C5 X7 2.0 HDi 120kW by pokra89

pokra89

Well-known member
nadam se da ljepota nije prelazna




meni je stvarno žao ljudi koji ovo moraju vozit. čisto sumnjam da ga je netko kupio jer mu se, eto, svidio.
 

visaluteju

Well-known member
Meni je isto ruzan i nikad ga ne bih kupio... medjutim vozio sam se u multipli i iznenadio se kako je prostrana iznutra i strašno pregledna....mislim da 95% auta nema toliku preglednost i osjecaj prostranosti iznutra.... e sad će većina reći "...ma dzaba to sve kad je gadna..." :D :D
 

markan1000

Well-known member
ja se zagledam u svaki auto u koji je uloženo nešto truda, promišljanja i upotrebe mašte oko dizajna, ma kakav god većini ljudi konačan rezultat bio. Tako se zagledam i u Multiplu, barem nekakve emocije u meni budi. Draže mi je gledati nju nego Octaviu ili Rapid u svakom slučaju...
 

pokra89

Well-known member
Riknulo štop svjetlo! A maglenka, koja je u istoj sijalici, radi, kakao to??? :confused:

i jel ovo problem zamijeniti ili da čekam mali servis pa tada u kompletu promijenim i ulje, i sijalicu, i graničnike vrata, i...
 

pokra89

Well-known member
I tako... U nešto manje od 4 mjeseca ode još 10.000km, u tom periodu otišla sijalica zadnjeg svjetla. Sad smo na 90.000 od kad je kod mene.



 

pokra89

Well-known member
Tuga i žalost...

A pohvalili su se s time i kad sam krajem prošle godine bio kod njih na "razgovoru". Žalim buduće vlasnike, ni precednik Želja ih neće spasiti
 
Na vrh