Citroen C4 1,6 HDi 16V VTR

tekken

Summum ius, summa iniuria
Onda je moj još dobar. Iza su Michelin alpin iz 2010 😂 Sava naprijed nova, drži super. A ljetne imam 225 45 17 dvije nove GY Eagle Asymetric 2 i uzet cu za ljeto jos dvije nove.
 
Posljednje uređivanje:

tekken

Summum ius, summa iniuria
Ribalta su baš lijepe da. Mislim Cutac da nema veze to s opremom već izborom pri kupnji pošto sam ih vidio na svemu i svačemu. Od 1.6 do 2.0 VTS HDi i 180... 🤷🏼♀
 

dinko1981

Well-known member
To su felge koje cu stavit na c4 II, mocni 1.4vti. Trazio sam alu 16 ali mi nije neka razlika u odnosu na celicne sa radkapama a Ribalta mi imaju najljepsi dizajn. Na njih ide guma sirine 205 sto je u skladu sa "snagom" auta, jedino sto cu vjerovatno morat radit atest ali to je 300kn pa se da progutat. Takodjer smatram da sam naletio na set gume+felge sa realnom cijenom (2400kn) pa se sve poklopilo
 

Cutac

Prèkaroš
Koja dimenzija guma je to?
17 sa prve generacije su 205/50/17, a to je skupo ko padavica.

pošto sam ih vidio na svemu i svačemu.
Ne znam, ja sam ih povezivao sa THP :D
Meni su Bellone sa DS3 baza. To bih stavio na c4(i mislim da hoću ako bude kod mene kada bluresponse odveze svoje).
 

dinko1981

Well-known member
Naravno da cu to prvo probat rijesit "ljudski" ali cisto sumnjam, danas su svi neki postenjaci postali 😁. Jedino se nadam da u njihovom sustavu ne vide razliku izmedju c4 prve i druge serije. Sto se cijene tice ta dimenzija je dosta skupa ali sam vec pronjuskao i njuskalo uvijek ima solidan izbor rabljenih u odlicnom stanju za razumnu cijenu.
 

dinko1981

Well-known member
Nisam siguran kako bi ta guma izgledala na toj felgi a i skloniji sam uzoj gumi za taj nejaki motor

Takodjer vec i imam set 205 50 17 guma na tim felgama
 

dinko1981

Well-known member
Ako cu morat radit atest onda upisujem gume koje trenutno imam ako netreba atest onda upisujem sve sta se moze pa cu birat kad ove gume potrosim

Mislim da ni 215 50 nije los izbor, matematicki najvisa bocnica od sve tri. Po tome bi trebala biti i udobnija mada je to i do samog modela gume a ne samo dimenzije a takodjer bi i za nijansu bolje popunila blatobran jer ima najveci ukupni promjer
 
Na vrh