Citroën Grand C4 Picasso (B78) 2.0 hdi 150 (DW10FD) BVA6 by pokra89

pokra89

Well-known member
Točno kad ga gledaš kao da ti se podsmjehuje i govori: "ajde pisdo, operi me :rolleyes:". Ovaj put sam uhvatio i vrijeme i živce, pa sam ga i poslušao.





I evo ga...








A još jučer je određeno poliranje kože





Mirni smo do prve kiše. :D
 

pokra89

Well-known member
Dr.Marcus maramice za kožu,

skupa sa Armor All-ovim gelom za čišćenje kože,


nanesem i dobro očistim. Nakon toga, kad se fino osuši, prođem Deichmannovim sredstvom za kožu s pčelinjim voskom, i također dobro i ravnomjerno utrljam, i najbolje je par sati ne dirati dok se sve fino ne osuši

 

Milosh

Test
Pitanje, kad čistiš ovom navedenom kombinacijom, jel se vidi da nešto stvarno očistiš, mislim jel se vidi na maramicama da se skida neka prljavština, i jel se vidi neka promjena na sjedištima?
 

Damaj

Active member
Da li nakon tretmana sa daichmaan-ovim sredstvom skripi koza? Nakon Armorall-a dosta skripi, mada koza postaje sjajnija i meksa.
 

mengela

Well-known member
Donator foruma
Ja sam prosli put zadnju klupu dobro oprao i četkom joj otvorio pore, tek onda utrljao sonaxov losion! Razlike ima, al jos nisam zadovoljan...
 

pokra89

Well-known member
Pitanje, kad čistiš ovom navedenom kombinacijom, jel se vidi da nešto stvarno očistiš, mislim jel se vidi na maramicama da se skida neka prljavština, i jel se vidi neka promjena na sjedištima?
naravno, sad zadnja dva puta maramice i nisu toliko prljave koliko su bile prvi put kad sam ga tek uzeo, a i tada sam kožu čistio par dana nakon što je auto došlo s dubinskog. I baš sam bio sačuvao prljavu maramicu da vlasniku kuće pokažem kako je loš posao napravio ovaj što čisti vozila. I to nije u pitanju crna boja pa da se misliš jel to površinski sloj kože ili prljavština, nego baš onaružna smećkasto siva kombinacija.

A što se tiče promjene na sjedištima, pošto je koža u stvarno dobrom stanju i redovno je održavam, neka prevelika vizualna promjena i nije vidljiva, jer ne volim nanijeti predebeli sloj pa da mi se iza toga sve sjaji ali samim time i lijepi te bude sklisko. Za potrebe slikanja i reklame vjerojatno bi mogao napraviti ogroman wow efekt, ali mi to nema svrhe.

Da li nakon tretmana sa daichmaan-ovim sredstvom skripi koza? Nakon Armorall-a dosta skripi, mada koza postaje sjajnija i meksa.
Ne, samo je bitno dobro dobro utrljati. Nakon par sati provjerim i ponovno prijeđem one dijelove gdje se koža nije osušila, jer u protivnom je jako masna i klizava na tim mjestima.
 

pokra89

Well-known member
Mengela, pa i nije loše ovo u tebe. A ovaj središnji dio, tkanina, u c5 je nešto najsayebanije za čistit. Stalno se linja, a nenormalno prašine kupi u sebi.

ovo su smoki i sok
ne liči mi na smoki i sok, al ajd :D
 

toma

Active member
ja sam nakupovao od auto partes stvari i mogu kazati da sam zadovoljan s očišćenim..uzimao sam Meguiar's proizvode
 
Na vrh