• Obavezno pročitati - Pravila oglasnika 


    - Oglas se otvara kao zasebna tema.

    - Naslov teme zbog preglednosti i jasnoće mora biti deskriptivan, npr. u obliku P: Citroen C4, 1.6 HDi, 2005. ili K: kompresor klime za Xantiju 1.9 ili P: elektromotor podizača stakala za Saxo. Naslov ne smije izgledati P: dijelove ili samo Prodajem.
    Oglasi bez pravilnog naslova uklonit će se bez upozorenja.

    - Oglas mora obavezno sadržavati informacije o automobilu (godinu, kilometražu, vrstu motora te ostale bitne značajke) i obavezno fotografiju oglašavanog vozila. Oglasi bez fotografije obrisat će se bez upozorenja.

    - Stavljanje linkova (poveznica) na druge stranice (npr. internetske oglasnike) u sadržaj oglasa nije dopušteno. Oglasi koji sadrže linkove na druge stranice uklonit će se bez upozorenja. Od ove odredbe izuzima se jedino revijalna tema naziva "Citroeni u oglasima".

    - Prodavač, odnosno Kupac mora naglasiti kakav način komunikacije želi, bilo da je riječ o e-mailu, telefonu ili putem PP-a (Privatnih Poruka). Vodite računa o izboru komunikacije. Npr. ako mislite da nećete moći pristupiti forumu, odnosno internetu tjedan ili više dana nemojte navesti PP, odnosno e-mail kao željeno sredstvo komunikacije.

    - Nakon ispunjenja ponude ili potražnje dužni ste o tome izvijestiti u sklopu teme ostale članove kako se oglas više ne bi povlačio, a uredništvo foruma moglo zatvoriti oglas.

    - Oglašavanje u kategoriji foruma Citroën oglasnik rezervirano je isključivo za članove foruma, odnosno fizičke osobe. - Zabranjeno je direktno reklamiranje tvrtki ili bilo koji drugi oblik marketinga bez prethodne dozvole vodstva foruma.

    - Oglašavanje ponude i potražnje Citroën® vozila, rezervnih i drugih dijelova, objavljujte isključivo unutar kategorije Citroën oglasnik u pripadajuće forume, a ovisno o tome radi li se o ponudi ili potražnji vozila, odnosno rezervnih dijelova.

    - Sadržaj svih oglasa isključiva je odgovornost osobe od koje je takav sadržaj potekao. Vlasnici i uredništvo foruma ne daju nikakva jamstva glede točnosti, potpunosti ili autentičnosti sadržaja oglasa niti snose bilo kakvu odgovornost zbog sadržaja oglasa.

Citroeni u oglasima

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Moj se zove 1.6 HDi 16v VTR Coupe 92 i sad sam i ja inda coban jer sam stavio Loeb naljepnice?
Oli nije ono Renault Sport naljepnica na prednjem braniku? :D

Same AP gewinde su ozbiljnija investicija......
I kako je to sve uspio iskombinirati sa Pevec Edišn unutrašnjošću? :D

Pare i trud nisu garancija dobrog ukusa... A nije niti zabranjeno kritiziranje tih velikih ''ulagača''. Svako ima pravo na svoje mišljenje i isto ga tako može izraziti. A sad, hoćeš se složiti s njim ili ne, nije bitno... ali nema smisla pokušavati promjeniti tuđe mišljenje. Pogotovo ne tim dosadnim argumentom o parama i trudu. I Hitler se trudio.
 

tekken

Summum ius, summa iniuria
Pa o tome i govorim, to sto ti smatras nedostatkom ukusa ne znaci da je isto u oku drugoga. Ako ne postujes ulozen trud i novac, ne znam sto postujes?

Ne zelim ja mijenjati nicije misljenje vec potaknuti na uzajamno postivanje. Komentar tipa ljepljenja necijeg oglasa uz opasku “čobančina” je sve samo ne u tom duhu.

Digresija na Hitlera,Renault naljepnicu, Pevec edišn su isto suvisne za komentirati.
 

Ax boy

Well-known member
Zimske gume - iskustva i preporuke

https://i.postimg.cc/yNjmShCk/Screenshot-20190918-212424.png

https://i.postimg.cc/2Sb8Phxg/Screenshot-20190918-212429.png

https://i.postimg.cc/j2pk2pGH/Screenshot-20190918-212432.png

https://i.postimg.cc/yYhwWd8W/Screenshot-20190918-212441.png

Legendarni mali citrać,neuništiv pogotovo ako se dobro održava i redovno i naravno ne gazi ga se previše haaahah. Međutim kod opisa vozila ( oglasa) ima nekoliko zanimljivih podataka. Zadnji red pogotovo, reklo bi se : lako tako uhhhh ;)
 

Midja

New member
C2 VTS

Evo mene opet, snimio novog C2 VTS, pa prije nego ga idem vidjeti, ako netko ima kakav info bio bih zahvalan :)



P.S. onaj splitski s njuškala još stoji i fino pada cijena
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Tehnički zadnji je prošao uredno, ne vidim upisa šteta preko osiguranja (od 2013.), felge su model koji i treba biti (što je dobar znak), jedino mi se čini da maska nije orginalna. Treba ispitati dali je to rađeno tek tako radi estetike ili nakon sudara ;)
 

Midja

New member
Vidio sam puno puta da na fejs oglasima piše automatik, a nije, valjda to stoji po defaultu, a ljudi ne skuže promijeniti
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Kud ćeš većeg od C4 Picassa,možda stariji c6 hahahahahah ,c8? Švabo ?


Ponudi kolko misliš, nemaš što izgubiti. Samo ga dobro isčekiraj.
Nego što će tebi tako nešto uz Berlu?
 

Ax boy

Well-known member
Hahahahah ma nisam gledao za sebe, prevelik je za mene. Gledam općenito citroene iz hobija pa i oglase, što sve ljudi nude, pišu. Još se ne mogu načuditi ;)
Meni je plavko taman ;) čeka me veliki servis. Gume iza toga nove i tako... Za dragu možda bude Peugeot 307sw 2002 2.0hdi, vidit ćemo ;)
 

Midja

New member
Pogledao sam auto, čovjek ga koristi svaki dan i s tim da mu je to jedini auto,a ima 2 djece, vidi se po njemu da se koristi. Lijepo je rekao da je uvezen i da treba promijeniti ležaj kotača. Mehanički se čini da auto nije loš, ali još malo previše traži za te km i očuvanost.

Evo mene opet, snimio novog C2 VTS, pa prije nego ga idem vidjeti, ako netko ima kakav info bio bih zahvalan



P.S. onaj splitski s njuškala još stoji i fino pada cijena
 

sir.Oliver

Well-known member
ima li gdje u HR da netko prodaje dijelove od novijeg citroena ? ( 2016 ili noviji . uvijet 7" display ) trebam kabel zadneg odbojnika ( senzori ili senzori i kamera) , onda upravljačka jedinica 9824532180 , senzori ......
 

Milosh

Test
ima li gdje u HR da netko prodaje dijelove od novijeg citroena ? ( 2016 ili noviji . uvijet 7" display ) trebam kabel zadneg odbojnika ( senzori ili senzori i kamera) , onda upravljačka jedinica 9824532180 , senzori ......
Kojeg novijeg Citroena?
 
Na vrh