Citroeni u oglasima

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma

Cijena ide dole, prvii vlasnik, pravi automatik... zanimljiva kupovina kome treba solidno obiteljsko vozilo

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Ne kužim točno što hoćeš reći. Ako povlačiš paralelu sa cijenama između ova dva auta, ne vidim smisla.

Franz

Active member

Cijena ide dole, prvii vlasnik, pravi automatik... zanimljiva kupovina kome treba solidno obiteljsko vozilo
Fora. Interesantan oglas.

Samo čini mi se da su prednja vrata lakirana.

45.000 km. Malo sam skepitčan oko toga koliko je puta ulje promijenjeno u deset godina. :)

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Pa dalo bi se i to lako saznati, nekakav je plus što je i veliki servis napravljen.
Bravo za vrata, meni je promaklo. Stvarno su druga nijansa, no samo ona koliko vidim. Blatobran ispred i prag ispod vrata mi se čine u skladu s ostatkom auta. Šteta što je fulana, pogotovo ako su rađena radi kakve sitnice

Franz

Active member
Bravo za vrata, meni je promaklo. Stvarno su druga nijansa, no samo ona koliko vidim. Blatobran ispred i prag ispod vrata mi se čine u skladu s ostatkom auta. Šteta što je fulana, pogotovo ako su rađena radi kakve sitnice
Mislio sam da je možda greška do svjetla i fotića, ali nije. Ovdje se još ljepše vidi.

Vjerojatno i je bila neka sitnica.

Cutac

Prèkaroš
Kad on može lijepit VTS naljepnicu, mogu i ja srat.

Druge slike, isti auto, ili što bi se reklo isto sranje drugo pakovanje :D

A naletio i na ovoga, izgleda da elemente nije farbao neg držao u dimnjaku da počađe.

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Ja bi ga zamjenio sa volanom iz DS3ke. I prednju masku vratio orginalnu, sa znakom. Tih 800€ muzike bi mi isto pustio doma, to bi bilo to.
Djeluje ko solidna baza za dovesti u uredno stanje, makar je cijena jasno visoka... no to će tržište izregulirati

Na vrh