Citroen C4 1,6 HDi 16V VTR

tekken

Summum ius, summa iniuria
Ništa specijalno, ali evo ja ga imam već 3 godine i meni je više nego poseban :D
Svašta smo prošli zajedno, najviše servisiranje po garažama i lupanje po džepu, prvi vlasnik ga je imao kao vozilo firme, pržio ga je i nakon 5god što je istekla garancija ga je i prodao. Što reći kad u servisnoj ima samo jednu promjenu ulja u Citroen Luka u Zagrebu :(
Ipak, nisam ga se odrekao i mislim ga vozit još dugo dugo. Napokon ga pomalo sređujem kojekakvim sitnicama i glupostima, ali pomalo... Da se imam čemu veselit. Pogotovo jer je pocuclao skoro 2soma eura na servise do sad, tako da nije nikakvo posebno sređivanje niti moglo doći na red do sada :hm:

Uglavnom, evo nekoliko slikica :whistling:





Ovo je sa Tonijem, malo došao u posjetu iz Karlovca, pa nismo propustili priliku za fotosešn :wub:



Ova je sa Lukicom tj njegovim niggerom kod muzeja u ZG kad mi je prodao neke šrot gume, al aj kotrljamo se :p



I jedna gdje moj C4 bari ovu guzatu Insigniju :cool:



I zadnja, predivne okice, na vlasnika :D

 
Posljednje uređivanje:

Kizokc

Active member
Lijep primjerak, nisam znao da postoji VTR u dizel verziji, jel mi se samo čini ili na ove zadnje dvije slike nemaš ono ispod stakla kod prednjih vrata (ono što inače ima By LOEB verzija) a na prve tri slike imaš ???
 

tekken

Summum ius, summa iniuria
Lijep primjerak, nisam znao da postoji VTR u dizel verziji, jel mi se samo čini ili na ove zadnje dvije slike nemaš ono ispod stakla kod prednjih vrata (ono što inače ima By LOEB verzija) a na prve tri slike imaš ???
Postoji heh, ali je siromašniji. Ovo od Loeba sam kupio naknadno jer mi se jako sviđalo na onom crvenom (prve slikice su stare koji tjedan dok ove donje dosta starije) :) Kad se kupovalo nije ih bilo uopće na njuškalu( loeba ) i tako se pojavio ovaj VTR, a za moje studentske potrebe ta niska potrošnja 4l po ljetu i 5 po zimi mi je savršena + atraktivan izgled iako ispod haube nema ništa moćno :)

Drugi sam vlasnik. Naime ono što mi nije jasno su ove naljepnice sa strane na vratima, piše VTR+ na njima, a u knjižici onoj od Citroena piše VTR. Naime i odgovara VTR opremi po Carbon unutrašnjosti (dashboard i sjedala), izvana taj prednji kao sporti prednji branik.. ugl nije mi jasan taj + jer mislim da bi trebao imat onda još + nešto, a ne najminimalnije VTR izdanje

Inače auto je imao i 17'' Resolfen felge, ali ih je prvi vlasnik prodao prije nego mi je prodao auto.

edit:

ovdje ti pisu sva izdanja tj opreme C4 od 04-10, iako nisam siguran koje su zapravo razlike.

http://mycitroendiecastmodelcollection.weebly.com/c4.html
 
Posljednje uređivanje:

Kizokc

Active member
Ovo od Loeba sam kupio naknadno jer mi se jako sviđalo na onom crvenom
Gdje si to kupio i koliko para?

Daj poslikaj malo iznutra :whistling:

I moj ima unutrašnjost carbon, volan drugačiji, sjedala, dvozonska automatska klima, senzor kiše, senzor svijetla, parking senzori ma sve kaj poželiš...
 

tekken

Summum ius, summa iniuria




ma moj nema te senzore, jedino kaj pisti nekad nesto tipa Warning, Risk of Ice. Iza ima one rupice po branicima gdje bi senzori trebali biti i pitao sam kad sam isao kupit ove loeb naljepnice sta to je iza i koja je poanta tog vtr? Rekli su da auto je vtr, a da iza za te rupice ne zna jer bi trebao u njima imat senzore tj da je moguce da su izvađeni naknadno :/ Uglavnom, mislim da nema nema nista posebno osim tih sjedala, plastikice i rupica naprijed na braniku.. Sram me reći, ali ja sam i trenutnu potrosnju otkrio tek prije god dana :shy:

Platio sam po komadu 170kn te Loeb naljepnice u Citroenu u VG, i to sam isao na rizik jer nisam znao hoce pasat na moju boju buduci da je Loeb samo u crnoj i crvenoj boji izasao na trziste u najjacoj VTR opremi.
 

tekken

Summum ius, summa iniuria
fora, takvi su kao tvoji na vts 2.0 benzinu od 136ks i panoramom.
ma moji su takvi kakvi jesu tjkoji idu kao stock u moju verziju VTRa , i nisam ih jos vidio ni na jednom autu koji nije coupe i da nije HDi VTR, ima ih u nekim hatcbackovima u runner izdanju ili sx benzincima. Slične ima Toni u svom hatchbacku u SX verziji, ali razlika je primjetna u ovome sa strane izbočenju i duguljastim resama kao na sicevima sa 1.6 THP Loeba samo kaj su crno crveni u toj VTi verziji.

Kak god okreneš, moj je ljepši iako tvoj ima više opreme :p :whistling: Računaj i da je u startu HDi gol skuplji od benzinca, pa eto tu isto tako dalje dolaze razlike u dodatnoj opremi.

znači evo, identični su. osim boje naravno

http://www.njuskalo.hr/auti/citroen-c4-1.6-hdi-16v-vtr-oglas-18183911

Dakle, evo ovo su moji servisi, pa možda nekom pomogne ako ima HDi. Ovaj moj je 2007god i ima 211 000km.















Ovo je ponašanje motora bilo sada prije zadnjeg servisa, auto se jako tresao na hladno i u leru, dimio užasno, nije vukao od nule kako treba itd.

https://www.facebook.com/vontekken/videos/951406964932327/

Ovo je nakon servisa na hladno, kad se ugrije bude i dosta tiši.

https://www.facebook.com/vontekken/videos/957762350963455/

I ovdje evo video 0-100 nakon servisa, 11.5sec.

https://www.facebook.com/vontekken/videos/968420223231001/
 

tekken

Summum ius, summa iniuria
Daj kupi felge od mene čovjek, i onda ti budem priznal da je tvoj ljepši :p
jesam ti fino rekao da mi ih donirat trebaš, kak si odjednom od nenaplatne transakcije došao do naplatne.. ccc maheru :p
 

tekken

Summum ius, summa iniuria
nema đabe ni kod stare babe
maheru :D
daj mi reci di si nabavio VTR oznake, ja sam svog dobio sa ovim vtr+ ali bi ih skinuo jer je auto ocito VTR i tako mu pise i u knjizici, nasao sam one opreme i to i ovo za + je sve sto tvoj jos ima, senzore kojekakve itd...


p.s.

moj najnoviji dodatak ;)

 
Posljednje uređivanje:
Na vrh