Citroen CX

jurapz

New member
Imam moj klimu, uključuje se, trebao bi samo prekontrolirati tlak, ma djed je to super održavao nema šta. Malo previše traži za tog turbaka, znam da ga ima jedna dečko iz Kaptola, njegov je baš onaj na snimci što se utrkuje sa omegom, ali mu je riknula glava tako da sada stoji i propada, glava paše samo se turba, a njih je bilo jako malo, teško je naći. Njegov stari ima cx turbo serije 2 sa 180000km u dosta solidnom stanju koji mu već stoji podosta vremena, kao sređuje ga za prodaju već 5 godina, ako koga zanima mislim da nebi previse tražio.

Ovo bi trebala biti Jurina klima odprije koju godinu:

http://www.pohrani.com/f/u/Oa/2jOIdYf8/17596m.jpg

Inače ovaj turbak je malo preskup...
To je slika baš moje klime kada je Alan išao gledati prije 3 godine njega kod djeda.
 

BlueOne

Member
ma da imam para (toliko) kupio bi ga odmah... iako ja bi radije uzeo dizela, jer benzinac mora da troši min 15-20 litara .... :eek:
 

izunec

Citroenaš
Koji iz Slavonskog broda? Ako mislis na Hrvojevog, nije. A i inace VIP unutrasnjost u 20 RE ... hm, nekako mi to djeluje neoriginalno.
 

laus

New member
Nadam se da neće biti zamjerki ako pod ovom temom tražim informacije o dijelovima za CX-a. Tražim reparacijski kit za Weber 34 dmtr i membranu za akceleratorsku pumpicu. Možda netko od vas ima ideju gdje to mogu naći (osim preko weba). Ili mi možda možete predložiti kod koga isti mogu odservisirati. Inače još nisam uspio predstaviti u garaži ponos i diku, ali tijekom ovih par dana ću to učiniti. Hvala unaprijed za moguće informacije.
Inače limarija mu je poprilično ok i nema mjehuriće, bar ih ja nisam još spazio. Od limarije je jedino natsradala oplata /mulda iznad desnog prednjeg kotača, nekih 10 cm. I da ima felge od 164-ke. Svakako ću ga pokušati dovesti za početak u potpuno funkcionalno stanje, a onda što bliže orginalnom stanju (felge).
 
Na vrh