Citroen C4 1,6 HDi 16V VTR

dinko1981

Well-known member
Ma gledanje je zavrsilo, felge su doma i svjestan sam gubitka udobnosti u odnosu na 16". Ovo sa izborom gume na 17 felge su samo finese jer pitanje je opce kakav izbor imam, a to cemo saznat kad dodje sezona ljetnih guma i kad krenem sve to legalizirat. U svakom slucaju prvo ce ici ove gume koje imam a dali ce u daljnoj buducnosti ici neka druga dimenzija ne ovisi o meni. U svakom slucaju javim i nabacim neku sliku.
 

tekken

Summum ius, summa iniuria
Pa od Domagoja ima 163ks...giba se, ali normalno da je ovaj brži, makar ne znam jel bi ga mogao pratit u zavoju na standardnom ovjesu, makar je tvoj bio i spušten.
 

Ruske

Active member
kako 163, sta ne oko 180?
ma nisam ja za zavoje kao nekad vise...igram na sigurno, tj manji rizik, sa geodezijom...
ne da mi se poginut negdje na krovu...
 

tekken

Summum ius, summa iniuria
Ma normalno, sve je bolje nego u zidu završit. Ugl, on ima 163, bar je tako rekao kad smo bili ono u Rijeci. Ne znam je li kasnije nešto radio. Nemamo se više ni na fb, vas dvojica ste se počeli kao kakvi šupci ponašat otkad ste uzeli Subaru i Cupru, uvijek neko trolanje i proljevi.
 

tekken

Summum ius, summa iniuria
Dakle dns primjetio lupkanje(škripanje) stražnjeg kraja na neravnom. Èini se da su uz selene i nosači amortizera otišli, a provjerit ću i pritisak tlaka u gumama, moguće da su ih prepumpali. Èini mi se da bi to mogao biti uzrok nestabilnosti zadnjeg kraja, posebice na mokrom i višim brzinama. Najbolje ću znati ustvari kad stavim i ljetne gume gore pošto će dobiti još dvije nove.

Update:

Selene imam i stoje u kutiji spremni, ali pošto će trebat rezat šarafe moralo se naručiti nove iz Citroena tako da sam upravo poslao mail i naručio prema ponudi koju su mi dali.

 
Posljednje uređivanje:

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Ovo su najbolje zaštite za šajbu, nema muke ko sa kartonom ili onom folijom jadnom :palac-gore:
 

tekken

Summum ius, summa iniuria
Ax boy, moras pitat Cutaca. On je predsjednik Uprave navedenog udruženja.

Cuj Cutac, sad se tu hvalis stranim jezicima kao da je ikog briga sto ti govoris Talijanski.
 
Na vrh