Citroen CX

deda

New member
Mislim da vrijedi te novce,a još je i Prestige,budem pital jednog kolegu,on stalno traži nekog CXa.Ak je auto saćuvan,da nije razdrljan,onda je to mrak za vozit,ko putujuća soba.
 

Arsen

Member
Šteta za ovo iznutra ali dalo bi se riješiti....taj se prodaje ako se ne varam oko 5-6 godina i prva cijena je čini mi se bila oko 3-4 k eura? Zvao sam ga negdje 2005., a i onda mi je trubio koliko je dao za to lakiranje.:D
 

Petey2501

Member
Mislim da je ovo uređenje individualna stvar, ali da je klasik bilo bi bolje. Vidi se da si je netko zaista dao truda a i HR papire ima. Vrijedi 7600kn bez daljnjega, ali 2.5td prestige, neprocjenjivo, na njuškalu ima jedan 2.5 gti jedini u HR 1986. sa plinom za 5000€...
 

jurapz

New member
Meni je osobno puno bolja i ljepša serija 1, al oni su jako rijetki. Evo moj i bratov cx 79` pallas od prvog vlasnika kupljen u 1.mj
 

jurapz

New member
Pa nisam nesto predugo, bio sam našao još jednog isto super ali previše je tip tražio, bila je dobra ponuda za ovoga i super stanje tako da nije bilo previše razmišljanja.
 

jurapz

New member
Krasan. :) Ne znam koliko si ga platio, prije 3 godine je tražio 4500 k Eura.
Da vidio sam da se već pisalo o njemu kada je djed tražio 4500eura, svi su pisali kako je super, nas je ispao 16000kn s time da je bio tjedan dana prije registriran tako da realno 12000kn sam auto, bilo je malo posla oko limarije 2000kn i malo još unutrašnost sređujemo, napunio kugle, zadnji ležaj promjenio, lhm promjenio, ma sve sitnice što se naprave sa guštom i imaš auto od 32 godine u vrhunskom stanju.
 

Arsen

Member
Po meni odlična kupnja.
Još je jedan Pallas bio u oglasniku u 1. mj. zeleni metalic, traženo je za njega 40.000.
 

jurapz

New member
Da, znam za njega, išli smo ga gledati, ali djed je tražio 40000kn, a auto nije mogao upaliti jer nije imao akumulator, lhm smeđ, nije vožen već sigurno 7-8 godina, limarija počela izbijati, dobro je što stoji u garažio ali opet mu je puno škodilo to sve, neki dan me je zvao i rekao da bi ga dao za 3500eura, taj auto vrijedi možda nekih 1600-2000eura.
 

ExOduS442xb

Racing
evo jednog unikatnog:D
baš mi je smiješno čitati pitanja i odgovore na ovim bosanskim oglasima:grin:

http://www.pik.ba/artikal/366198/citroen-cx-25-prestige/
175000km?:shock:

Èini se da je limarija u tip-top stanju i još je to zadnja godina? Nešto malo km ima, da nije sat vracan?


Posebni su ovi Bosanci::D
Imam pitanje vezano za CITROEN CX 25 prestige što prodajete...

odgovara liti kafe aparat. sa svom pratecom opremom.

Majke ti, nudi kafe aparat za Citroena, pa di ide ovaj svijet:confused:



Ovaj je zanimljiv:
http://www.njuskalo.hr/auti/citroen-cx-gti-turbo-2-jedini-hr-original-kilometraza-oglas-2804696

Ima svu moguću opremu, zar je taj auto imao ABS, ESP, ASR, klima automatska, grijanj sjedala, to auto od prije 25g? Prije svemirski brod.. :shock:

Rado bih ga otišao obići (Osijek) no trenutno nisam u blizini ali ako bude jos na prodaju, dalo bi se malo poslikati. Jel se to meni cini ili CX ima isti kljuc kao BX?
 

Arsen

Member
Da, znam za njega, išli smo ga gledati, ali djed je tražio 40000kn, a auto nije mogao upaliti jer nije imao akumulator, lhm smeđ, nije vožen već sigurno 7-8 godina, limarija počela izbijati, dobro je što stoji u garažio ali opet mu je puno škodilo to sve, neki dan me je zvao i rekao da bi ga dao za 3500eura, taj auto vrijedi možda nekih 1600-2000eura.
Zanimljivo u svakom slučaju, možda pričekat ako ikada padne na realnu cijenu.
 

fullcool

New member
175000km?:shock:

Ovaj je zanimljiv:
http://www.njuskalo.hr/auti/citroen-cx-gti-turbo-2-jedini-hr-original-kilometraza-oglas-2804696

Ima svu moguću opremu, zar je taj auto imao ABS, ESP, ASR, klima automatska, grijanj sjedala, to auto od prije 25g? Prije svemirski brod.. :shock:

Rado bih ga otišao obići (Osijek) no trenutno nisam u blizini ali ako bude jos na prodaju, dalo bi se malo poslikati. Jel se to meni cini ili CX ima isti kljuc kao BX?
ABS je imao gti ali ESP i ASR, nije mogao imati nikako, nit mu je to potrebno. klima je poluautomatska, volan ne vjerujem da se podešavao po visini i nevjerujem da je imao zatezače pojaseva. djeljiva zadnja klupa isto nema smisla jer je to trovolumenska limuzina. ali mislim da sa tim turbo motorom ima performanse bolje od većine v6 motora. ako se dobro sjećam od 0-100kmh 7,8 sec. užitak u vožnji zagarantiran:p

Meni je osobno puno bolja i ljepša serija 1, al oni su jako rijetki. Evo moj i bratov cx 79` pallas od prvog vlasnika kupljen u 1.mj
http://i1239.photobucket.com/albums/ff501/jurapz/IMG_0028.jpg
jel ima klimu?
imali ko ovakvu radkapu, imam tri, fali mi jedna?
 
Na vrh