• Obavezno pročitati - Pravila oglasnika 


    - Oglas se otvara kao zasebna tema.

    - Naslov teme zbog preglednosti i jasnoće mora biti deskriptivan, npr. u obliku P: Citroen C4, 1.6 HDi, 2005. ili K: kompresor klime za Xantiju 1.9 ili P: elektromotor podizača stakala za Saxo. Naslov ne smije izgledati P: dijelove ili samo Prodajem.
    Oglasi bez pravilnog naslova uklonit će se bez upozorenja.

    - Oglas mora obavezno sadržavati informacije o automobilu (godinu, kilometražu, vrstu motora te ostale bitne značajke) i obavezno fotografiju oglašavanog vozila. Oglasi bez fotografije obrisat će se bez upozorenja.

    - Stavljanje linkova (poveznica) na druge stranice (npr. internetske oglasnike) u sadržaj oglasa nije dopušteno. Oglasi koji sadrže linkove na druge stranice uklonit će se bez upozorenja. Od ove odredbe izuzima se jedino revijalna tema naziva "Citroeni u oglasima".

    - Prodavač, odnosno Kupac mora naglasiti kakav način komunikacije želi, bilo da je riječ o e-mailu, telefonu ili putem PP-a (Privatnih Poruka). Vodite računa o izboru komunikacije. Npr. ako mislite da nećete moći pristupiti forumu, odnosno internetu tjedan ili više dana nemojte navesti PP, odnosno e-mail kao željeno sredstvo komunikacije.

    - Nakon ispunjenja ponude ili potražnje dužni ste o tome izvijestiti u sklopu teme ostale članove kako se oglas više ne bi povlačio, a uredništvo foruma moglo zatvoriti oglas.

    - Oglašavanje u kategoriji foruma Citroën oglasnik rezervirano je isključivo za članove foruma, odnosno fizičke osobe. - Zabranjeno je direktno reklamiranje tvrtki ili bilo koji drugi oblik marketinga bez prethodne dozvole vodstva foruma.

    - Oglašavanje ponude i potražnje Citroën® vozila, rezervnih i drugih dijelova, objavljujte isključivo unutar kategorije Citroën oglasnik u pripadajuće forume, a ovisno o tome radi li se o ponudi ili potražnji vozila, odnosno rezervnih dijelova.

    - Sadržaj svih oglasa isključiva je odgovornost osobe od koje je takav sadržaj potekao. Vlasnici i uredništvo foruma ne daju nikakva jamstva glede točnosti, potpunosti ili autentičnosti sadržaja oglasa niti snose bilo kakvu odgovornost zbog sadržaja oglasa.

Citroeni u oglasima

Tanaja

"Max. utegnut za vozit"
ispostavilo se da je vlasnik u SK moj ne tako daleki rod, tako da smo pričali o njegovom autu. Vidio sam svašta, no ovaj auto je definicija groba doslovno po sve i jednom aspektu.
Uvik kažen, prvo će te zajebati rodbina, pa vlastita dica i tek onda šibicar na pijaci. :D Oblatija si vlastitom rodu auto do neba.:) Ako je i ima kupca, isparija je ka rosa u srpnju. :)
 
Posljednje uređivanje:

Cutac

Prèkaroš
Ne, ne, ne prodaje on ovo. On ga je prodao za 500€ prije godinu, godinu i pol dana. Ovo netko drugi, treći ili koji po redu prodaje.
 

Cutac

Prèkaroš
500?
Da, doslovno je bio grob, imao plin, preko 300 tisuća, lupan par puta, ma katastrofa je bio.
Dva mjeseca je sjedio na livadi kod vikendice.
Zatvorenih očiju čovjek da proba mog i njegovog bivšeg VTS-a, ne bi rekao da se radi o identičnim autima(sem opreme).
 

drago_st

Well-known member
Donator foruma
Di ces c6 bez opreme..nema smisla..
Inace ne trebaju muda ako ces uzest dobrog u startu..
Ja bi volia nac c6 3.0 v6 benzinca, ali to je nemoguce
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Sve stoji... stavio sam ga zbog vrlo niske cijene, ali ako je grob onda je i jasno zašto.
Osobno mi oprema nije najbitnija, a kožu se uvijek može naknadno ubaciti. Da i treba krstarica za AC i ukupni buđet od 10k€, ovako nešto bi sigurno igralo
 

mengela

Well-known member
Donator foruma
Iz slika se vidi da je auto zapuštano, a ovakvog dovest u red, zahtjeva ozbiljne novce! Ububaš love u njega i onda te nakon par desetaka tisuća km dočekaju turbine, mjenjač il bregasta. E tek onda moš reć u P.M jesam ija lud :D
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Motor je 1.6, a ne kako piše... ako je redovno održavan nebi smjelo biti većih problema, jedino im u posljednje vrijeme šteka adBlue sistem. Neznam dali i ovo godište u to upada... za početak bi trebalo izmjeniti čep sa novim.
Auto je sam po sebi skoro nov, nebi smio u ovim godinama nikakve znakove umora pokazivati.

Potraži i 1.6thp, bilo ih je za smiješne cijene od privatnih prodavača
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Teško od kad su zatvorili service... možda bi se dalo iskopati na netu. Razlica je u oduhi u čepu... sa starim čepom se stvara podtlak u tanku pa pumpa rikne kroz neko vrijeme.
Brzom pretragom nalazim kataloški broj 16 319 998 80, cijena bi trebala biti oko 200kn. No najbolje da provjerite u ovlaštenom
 

Mirage

Well-known member
Isti je kao na slici sad već spamamo temu, hvala na kataloškom broju i nema potrebe za persiranjem.
 
Na vrh