sjebani i bez nje.
 

Dalibor

Dado Tornado
je deda, ja čak u ovome sada prepoznajem ono na što nas je drug tito upozoravao...
tek sada pojam "unutarnji neprijatelj" dobiva na značenju, prije sam mislio da je nešto za plašenje :D
 

ghorvat

Well-known member
Donator foruma
ako je EU naša zadnja slamka spasa onda jao siga nama. Zar smo doista tolike ovce da nam uvijek treba netko drugi da upravlja krdom u mraku?

Evidentno je da smo ovce, jer pogledaj što smo uradili od države u 20 godina neovisnosti. Razvalili je do te mjere da ljudi žale za Jugoslavijom koju smo rušili namjerno.

Nama, a mislim na vlast, jednostavno treba nečije uzde.

Èemu dobrome se vi proeuropejci nadate ukaskom u EU?
Profunkcionirat će pravna država.

Oni što će se digoditi sa HR bit će samo još jedna Grčka ili Španjolska, bogataši će pokupovati sve što vrijedi u ovoj zemlji a mi ćemo bit prisiljeni vratiti se natrag preko Karpata, odakle smo i došli u ovu svetu zemlju.
To su izmišljotine. Da nije EU danas bi u Grčkoj bio na vlasti neki diktator, a država bi vjerojanto bila u deset puta veće dugu nego što je sad. Imaš pristup internetu. Svemu doslovno i ti si lijen doći do informacija, nego slušaš nekakve sačiće, srbove, pernare, i razno razne likove. A, da će stranci pokupovati sve je laž. Stranci već sve i jesu pokupovali. Što još mogu uzeti?

Nije nama EU potrebna, dovoljno smo sjebani i bez nje.
Otići ćemo mi k vragu bez EU skupa sa Srbijom i Bosnom.
 

bjelivuk

Well-known member
Uredništvo foruma
To su izmišljotine. Da nije EU danas bi u Grčkoj bio na vlasti neki diktator, a država bi vjerojanto bila u deset puta veće dugu nego što je sad. Imaš pristup internetu. Svemu doslovno i ti si lijen doći do informacija, nego slušaš nekakve sačiće, srbove, pernare, i razno razne likove.
Dojma sam da vatrene euroskeptike informacije uopće ne zanimaju.
 

deda

New member
Ne vrijedi raspravljat,svako ima svoj stav i mišljenje i dobro da je tako jer da nije,bez obzira na kojoj strani,tek bi onda bilo tragićno,uostalom vrijeme uvjek sve pokaže,kad tad,živi bili pa vidjeli.Kako god,neka nam je sa srećom.
 

jura

New member
U cijeloj priči jedina izmišljotina je EU.

Evidentno je da smo ovce, jer pogledaj što smo uradili od države u 20 godina neovisnosti. Razvalili je do te mjere da ljudi žale za Jugoslavijom koju smo rušili namjerno.

Nama, a mislim na vlast, jednostavno treba nečije uzde.



Profunkcionirat će pravna država.



To su izmišljotine. Da nije EU danas bi u Grčkoj bio na vlasti neki diktator, a država bi vjerojanto bila u deset puta veće dugu nego što je sad. Imaš pristup internetu. Svemu doslovno i ti si lijen doći do informacija, nego slušaš nekakve sačiće, srbove, pernare, i razno razne likove. A, da će stranci pokupovati sve je laž. Stranci već sve i jesu pokupovali. Što još mogu uzeti?
s kojim me pravom nazivaš lašcem? Jesam li ja tebe nečim uvrijedio, jesi li se na neki način osjetio prozvanim?
 

ghorvat

Well-known member
Donator foruma
s kojim me pravom nazivaš lašcem? Jesam li ja tebe nečim uvrijedio, jesi li se na neki način osjetio prozvanim?
jura daj me nemoj zafrkavati. ;) boldaj mi crvenim dio u kojemu sam tebe nazvao lašcem.
 

Dalibor

Dado Tornado
odličan intervju sa krešimirem, voditeljem na rubu znanosti :palac-gore:
http://www.dnevno.hr/vijesti/hrvatska/mesic_je_imao_tek_dva_posto_podrske_a_rockfeller_je_znao_da_je_on_novi_predsjednik____/540992.html
svaka mu je na mjestu...

ne mogu glasati ZA jer se nebi mogao pogledati u ogledalo, ali ima jedna stvar...
doveli smo si zemlju na prilično niske grane...
ako uđemo u EU postoji izvjesna šansa da će nekakav strani kapital ipak doči u RH i da će se otvoriti nova radna mjesta...
pitanje RH u EU, je zaista duboko pitanje svakog čovjeka :D
 

skafetin

New member
Opće je poznato da 20-tak godina sami sebe sa svojom politikom vodimo sve dublje u propast,,zapitam se zar ne možemo pronać 100-tinjak pametnih ljudi da vodi ovu državu kako bog zapovida.Sa ovim resursima koje imamo mi možemo bit bolji od čitave EU,ali očito da nas drugi moraju da vode jel mi sami sebe ne možemo,jedino da se i dalje kotrljamo ka dnu....
 

Lakii

Well-known member
Je sutra/danas onaj NE U EU day?

Ee, pa di ste bili zadnjih 15-ak godina?
Vec se 15 god. kod tih mrskih europljana nemilosrdno zaduzujemo.
Vec 15-ak godina glasamo za stranke kojima je osnova programa ulazak u EU.
Vec 15-ak godina usvajamo zakone "prilagodene europskim standardima" i zivimo po njima (recimo).
Vec 15-ak godina bez prigovora radimo sve sto nam EU kaze.

Zasto to tek sada ne valja?

Kasno se taj mohikanski duh u hrvata budi...
Ajmo fino, naguzimo se sutra do kraja i obavimo to.
Treba biti realan, treba znati kad si ispusio i ne sramotiti se dalje.
A i manje ce nas boljeti ako nam iz prve uspiju utrpati...
 

Dalibor

Dado Tornado
Zasto to tek sada ne valja?
kad tek sad pitaju narod :D

siguran sam da će narod donjet "pravu" odluku na temelju "pravih" informacija iz medija ROFL

a u brisel nek pošalju ekipu iz ZUBAK auta, oni su uspješni u lobiranju LOL
 

Lakii

Well-known member
[ame="http://www.youtube.com/watch?v=qKImUd-n3vU"]http://www.youtube.com/watch?v=qKImUd-n3vU[/ame]

I da!
Nek' se nadobudni revolucioneri ne zeznu!

Kod glasanja zaokruzite ili DA ili NE! Ili uopce ne izlazite!
Svi koji izadu i prekrize listic ili crtaju gluposti, ugl. ucine ga nevazecim, nisu ucinili nista, osim povecali postotak ljudi izaslih na referendum!
 
Status
Nije otvoreno za daljnje odgovore.
Na vrh