• Obavezno pročitati - Pravila oglasnika 


    - Oglas se otvara kao zasebna tema.

    - Naslov teme zbog preglednosti i jasnoće mora biti deskriptivan, npr. u obliku P: Citroen C4, 1.6 HDi, 2005. ili K: kompresor klime za Xantiju 1.9 ili P: elektromotor podizača stakala za Saxo. Naslov ne smije izgledati P: dijelove ili samo Prodajem.
    Oglasi bez pravilnog naslova uklonit će se bez upozorenja.

    - Oglas mora obavezno sadržavati informacije o automobilu (godinu, kilometražu, vrstu motora te ostale bitne značajke) i obavezno fotografiju oglašavanog vozila. Oglasi bez fotografije obrisat će se bez upozorenja.

    - Stavljanje linkova (poveznica) na druge stranice (npr. internetske oglasnike) u sadržaj oglasa nije dopušteno. Oglasi koji sadrže linkove na druge stranice uklonit će se bez upozorenja. Od ove odredbe izuzima se jedino revijalna tema naziva "Citroeni u oglasima".

    - Prodavač, odnosno Kupac mora naglasiti kakav način komunikacije želi, bilo da je riječ o e-mailu, telefonu ili putem PP-a (Privatnih Poruka). Vodite računa o izboru komunikacije. Npr. ako mislite da nećete moći pristupiti forumu, odnosno internetu tjedan ili više dana nemojte navesti PP, odnosno e-mail kao željeno sredstvo komunikacije.

    - Nakon ispunjenja ponude ili potražnje dužni ste o tome izvijestiti u sklopu teme ostale članove kako se oglas više ne bi povlačio, a uredništvo foruma moglo zatvoriti oglas.

    - Oglašavanje u kategoriji foruma Citroën oglasnik rezervirano je isključivo za članove foruma, odnosno fizičke osobe. - Zabranjeno je direktno reklamiranje tvrtki ili bilo koji drugi oblik marketinga bez prethodne dozvole vodstva foruma.

    - Oglašavanje ponude i potražnje Citroën® vozila, rezervnih i drugih dijelova, objavljujte isključivo unutar kategorije Citroën oglasnik u pripadajuće forume, a ovisno o tome radi li se o ponudi ili potražnji vozila, odnosno rezervnih dijelova.

    - Sadržaj svih oglasa isključiva je odgovornost osobe od koje je takav sadržaj potekao. Vlasnici i uredništvo foruma ne daju nikakva jamstva glede točnosti, potpunosti ili autentičnosti sadržaja oglasa niti snose bilo kakvu odgovornost zbog sadržaja oglasa.

Citroeni u oglasima

sir.Oliver

Well-known member
bilo koji , jer svi koji imaju 7" display imaju ( najverovatnije ) i 9824532180 .... i senzore i pripadajući kabel ... recimo C3 , C4 , aircross .... , berlingo ....
 

Cutac

Prèkaroš
Ma i ta boja kože mi je horor, a i sjedala su dosta teža od koža/alkantara.
Ja bih uzeo farove, motor, mjenjač, BSI, ECU i jedinicu klime :whistling:

Èak bih ga za 1500-2000€ uzeo da imam donora ako što zatreba. Kad smo kod te ideje, rado bih uzeo nebo i obloge nosača krova da ih tapiciram u crnu alkantaru.
 

Brruno

Well-known member
Sta je ruzan covjece. Ubio VTSa. Ili sam ja preminimalista i volim sto vise originala na autu. Nekakav mod ajde, ali ona sjedala, uzas. Koliko je covjek ulozio da napravi kantu [emoji16]

Poslano sa mog MI 8 koristeći Tapatalk
 

Cutac

Prèkaroš
Ne znam, meni bi ta boja bila dobra mozda samo u nekoj apsurdnoj americkoj limuzini.
Kokpit mi je fora kad je u kozi, ali to mi nekak ne pase sportskom autu. Je da je ovaj negdje izmedju grand tourera i sportaša.
 

Brruno

Well-known member
Ima jedan c3 1.4HDi 60kw 2004. 155tkm Exlusive u oglasniku,kaze sogor da bi ga uzeo,pa sam htio pitat na sta da obrati paznju. Ima li nekakve mane ako je redovito odrzavan. Svjestan sam faktora srece pa ga opcenito zanima o boljkama tog modela a ne garancija da ce auto raditi jos 10 godina :)
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Od limarije, ako nije udaren, pate samo pragovi. Eventualno rubovi vrata, gepeka, haube ako je vidio soli.
Amortizeri će bit za zamjenu ako su još origigi... zadnji most nisam siguran za model prije redizajna, al mislim da su i oni već dobili bolju izvedbu.
Motor nema današnje ekologije, dvomasenog, ostalo standardno, injektori, turbina, drugi veliki servis bi trebalo po godinama napraviti.. I sve ostalo gumeno i tekuće bi valjalo pregledati, ima godina pa stvarno nema nikakvih garancija.
Za neke veće “mane” tipa dihtung glave na benzincu neznam... ono što znam je da ti motori redovno gaze i +300tkm

Ps, provjeri kilowate još jednom :)
 

Brruno

Well-known member
Limarija je pregledana,nema hrđe, pragovi isto pregledani sve ok. E sad jel bilo sta ogrebotina i sl, sogoru nije bitno ipak ima godine. Bitni su mu gremlini da ne ide kod mehe svako malo,zna i on da svaki auto ima svoja ulaganja. Moj bed, napisao mi je 50kw. Kakv je to motor 1.4 hdi tako malo konja?

Poslano sa mog MI 8 koristeći Tapatalk
 
Na vrh