Citroen CX

jurapz

New member
Da, još je kod starog on sada plača sve popravke, još čeka kugle i neke sitnice, sigurno će on opet prodavati, tražiti će preko 4000 eura, trebati će njemu vremena dok on vidi kolika je realna vrijednost toga
 

jurapz

New member
Super stvar je što auto stalno stoji u suhom i to ga je spasilo, limarija je zdrava potpuno, a nikada nije bio kod limara pa onda možete misliti u kakvim uvjetima je bio
 

Arsen

Member
Ne izgleda baš u bajnom stanju...može se uvesti ako je jako rijetki model, znači gti turbo bi se vjerojatno mogao.

Inače onaj Zeleni kad se opere bi trebao izgledati ovako nekako. :)
 

jurapz

New member
Da onaj je baš u jadnom stanju, tako nekako bi izgledao, samo što je ovaj na slici obična oprema, kad bi se zeleni oprao i malo ispolirao to bi super izgledalo, staviti ću slike kada ga operemo.
 

jurapz

New member
Ako netko hoće dobrog cx-a onaj zeleni je najbolji u RH nema boljeg i traži nekog ljubitelja, vlasnik se od početka 9. mj nije udostojao doći po auto, dužan je još novaca za popravak ma katastrofa, mislim da bi išao za 18-20000kn, ali svakako vrijedi te novce, uslikam ga sutra ako nekoga zanima
 

jurapz

New member
Sutra ću ga uslikati, nema ulaganja, motor sređen, hidraulika super, novi auspuh, akumulator, samo treba neke površinske hrđe popraviti 100 eura ulaganja, ali cx je pravi

evo cx-a što sam dovukao prije mjesec dana 2.5 gti koji je bio u super stanju dok sin nije ukrao auto od starog:shock: motor je avion 140000km


 

jurapz

New member
Cijena ti je bila 40000kn:grin: , pa onda kada sam mu malo objasnio rekao je da bi ga dao za 20000kn , auto je u Požegi ako si spreman kupiti takav auto spojim te sa vlasnikom, neces spustiti cijenu više sigurno
 
Na vrh